Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 2012MARIN View Post
    noletardi nolefansi izletilo mi je isti je k
    Tard i fan se maltene isto pise. Izlecelo ti jbg, ne bi ti nikad nikoga uvrijedio, omaklo se.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by 2012MARIN View Post
      noletardi nolefansi izletilo mi je isti je k

      volim dokovica radi stila igre koji prakticira al isto tako nevolim dokovica zbog njegovih fanovi koji su abnormalno nerealni
      Pa nije isto. I ne svi. Ali ok, to govori o tebi.

      Kako je proklizao Milman sada, samo da se nije povredio.
      Inače se jako dobro drži protiv Endija.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Prle opet postavlja dijagnoze. Nije ni cudo sto covjek nema vremena za teniske analize, zauzet je jer je psihijatar, forumski psihijatar.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Tard i fan se maltene isto pise. Izlecelo ti jbg, ne bi ti nikad nikoga uvrijedio, omaklo se.

          ne jer nikad osad nisam napisao noletardi vec sam na nekoj stranici procitao to tocno prije par minuta i zato mi ej to ostalo u glavi i napisah..nisam mislio nikog uvrjedit niti nista drugo samo mi smeta kako si u zadnje vrime omalozava pa skoro svakog djokovicevog protivnika.

          Prle hvala na objasnjenju i mogu da kazem da sam isto tako ja neobjektivan i nerealan kad gledam svoj klub u nogometu al opet necu omalazovat svakog suparnika..Pozz!

          Comment


          • Zamisli ti to banuje se Vladan
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by 2012MARIN View Post
              Znaci pratim vec pun k sve sta ode pisete jer je bas gust gledat i citat vasa misljenja tijekom meča al nisan nikad zelia nista komentirat al ovaj Vladan koji je ka moderator ili sta ? je najarogantiniji te najprovokativniji lik na forumu,zasto ga niko ne banuje ?? zar je on neki Bog ovdje ?

              svre sta on napise je tocno a sve sta drugi napisu a ne slaze se s njegovim misljenjem je krivo.
              i fejvao sam dokovica do ove godine al eto radi jednog cvojeka ovog vladan odsad navijam svaki mec kontra dokovica jer kake covjek besmislice i pizdarije pise to je zalosno..na rg omalozava nadala koji je izmislio tenis na zemlji za njegovog pulena koji gubi od vesely u prime-u
              na travi omalozava federera koji je izmislio tenis za njeogovg pulena koji gubi od querrery u prime-u
              izgubio je dokovica amo trazit izlike.sudac kriv,vjetar puhao,sam imao srece,dokovic ozljeden,,poginula mu macka pa se nemoze skoncetrirat.daj ajde b udite jednom u zivotu realni bogte

              izgfubio je jer je querrey bio bolji od njega i makar igrali jedan i drugi lose.querrey je bio bolji i dobio je. isto kao sto je dokovic osvojio roland garros.bio je bolji od svih svojih protivnika iskoristio njihove mane i osvojio zar ne ? iako nikad losiji roland garros po suparnicima nije odigran.
              a sad svi noletardi uzivajtu u nastavku turnira i poslasticama velikog feda i ostalih takmaca
              Znam da si malo iznerviran Vladanom ali nema razloga za nervozu. Ja sam recimo ocekivao da Novak nece osvojiti WB ove godine, Marej ce ga najverovatnije osvojiti ali nema razloga da sad na ovakav nacin omalozavas Novaka. I Federer je izgubio od Sthakovskog na WB pre par godina sto je za mene vece iznenadjenje nego ovo. Trava je Novakova najlosija podloga, on cak ni pripremne turnire ne igra vise. Cele godine odigra jedan jedini turnir na travi i to je WB.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Apsolutno. Odnosno one dvije sudijske greske koje su donije 30:0 Kueriju.
                Principijelno nikada ne pominjem i ne tražim opravdanja u greškama drugih. Tako pokušavam da utičem na sve u okolini.

                To sa sudijama ne vredi nikada raspravljati samo se uđe u negativni spin kao kad se Bojani pomene nešto negativno o Roletu.

                Nije život sapun da se tako potroši a 4 Slema u 365 dana se pamte zauvek.... zar ne.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Nista ovaj covek nije odigrao u TB. Mislim na Kverija. Cak mu je zbog vetra i servis bio oslabljen. Generalno u citavom mecu nije nista uradio sem sto je odlicno servirao. Imao je i vrlo dobru dubinu iz bh i konstantan je bio na tom udarcu, ali to pre svega jer mu je rezultat davao krila.
                  Pretjerujes. Jucer je Kueri odigrao odlicno. Danas je bilo drugo. Novak je igrao bolje a Kueri losije i imali smo ocekivani mec. U takvom mecu, u preko 95% slucajeva, na kraju Novakov protivnik pukne cak ako i Novak ne igra dobro. U pravu si kad kazes da je rezultat (vodjstvo od 2:0) Kueriju davao krilu. Isto tako si u pravu kad kaze da Kueri nije nista napravio u drugom TB. Novak je poklonio taj TB.

                  Medjutim, nisi u pravu kad pricas o Kuerijevom BH. On je bio odlican, za Kuerijeve standarde, ali i za standarde Raonica, Karlovica, Iznera pa i Kevina Andersona. Taj BH je mogao da se nosi sa Novakovim BH. Naravno, valja imati u vidu da Novak nije igrao sa pounim samouvjerenjem. Svejedno, vecina protivnika (ukljucujuci one mnogo nize od 2 metra), i u takvim situacijama ne mogu da se nose sa Novakovim BH.

