Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Idi u banove i videćeš da je bio banovn
    A vidim sad.

    Federer sad ili nikad, bolju priliku neće imati zadugo. Ovo već čekam od 2012, taj 18. GSi vrijeme je sad.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • Originally posted by Unofficialpage View Post
      A vidim sad.

      Federer sad ili nikad, bolju priliku neće imati zadugo. Ovo već čekam od 2012, taj 18. GSi vrijeme je sad.
      Nemoj da se puno nadas, ne igra Roger toliko dobro i dosta toga treba da se poklopi da bi on dosao prvo do finala, pa onda do titule
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by 2012MARIN View Post
        1.cuo sam za nolefan noletard i svakave gluposti na onim troll stranicama na fejsu al majke mi sad mi nije ni na kraj pameti bilo pisat to.
        2.ja sam ovdje na forumu clan ima odavno al nisam bio aktivan zadnje 3-4 godine uopce jer sam bio zabioravio na forum al sam nedavno sjetio da je ovdje bila ona igrica tennis elbow iso potrazit nisam naso i onda sam naso neke zanimljive teme i otad pratim svaki teniski turnir ovdje objave.
        3. na roland garrrosu si tako bio posrao nadala da sam se pokusavao ulogirat 500 puta te sam dobio onda neku zabranu jer sam promasio previse puta sifru ili korisnciko ime jer sam bio zaboravio i korisnicko ime i lozinku. evo dns sam je ubo jer sam samo zelia napisat ovo i to je to.

        sretno na RIu
        1. Nema pravdanja, nisam ironican, razumijem, desi se ta honest mistake sto bi rekli u Sloveniji.

        2. To je lijepo, jako lijepo.

        3. Nisam se ja po... po Nadalu, nego sam pisao ono sto smatram da je tako. Proslost je nebitna, ovo je 2016.godina i svako ko misli da bi Nadal u Parizu mogao da ugrozi Novaka onda ne prati tenis dovoljno dobro. Ja razumijem zelju, navijace, ali to nije realno jednostavno. Set uzeo ne bi. Set. I to je cinjenica. Madjarska laka konjica je gazila nekad, danas je manje-vise sala. Od proslosti se ne zivi.

        ALi kad je Nadal otkazao zbog povrede niko nije likova, nasladjivao se i sl. Stavise svi mi smo bili razocarani sto mu se to desava. E to je razlika izmedju nas koji smo tu stalno i muckih provokatora koji su tu samo kad DJokovic izgubi ili ima neki problem. I meni je krivo sto nisam bezobrazniji. ALi za nas ce biti puno vise priliika nego za vas, cuj mene vas, njih.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Pretjerujes. Jucer je Kueri odigrao odlicno. Danas je bilo drugo. Novak je igrao bolje a Kueri losije i imali smo ocekivani mec. U takvom mecu, u preko 95% slucajeva, na kraju Novakov protivnik pukne cak ako i Novak ne igra dobro. U pravu si kad kazes da je rezultat (vodjstvo od 2:0) Kueriju davao krilu. Isto tako si u pravu kad kaze da Kueri nije nista napravio u drugom TB. Novak je poklonio taj TB.

          Medjutim, nisi u pravu kad pricas o Kuerijevom BH. On je bio odlican, za Kuerijeve standarde, ali i za standarde Raonica, Karlovica, Iznera pa i Kevina Andersona. Taj BH je mogao da se nosi sa Novakovim BH. Naravno, valja imati u vidu da Novak nije igrao sa pounim samouvjerenjem. Svejedno, Vecina protivnika, i u takvim situacijama ne mogu da se nose sa Novakovim BH.

          Konacno, Kueri je u 4. setu, osim TB-a, servirao fantasticno.
          NI, precenjujes Kverija. On se Novaku nudio u 4. setu. Nudio mu se i u TB ali umesto da Kveri pravi UE to je radio Novak umesto njega. Umesto da igra blok reterne na prvi servis, da ga natera na trcanje, da ceka njegove greske... on je radio sve pogresno, bez ikakvog plana. Novak je odigrao mec daleko ispod svog standarnog nivoa, Kveri sa druge strane na visokom nivou za neke svoje standarde i rezultat je takav kakav je.

          Comment


          • Originally posted by 2012MARIN View Post
            1.cuo sam za nolefan noletard i svakave gluposti na onim troll stranicama na fejsu al majke mi sad mi nije ni na kraj pameti bilo pisat to.
            2.ja sam ovdje na forumu clan ima odavno al nisam bio aktivan zadnje 3-4 godine uopce jer sam bio zabioravio na forum al sam nedavno sjetio da je ovdje bila ona igrica tennis elbow iso potrazit nisam naso i onda sam naso neke zanimljive teme i otad pratim svaki teniski turnir ovdje objave.
            3. na roland garrrosu si tako bio posrao nadala da sam se pokusavao ulogirat 500 puta te sam dobio onda neku zabranu jer sam promasio previse puta sifru ili korisnciko ime jer sam bio zaboravio i korisnicko ime i lozinku. evo dns sam je ubo jer sam samo zelia napisat ovo i to je to.

            sretno na RIu
            Nekada bas proklinjem medicinu sto stalno napreduje... pa ovakvima vrati pamcenje !
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • S obzirom na statuse koji odredjeni ljudi odavde stavljaju po drustvenim mrezama, (necu da ih imenujem, ali mogu da kazem da su me bas razocarali), moram ovde javno da kazem da su jadni.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Bas mi je drago sto mene spominjes i danas, kad niti Role igra niti sam ja jedan negativan post ostavila
                Stani da li ja gresim ili si ti usred meca spominjala Federer-a i kacila njegov klip?

                Hmmm izgleda ipak ne gresim?

