Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    S obzirom na statuse koji odredjeni ljudi odavde stavljaju po drustvenim mrezama, (necu da ih imenujem, ali mogu da kazem da su me bas razocarali), moram ovde javno da kazem da su jadni.
    Ti si jos gori, kao da imas 15 godina pa se iznenadjujes. Neki bi bili najsrecniji da se sad povrijedi i da ga ta povreda natjera da okaci reket o klin. To prevazilazi sport, to je fanatizam.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by 2012MARIN View Post
      sta tebi smeta ???
      Pa medicina, nisi ti nista kriv nego naprosto si uhvatio i zivis u dobarom period razvoja medicine.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by gagana View Post
        A ti se pojavis i kritikujuci Vladana napises toliku kolicinu gluposti za ne povjerovati.I onda ces ti nekome da spocitavas da je arogantan
        pametnice koju su to gluposti navedi mi ih i objasni zasto su to gluposti pls

        vamos nole inat u svima uzmi rio i odi u penziju

        Comment


        • Originally posted by 2012MARIN View Post
          nadal 2015 i nadal 2016 je ogromna razlika jer nadal 2015 nije mogao prismrdit nikome iz topa 10 na zemlji kamoli na drugim podlogama. a nadal 2016 je porazen od murraya i dokovica na zemlji samo ako se nevaram al neznam tocno, te je vrlo vrlo egal mec igrao sa noletom u madridu il gdje vec nemam pojma u kojem je nole dobio 2 teska teska seta. tako da bi i takav nadal kakav god da je bio najveca prjetnja na ROLAND garrosu 2016.
          stari ja nemam nijednog igraca kojeg bas pratim i navijam za njega u tenisu al jako volim pogledat tenis cak i manje turnire pratim.ponekad radi kladare ponekad is gusta jer i sam sam trenirao tenis 10 godina. nadal mi je jedan od najdrazih no mrski mi nisu niti roger niti nole niti marej. jedino koga zapravo ne volim iz vrha su wawrinka japanac i berdich
          Ma sve je u redu, samo me zanima kako se sjeti sad bas sifre, toliki silni promasaji tokom Rolan Garosa, a onda logovanje iz prve posle ovog meca. Slucajnost, kao i za tardove vjerujem
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Prle!
            @Vladan i Airborne,

            Slažem se, bit će jedna analiza za Querreya, jer ovo je fakat impresivan meč bio. Imajući u vidu naše dugo prijateljstvo na forumu, uslišit ću vam želje i poslati na PM link analize. Ako neko još hoće, nek mi se javi privatno, a može i ovdje.

            Do tada i sljedećeg viđenja, prepustite se rukama medicine.

            Spoiler


            Pozdrav.
            Ovo je bas niskoNekako sam gotivila tvoje postove ali ovo sa tabletama ti je bas bezveze.Svidjale su mi se tvoje analize,vidi se iz postova da se razumijes u tenis ali nekako uvijek se javis kad Nole izgubi.Neko ko izvjestava javnost o tenisu trebao bi da prevazidje sujetu i bude malo realniji.Mislim svi smo shvatili da ne gotivis Noleta ali zaista to sto je on uradio tesko da ce neko ponoviti.I ovaj danasnji poraz nista nece promijeniti.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ma sve je u redu, samo me zanima kako se sjeti sad bas sifre, toliki silni promasaji tokom Rolan Garosa, a onda logovanje iz prve posle ovog meca. Slucajnost, kao i za tardove vjerujem
              zato jer sam pokusavao mnogo puta na MARIN2012 a gleda vraga prvo su brojke pa slova. ako ne vjerujes i ako imas mogucnost tu jer si admin provjeri pa ces vidit jel sam pokusavao se ranije prijavit ?

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ti si jos gori, kao da imas 15 godina pa se iznenadjujes. Neki bi bili najsrecniji da se sad povrijedi i da ga ta povreda natjera da okaci reket o klin. To prevazilazi sport, to je fanatizam.
                Strasno, jadno. Bas sam razocaran.
                Ali posle osvojenog RG sve lakse podnosim pa i ovakvo ponasanje pojedinaca.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Torima View Post
                  Eto NI jel vidiš na šta mislim

                  Uživaj Bojana u životu....proći će ti u odbrani lika i dela Roleta ili same sebe nema veze isto nam se vata

                  Izlazim sa foruma tako da se ne trudiš. Pametniji uvek popušta
                  Boze mili, sam sa sobom se svadjas i popustas
                  Ali dobro, to je super, nikad ti dosadno u zivotu nije

                  Sent from my Z3 compact <3
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • koji vam je k naravno da ce svi izac iz misjih rupa jer je djokovic spusio nakon ko zna koliko vremena bitan meč , tj, bas i nije toliko bitan.

                    ali glavni razlog nije dokovic nego njegovi fanovi,tj,vecina fanova cast izuzecima i bas se radi njih slavi ova querreyeva pobjeda.

                    triba bit realan i objektivan nekad makar tvoj najdrazi pulen igra

                    Comment


                    • Originally posted by SnakeEyes View Post
                      Stani da li ja gresim ili si ti usred meca spominjala Federer-a i kacila njegov klip?

                      Hmmm izgleda ipak ne gresim?



                      A nesto se ne secam da ga je iko pre tebe spominjao a niti mislim da je igrao mec? Mada moguce da gresim.
                      To je bilo za vreme rain delay-a, kad je Djokovic itekako mogao da preokrene mec, iskuliraj malo

                      Sent from my Z3 compact <3
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Prle!
                        Samo da mu i ja čestitam na ispisivanju zlatnih stranica teniske historije. Pobijediti najviši nivo ikad na jednom ovakvom turniru je nevjerovatan podvig koji zaslužuje čestitanje. Bravo Sam.
                        Originally posted by Prle!
                        @Vladan i Airborne,

                        Slažem se, bit će jedna analiza za Querreya, jer ovo je fakat impresivan meč bio. Imajući u vidu naše dugo prijateljstvo na forumu, uslišit ću vam želje i poslati na PM link analize. Ako neko još hoće, nek mi se javi privatno, a može i ovdje.

                        Do tada i sljedećeg viđenja, prepustite se rukama medicine.



                        Pozdrav.
                        Originally posted by 2012MARIN View Post
                        a sad svi noletardi uzivajtu u nastavku turnira i poslasticama velikog feda i ostalih takmaca
                        Jebemu sunce, koliko miševa je izašlo iz rupe.

                        Comment


                        • Sad ces ti na ladjenje Gojko, ali ne i ovi sto vrijedjaju i postavljaju dijagnoze. Ti nekako uvijek najgore vrijedjas. Misevi, to misevi vodi u Banovice smijem se kladiti
                          sigpic

                          Comment


                          • Desava se jbg, nije niko masina. Sad se okrenuti OI i dobro spremiti jer se juri zlato. Kveri nece odigrati ovakav mec opet, nesto slicno kao Vesely sto ej uradio u MC-u tako da ne treba ocajavati. Znamo kakav je borac Novak i da ce se uzdici jos jaci iz ovoga.
                            Sad sve pare na Mahuta u sledecem mecu
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ne kontam što Prleta napadate. Nije napisao ništa pogrešno.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • Originally posted by Unofficialpage View Post
                                Ne kontam što Prleta napadate. Nije napisao ništa pogrešno.
                                Nista, samo odredio dijagnozu po ko zna koji put. Ma ljudina jedna.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X