Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Novak GO! View Post
    A zašto se tako malo govori o Sereninim godinama?
    Kad se komentarišu drugi igrači uglavnom se govori o mentalnoj snazi koju Serena itekako ima, ali se to kod Serene uvek stavlja u drugi plan već se samo komentariše o fizičkoj snazi kao da druge igračice ne treniraju u tertani, stvarno je posebna.
    Last edited by Dekson; 09-07-16, 17:12.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Njen servis je produkt njene fizičke građe, nema to veze sa "dovođenjem do savršenstva".

      Ljut sam jer nas je njen servis uskratio za jedan pravi meč sa razmenama gde bi pobedio onaj ko je bolji teniser, a ne ko je bolji server. Apsurd je još veći jer se radilo o ženskom tenisu.

      Anđelika je bila bolja u razmenama, a razmena na serenin servis nije ni bilo.
      Da, to sto je visoka 175cm je razlog dobrog servisa.

      Comment


      • Strasna partija Erbera i Maua, podizace oni jos velikih pehara


        Buducnost

        Last edited by ClayWarrior; 09-07-16, 18:44.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Kakva borba sunce ti poljubim! Jos jedan set
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • kakav kraj meca

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Sereni malo titula u singlu

              Comment


              • 14-0 u GS dubl finalima, strasno

                Last edited by ClayWarrior; 09-07-16, 20:29.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by goku
                  Možda si i u pravu, ali ja bih je daleko više cenio da je sve ovo postigla veštinom, a ne snagom. Ipak se takmiči u ženskoj konkurenciji.
                  Ovo je takva glupost da ja evo ne znam. Ima jos 500 igracica koje udaraju i mozda jace od Serene pa nisu ni u prvih 500.

                  Comment


                  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                    Ovo je takva glupost da ja evo ne znam. Ima jos 500 igracica koje udaraju i mozda jace od Serene pa nisu ni u prvih 500.
                    Nabroj mi 5 koje udaraju jace, nemoj vise.

                    Comment


                    • Ma na snagu sve Serena cepa, evo dokaza u dublu dobro poznatoj vestini gde je snaga kljuc
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ne cepa sve na snagu naravno da ima igru i vestinu ali snaga je kljuc, snaga prevagne.

                        Comment


                        • Čačke, ne slažem se, očito ti nije omiljena.
                          Ali reći samo snaga, nije ona kriva što je snažna, kao da nekom kažeš visok je pa dobro servira. Takva je kakva je.
                          Ima ona sve elemente, uz to ima srce šampiona.
                          Meni je nasuprot draga, posebno sad što se dešava u US.
                          Inferiorni postaju dominantni. Crnkinja im uze W.
                          Još danas da im muški singl uzme ić i mrka kapa englezima.

                          Comment


                          • Pa jeste jaca od ostalih teniserki. Ali recimo nije visoka pa da joj je zbog toga dobar servis. Jednostavno ima bolju tehniku od ostalih.
                            I Federer nije narocito visok pa ima bolji servis od vecine tenisera.

                            Ovo Andy mora uzeti danas. Sramotno mali broj GS turnira ima osvojen za klasu koju posjeduje.
                            I

                            Comment


                            • Originally posted by coyote View Post
                              Čačke, ne slažem se, očito ti nije omiljena.
                              Ali reći samo snaga, nije ona kriva što je snažna, kao da nekom kažeš visok je pa dobro servira. Takva je kakva je.
                              Ima ona sve elemente, uz to ima srce šampiona.
                              Meni je nasuprot draga, posebno sad što se dešava u US.
                              Inferiorni postaju dominantni. Crnkinja im uze W.
                              Još danas da im muški singl uzme ić i mrka kapa englezima.
                              Gore iznad je clan rekao samo snaga, nisam ja. Ja sam samo replicirao da mi ispod navede 5 jacih a ne 500.
                              Meni nije draga zgadila mi se posle US opena kada je foliranjem "uzela" IĆ Jeleni titulu kao i mnogo puta posle, njena prenemaganja, plakanje... po terenu.
                              A naravno da mi je drago zbog svih ovih desavanja u USA sto je ona uzela.

                              Comment


                              • Idemo po titulu Denise, pa da se polako zavrsava sa juniorskim duznostima
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X