Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opasan tenis udaraju mari i milman

    Comment


    • Ne znam sto Marej trenutno zaluzuje vise slem od Rogera. I jedan i drugi ga zasluzuju, moje miljenje Roger malo vise. Al ko god bude bio bolji na terenu, taj ce vise da ga zasluzi. Roger je imao gori zreb od Novaka i na Wimbledonu prosle godine i na US openu, dok Marej jeste igrao dva slem finala, ali je po meni na oba imao srece u zrebu. To govorim samo za zadnjih godinu dana. Roger svakako da zazluzuje jos jednu veliku titulu. Zadnjih 6 godina je osovojio samo jedan slem, to svakako nije realno.

      I da, svakako da Novak ne treba da igra Davis Cup. Njemu treba odmor. Evo i sada se drzao za ledja, cini mi se servirao nesto sporije nego inace. Jos od Amerike meni on ne deluje toliko svez. Svakako da ce Novakov tim posle ovog poraza morati da razmisli o drugacijem rasporedu za naredne godine.
      Last edited by 147; 02-07-16, 17:31.

      Comment


      • Osvoji Rodzer ni kriv ni duzan 18. GS
        "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Propuh se čini mi se ubraja u vređanje pa bih te molio da pišeš u skladu sa pravilima foruma.
          Gigor Dimitrov multi slam igrač


          Ma za njega je sreća kad što ranije u žrijebu naleti na nekog od ovih multi-slam igrača kako bi uzgledalo da je "junački poginuo". Problemi nastanu kad mu se žrijeb "otvori" ili ispadne prerano
          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

          Comment


          • A ja u ponedeljak idem da uplatim na Kirdžu, pa kud puklo da puklo
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by pedja5000 View Post
              Ne znam sto Marej trenutno zaluzuje vise slem od Rogera. I jedan i drugi ga zasluzuju, moje miljenje Roger malo vise. Al ko god bude bio bolji na terenu, taj ce vise da ga zasluzi. Roger je imao gori zreb od Novaka i na Wimbledonu prosle godine i na US openu, dok Marej jeste igrao dva slem finala, ali je po meni na oba imao srece u zrebu. To govorim samo za zadnjih godinu dana. Roger svakako da zazluzuje jos jednu veliku titulu. Zadnjih 6 godina je osovojio samo jedan slem, to svakako nije realno.
              Proslogodisnji Federer bi bio prvi favorit za titulu i bila bi njegova da je izgubi u ovoj situaciji, ali ovaj Federer izmucen povredama, nema dovoljno meceva u nogama, nema fizicki spremu vrlo vjerovatno na najvecem nivou i sto je najvaznije pravu formu, tesko da moze dobiti Mareja u jednom ozbiljnoj fizickoj bici. Vidjelo se i u Stutgartu i u Haleu koliko je daleko od proslogodisnjeg nivoa na travi, dok Marej izgleda bas dobro u poslednje vrijeme. Ali Marej popusta pod pritiskom opasno, Federeru ce moguce odgovarati uloga autsajdera.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Torima View Post
                Ključni moment je gubitak servis gema na 4-5 i tu je definitivno poklekao.
                Apsolutno. Odnosno one dvije sudijske greske koje su donije 30:0 Kueriju.

                Comment


                • E da razmisljao sam bas kada ce Prlkan da se pojavi, kad ono, on vec stigao.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Znaci pratim vec pun k sve sta ode pisete jer je bas gust gledat i citat vasa misljenja tijekom meča al nisan nikad zelia nista komentirat al ovaj Vladan koji je ka moderator ili sta ? je najarogantiniji te najprovokativniji lik na forumu,zasto ga niko ne banuje ?? zar je on neki Bog ovdje ?

                    svre sta on napise je tocno a sve sta drugi napisu a ne slaze se s njegovim misljenjem je krivo.
                    i fejvao sam dokovica do ove godine al eto radi jednog cvojeka ovog vladan odsad navijam svaki mec kontra dokovica jer kake covjek besmislice i pizdarije pise to je zalosno..na rg omalozava nadala koji je izmislio tenis na zemlji za njegovog pulena koji gubi od vesely u prime-u
                    na travi omalozava federera koji je izmislio tenis za njeogovg pulena koji gubi od querrery u prime-u
                    izgubio je dokovica amo trazit izlike.sudac kriv,vjetar puhao,sam imao srece,dokovic ozljeden,,poginula mu macka pa se nemoze skoncetrirat.daj ajde b udite jednom u zivotu realni bogte

                    izgfubio je jer je querrey bio bolji od njega i makar igrali jedan i drugi lose.querrey je bio bolji i dobio je. isto kao sto je dokovic osvojio roland garros.bio je bolji od svih svojih protivnika iskoristio njihove mane i osvojio zar ne ? iako nikad losiji roland garros po suparnicima nije odigran.
                    a sad svi noletardi uzivajtu u nastavku turnira i poslasticama velikog feda i ostalih takmaca

                    Comment


                    • Administrator. Vrhovni administrator cak. Iznad zakona. Jbg stari, ni na ignore ne mozes da me stavis. Moraces ili da me citas ili da ne citas forum nikako. To su ti izbori.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 2012MARIN View Post
                        a sad svi noletardi uzivajtu u nastavku turnira i poslasticama velikog feda i ostalih takmaca
                        De mi pojasni ovo
                        svi Noletardi
                        Mislim , znam šta si napisao, ali me zanima smisao toga.
                        Uvrediti sve Novakove navijače ili pohvati Feda, i ostale tenisere?!
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Ova 3 WB su mu dosta, neka osvoji jos jedan US Open, jos dva RG do kraja karijere, OI zlato... i ja sam zadovoljan.
                          Ja sam za dva Us Opena i jedan Ao jos i cao.

                          Comment


                          • Necemo privatno Prlke, mi volimo kad ti postujes, uvijek nesto lijepo naucimo od tebe. Mi volimo kad se reklamiras besplatno i kad ugrabis malo vremena za tu jbn analizu, svakako zelimo da je postujes javno. Da barem imas vise vremena i da su analize cesce ne bi ih cekali ko ozebli Sunce.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pedja5000 View Post
                              Sada sam se ja kao i svi Novakovi navijaci mnogo iznervirao, i ovo bas boli. Uvek kada tako izgubi kazem sebi sto dozvoljam sebi da se toliko nerviram, i resim da ga manje gledam, ali na kraju uvek izace na isto...
                              Zadnji put si se iznervirao prije godinu dana.


                              Očekivan poraz, ne baš od Sama ali očekivano da ne ode do kraja na Wimbledonu. Psihološko pražnjenje, moralo se desit. Sad zavisi hoće li opet moći onaj nivo tenisa vratit. Čestitke Samu, velika pobjeda.

                              Ali nema mi mržih tenisera od ovih server botova, samo udri servis pa šta Bog da.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                De mi pojasni ovo
                                Mislim , znam šta si napisao, ali me zanima smisao toga.
                                Uvrediti sve Novakove navijače ili pohvati Feda, i ostale tenisere?!
                                noletardi nolefansi izletilo mi je isti je k

                                volim dokovica radi stila igre koji prakticira al isto tako nevolim dokovica zbog njegovih fanovi koji su abnormalno nerealni

                                Comment

                                Working...
                                X