Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i kiša više. Bar da je pala posle onog trenutka kada je Novak napravio brejk. Sada je najgori momenat za to.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pa da li me neko zajebava, ma beži bre izem ti ovakav tenis, ovo je sprdnja.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Jeziva poslednja dva dana. JEZIVA. Kao da ga viša sila koči da uđe u ritam.
        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

        sigpic

        Comment


        • Crta se . Uzas.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma Novak je sam kriv sto je u ovoj situaciji, ali mora da te nervira igrac tipa Semjuel Sem Kveri, ovo je katastrofa od tenisa.
            Opste je poznato da Novaku ne leze veliki serveri. Malo losija igra, porodicni problemi, Kverijevi servisi i eto problema. Lakse mi da ispadne ovako nego da izgubi od npr Federera od koga bi me poraz najvise boleo ili ne daj Boze Mareja u finalu.
            link

            Comment


            • Kad je Novak servirao za set, Novak je u dva prva poena pogodio liniju. Drugi Kjutovangu ispred nosa. Oba poena su otisla Kueriju. Plus jedna mrezica. Ako Kueri uzme set, bice to kradja.

              Comment


              • Originally posted by MatijaT View Post
                Opste je poznato da Novaku ne leze veliki serveri. Malo losija igra, porodicni problemi, Kverijevi servisi i eto problema. Lakse mi da ispadne ovako nego da izgubi od npr Federera od koga bi me poraz najvise boleo ili ne daj Boze Mareja u finalu.
                Ma nisu problem serveri, tipa Izner ili Karlović koji odigraju i po neki volej pa ima neke lepote u igri. Ovo je ono "zapni kao sivonja , što jači servis pa APP"
                Uzgred ovo je beše 5i prekid ovog meča?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ma Novak je sam kriv sto je u ovoj situaciji, ali mora da te nervira igrac tipa Semjuel Sem Kveri, ovo je katastrofa od tenisa.
                  To vazi za sve servere osim Milosa Raonica.

                  Comment


                  • Ma Sam Groth ima jos ubitacniji servis od Kverija pa ga Nisikori razbio ovde reternima. Novak nije na svom standarnom nivou i tu je problem.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      E nema se nazad, opet ga spasila kisa, i Bogovi zele da Novak dobije ovo.
                      Ne znam kako je to mogla da ga spasi kisa i zasto kao pravdoljubiv covek nisi reagovao kad sudija nije izvrsio korekciju na dobru Novakovu loptu na servisu?

                      Comment


                      • нуди му се Квери али како то узети?

                        ако не платиш на мосту, платићеш на ћуприји.....
                        Last edited by Žika; 02-07-16, 15:58.
                        sigpic

                        Comment


                        • So, two close calls that were wrong went against Djokovic when he served for the set, but he was out of challenges ... incredible
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Nebo iznad Londona

                            Screenshot_2.jpg
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              To vazi za sve servere osim Milosa Raonica.
                              On je dtoktor tenisa za ovog sivonju, za dvije godine je uradio vise nego ovaj za karijeru. Izner isto zna osnove, vrhunski se krece, ovo je sivonja na kvadrat.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Ma Sam Groth ima jos ubitacniji servis od Kverija pa ga Nisikori razbio ovde reternima. Novak nije na svom standarnom nivou i tu je problem.
                                Od sredine 4. set je Novak igrao odlicno. U citavom 4. setu ima 15:10 vinere/ neiznudjene. Kueri je imao 15 asova i ako mu se oduzmu asevi, ima 8:21 u 4. setu.

                                Originally posted by Vladan View Post
                                On je dtoktor tenisa za ovog sivonju, za dvije godine je uradio vise nego ovaj za karijeru. Izner isto zna osnove, vrhunski se krece, ovo je sivonja na kvadrat.
                                Raonic je brzi od Kuerija, ima i bolji servis, ali sto se ostalog tice nije ispred Querija.


                                Ali to nije poenta. Poenata je da Raonic, jedanak kao Kueri, Rodik i ostali spada u grup tenisera zbog kojih su se podloge morale usporiti.
                                Last edited by NI; 02-07-16, 16:01.

                                Comment

                                Working...
                                X