                  Konacno, Kueri je u 4. setu, osim TB-a, servirao fantasticno.

                  Originally posted by Torima View Post
                  Principijelno nikada ne pominjem i ne tražim opravdanja u greškama drugih. Tako pokušavam da utičem na sve u okolini.

                  To sa sudijama ne vredi nikada raspravljati samo se uđe u negativni spin kao kad se Bojani pomene nešto negativno o Roletu.

                  Nije život sapun da se tako potroši a 4 Slema u 365 dana se pamte zauvek.... zar ne.
                  To je gospodski stav.

                  Ipak kad u gemu u kojem serviras za prekret u mecu, imas dvije dvije sudijske greske i jednu mrezicu protiv sebe (3 od 4 poena koje je Kueri osvojio), onda moras pomenuti.
                  Last edited by NI; 02-07-16, 17:59.

                  Comment


                  • Originally posted by 2012MARIN View Post
                    ne jer nikad osad nisam napisao noletardi vec sam na nekoj stranici procitao to tocno prije par minuta i zato mi ej to ostalo u glavi i napisah..nisam mislio nikog uvrjedit niti nista drugo samo mi smeta kako si u zadnje vrime omalozava pa skoro svakog djokovicevog protivnika.

                    Prle hvala na objasnjenju i mogu da kazem da sam isto tako ja neobjektivan i nerealan kad gledam svoj klub u nogometu al opet necu omalazovat svakog suparnika..Pozz!
                    Vjerujem ti, desi se, pogrijesi covjek. Ti da to nisi procitao prije deset minuta samo ne bi ni znao za tu rijec, samim tim je ne bi ni postovao ovdje, po automatizmu si htio da napises nolefans ali ti se omaklo, prenijeli prsti ovo fan u tard, podsvijest pobijedila i to je to. Nece ti niko zamjeriti na tome. Ti si jak diskutant, aktivan clan, ne pojavljujes se samo kad DJokovic izgubi i niko ti nece zamjeriti sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam za to da se banuje Vladan, neka i on vidi šta znači biti s druge strane zakona.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Originally posted by Torima View Post
                        Principijelno nikada ne pominjem i ne tražim opravdanja u greškama drugih. Tako pokušavam da utičem na sve u okolini.

                        To sa sudijama ne vredi nikada raspravljati samo se uđe u negativni spin kao kad se Bojani pomene nešto negativno o Roletu.

                        Nije život sapun da se tako potroši a 4 Slema u 365 dana se pamte zauvek.... zar ne.
                        Bas mi je drago sto mene spominjes i danas, kad niti Role igra niti sam ja jedan negativan post ostavila
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ljudi koji zive od toga da podjebavaju druge i puni su srece kada mogu da to rade na nekim mestim kao sto je ovo su klasicne pickice.
                          Verujem da kada bi se sreli negde, da bi bili manji od mahovog zrna. Pickeci, mukice. S tim sto hvala bogu, nemaju mnogo prilika da tako nesto rade ovde, pa onda kada docekaju istu, brze bolje porane, umiju se, ocesljaju i stigunu da blistaju. Blistajte, samo uzivajte, imate ovaj momenat specijalno za vas.
                          A za prave navijace velikih Novakovih rivala samo respect. Voleo bih da Rodzer ovo osvoji samo zbog Gandalfa tj MrWolf-a, i jos zbog Juventina Proto-a koji kao i svi ostali Rodzerovi navijaci cekaju slem dugo. I ako mislim da je to nerealno, tj da se nece desiti, opet bi bio srecan zbog ove dvojice momaka.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Prle ajde uradi javnu analizu al` onako tvrdo.
                            Prvo napisi kako dolikuje zasto je ovo spektakl jer od toga sve pocinje... pa u uvodu napisi sta je sve osvojio Sem u zivotu a sta Novak (eto prilike da nabrojis nesto afirmativno u tekstu o Novaku) pa da svaka budala vidi koliko taj tekst nema veze sa realnoscu nego sa autorom i nekim njegovim licnim frustracijama.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by Unofficialpage View Post
                              Ja sam za to da se banuje Vladan, neka i on vidi šta znači biti s druge strane zakona.
                              Idi u banove i videćeš da je bio banovn
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Vjerujem ti, desi se, pogrijesi covjek. Ti da to nisi procitao prije deset minuta samo ne bi ni znao za tu rijec, samim tim je ne bi ni postovao ovdje, po automatizmu si htio da napises nolefans ali ti se omaklo, prenijeli prsti ovo fan u tard, podsvijest pobijedila i to je to. Nece ti niko zamjeriti na tome. Ti si jak diskutant, aktivan clan, ne pojavljujes se samo kad DJokovic izgubi i niko ti nece zamjeriti sigurno.

                                1.cuo sam za nolefan noletard i svakave gluposti na onim troll stranicama na fejsu al majke mi sad mi nije ni na kraj pameti bilo pisat to.
                                2.ja sam ovdje na forumu clan ima odavno al nisam bio aktivan zadnje 3-4 godine uopce jer sam bio zabioravio na forum al sam nedavno sjetio da je ovdje bila ona igrica tennis elbow iso potrazit nisam naso i onda sam naso neke zanimljive teme i otad pratim svaki teniski turnir ovdje objave.
                                3. na roland garrrosu si tako bio posrao nadala da sam se pokusavao ulogirat 500 puta te sam dobio onda neku zabranu jer sam promasio previse puta sifru ili korisnciko ime jer sam bio zaboravio i korisnicko ime i lozinku. evo dns sam je ubo jer sam samo zelia napisat ovo i to je to.

                                sretno na RIu

                                Comment

                                Working...
                                X