                Originally posted by bojanaBG View Post
                I Roger prati sta se desava

                Spoiler

                A nesto se ne secam da ga je iko pre tebe spominjao a niti mislim da je igrao mec? Mada moguce da gresim.
                Last edited by SnakeEyes; 02-07-16, 18:02.

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Nekada bas proklinjem medicinu sto stalno napreduje... pa ovakvima vrati pamcenje !
                  sta tebi smeta ???

                  Comment


                  • Federer osvaja ponavljam to 5 put u zadnjih dvije tri nedelje

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Bas mi je drago sto mene spominjes i danas, kad niti Role igra niti sam ja jedan negativan post ostavila
                      Eto NI jel vidiš na šta mislim

                      Uživaj Bojana u životu....proći će ti u odbrani lika i dela Roleta ili same sebe nema veze isto nam se vata

                      Izlazim sa foruma tako da se ne trudiš. Pametniji uvek popušta

                      Comment


                      • Hahhhhahahha koliko ljudi je izaslo iz rupe sunce ti j...

                        Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
                        "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Nemoj da se puno nadas, ne igra Roger toliko dobro i dosta toga treba da se poklopi da bi on dosao prvo do finala, pa onda do titule
                          Znam, ali jače od mene. Vjerujem da će Roger pronaći svoju igru i doći do tog 18. GSa.
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • Originally posted by 2012MARIN View Post
                            Znaci pratim vec pun k sve sta ode pisete jer je bas gust gledat i citat vasa misljenja tijekom meča al nisan nikad zelia nista komentirat al ovaj Vladan koji je ka moderator ili sta ? je najarogantiniji te najprovokativniji lik na forumu,zasto ga niko ne banuje ?? zar je on neki Bog ovdje ?

                            svre sta on napise je tocno a sve sta drugi napisu a ne slaze se s njegovim misljenjem je krivo.
                            i fejvao sam dokovica do ove godine al eto radi jednog cvojeka ovog vladan odsad navijam svaki mec kontra dokovica jer kake covjek besmislice i pizdarije pise to je zalosno..na rg omalozava nadala koji je izmislio tenis na zemlji za njegovog pulena koji gubi od vesely u prime-u
                            na travi omalozava federera koji je izmislio tenis za njeogovg pulena koji gubi od querrery u prime-u
                            izgubio je dokovica amo trazit izlike.sudac kriv,vjetar puhao,sam imao srece,dokovic ozljeden,,poginula mu macka pa se nemoze skoncetrirat.daj ajde b udite jednom u zivotu realni bogte

                            izgfubio je jer je querrey bio bolji od njega i makar igrali jedan i drugi lose.querrey je bio bolji i dobio je. isto kao sto je dokovic osvojio roland garros.bio je bolji od svih svojih protivnika iskoristio njihove mane i osvojio zar ne ? iako nikad losiji roland garros po suparnicima nije odigran.
                            a sad svi noletardi uzivajtu u nastavku turnira i poslasticama velikog feda i ostalih takmaca
                            A ti se pojavis i kritikujuci Vladana napises toliku kolicinu gluposti za ne povjerovati.I onda ces ti nekome da spocitavas da je arogantan

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              S obzirom na statuse koji odredjeni ljudi odavde stavljaju po drustvenim mrezama, (necu da ih imenujem, ali mogu da kazem da su me bas razocarali), moram ovde javno da kazem da su jadni.
                              De sad reci da si iznenađen toliko si ovdje da je valjda sve jasno

                              Novak je sam kriv i nije bio na nivou danas a pogotovo ne juče. Na stranu sva bukovina i hrastovina koja se nalazila preko puta.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                1. Nema pravdanja, nisam ironican, razumijem, desi se ta honest mistake sto bi rekli u Sloveniji.

                                2. To je lijepo, jako lijepo.

                                3. Nisam se ja po... po Nadalu, nego sam pisao ono sto smatram da je tako. Proslost je nebitna, ovo je 2016.godina i svako ko misli da bi Nadal u Parizu mogao da ugrozi Novaka onda ne prati tenis dovoljno dobro. Ja razumijem zelju, navijace, ali to nije realno jednostavno. Set uzeo ne bi. Set. I to je cinjenica. Madjarska laka konjica je gazila nekad, danas je manje-vise sala. Od proslosti se ne zivi.

                                ALi kad je Nadal otkazao zbog povrede niko nije likova, nasladjivao se i sl. Stavise svi mi smo bili razocarani sto mu se to desava. E to je razlika izmedju nas koji smo tu stalno i muckih provokatora koji su tu samo kad DJokovic izgubi ili ima neki problem. I meni je krivo sto nisam bezobrazniji. ALi za nas ce biti puno vise priliika nego za vas, cuj mene vas, njih.

                                nadal 2015 i nadal 2016 je ogromna razlika jer nadal 2015 nije mogao prismrdit nikome iz topa 10 na zemlji kamoli na drugim podlogama. a nadal 2016 je porazen od murraya i dokovica na zemlji samo ako se nevaram al neznam tocno, te je vrlo vrlo egal mec igrao sa noletom u madridu il gdje vec nemam pojma u kojem je nole dobio 2 teska teska seta. tako da bi i takav nadal kakav god da je bio najveca prjetnja na ROLAND garrosu 2016.
                                stari ja nemam nijednog igraca kojeg bas pratim i navijam za njega u tenisu al jako volim pogledat tenis cak i manje turnire pratim.ponekad radi kladare ponekad is gusta jer i sam sam trenirao tenis 10 godina. nadal mi je jedan od najdrazih no mrski mi nisu niti roger niti nole niti marej. jedino koga zapravo ne volim iz vrha su wawrinka japanac i berdich

                                Comment

                                Working...
                                X