Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako tenis bude ličio na ovo izdanje Kverija danas, samo bubanje bez ikakvog znanja i tehnike, prešaltaću se na pikado, keve mi moje.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Sada sam se ja kao i svi Novakovi navijaci mnogo iznervirao, i ovo bas boli. Uvek kada tako izgubi kazem sebi sto dozvoljam sebi da se toliko nerviram, i resim da ga manje gledam, ali na kraju uvek izace na isto...

      Comment


      • Griša Propuh izgubio od Stevea Johnsona. Nije neko iznenađenje, daleko od toga.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Novak je ponovo pobedio sam sebe. Najveći problem glava, a onda je sve krenulo naopako. Riterni, BH, voleji.
          Setimo se i Muguruze pre neki dan...
          Emotivna ispražnjenost.
          Što reče, čini mi se Olja juče, ravna linija.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nece Indigo, ovo moze da prodje jos samo prve nedelje Vimbldona, ali jos ga treba usporiti definitivno, nego napreduje tehnologija toliko pa mogu da udaraju kao sivonje bjesomucno.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by amnesiac View Post
              Griša Propuh izgubio od Stevea Johnsona. Nije neko iznenađenje, daleko od toga.
              Propuh se čini mi se ubraja u vređanje pa bih te molio da pišeš u skladu sa pravilima foruma.
              Gigor Dimitrov multi slam igrač
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Jedva docekaste ovaj poraz.
                Cestitke Semu i svim njegovim navijacima.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Originally posted by Prle!
                  Samo da mu i ja čestitam na ispisivanju zlatnih stranica teniske historije. Pobijediti najviši nivo ikad na jednom ovakvom turniru je nevjerovatan podvig koji zaslužuje čestitanje. Bravo Sam.
                  Jebes sve teleporte Gejm of Trons-a, Vrisa , Arye sta si ti kada Novak izgubi na GS. Nemoj slucajno da omane neki veliki tekst na nekom balkanskom portalu o velikom Semu i ovoj partiji, kao onomad za Vavu i RG. al` bez sramote napises kako bilo koji afirmativni tekst o Novaku tebe smara. Nista do nekog drugog igraca koji bude drzao sva 4. u istom trenutku ili po kalendaru.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • E sada ću početi da navijam da ih sve ispraši onaj ludak ( u pozitivnom smislu) Kirjos
                    pošto je jasno da Del Po baš i nema šanse.
                    Ili kakve smo sreće, gle kada Čilić uzme WB...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Jebes sve teleporte Gejm of Trons-a, Vrisa , Arye sta si ti kada Novak izgubi na GS. Nemoj slucajno da omane neki veliki tekst na nekom balkanskom portalu o velikom Semu i ovoj partiji, kao onomad za Vavu i RG. al` bez sramote napises kako bilo koji afirmativni tekst o Novaku tebe smara. Nista do nekog drugog igraca koji bude drzao sva 4. u istom trenutku ili po kalendaru.
                      Osvanuce veliki tekst nema sumnje. Jaka analiza se ocekuje od vrsnog teniskog znalca, romanticara i istoricara. Sad ce biti vremena imam osjecaj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Svakoj seriji dodje kraj, ali realno je ocekivan poraz posle osvajanja RGa.
                        Na osnovu cega je ocekivan poraz? Teniski svijet nema stomak za Novakovih 5 slemova za redom? Mari treba da osvji 2. Uimbldon?

                        Comment


                        • ок да није у форми, али да се одједном изгуби и сервис и бекенд и форхен то никако не капирам... једини изговор бих прихватио да каже да има грип и температуру.... не заборављају се ударци за две недеље...
                          sigpic

                          Comment


                          • I to je moralo da se desi. Svi mi naglašavamo da je on Čovek, nije mašina i to je dokazao na, po njega, najgori mogući način.

                            Život ide dalje, nije svemir kolabirao u Crnu rupu, samo je Novak imao loš period na turniru. Nije mogao da se izvuče iz dubioze i tu je priči kraj. Sam pao sam se ubio.

                            Verovao sam da može, ali je on sam bio toliko nesiguran u sebe ....do neprepoznatljivosti. Ključni moment je gubitak servis gema na 4-5 i tu je definitivno poklekao.

                            Sem nikada nije odigrao onakva dva seta u nizu, ali sve je to Novak pratio sa tribina a ne sa terena. Danas se probudio ali kad je servirao posle brejka, opet je pao u samo-njemu-svojstveno-stanje i tu je priči bio kraj.

                            Želim mu brz oporavak od šoka.... videćemo šta nosi budućnost. Kad ne ide, treba ostaviti stvar da legne i sve će opet biti na svom mestu. Zaslužio je odmor nakon najvećeg dostignuća u Open eri i vezivanja 4 GS u 365 dana. A i mi sa njim

                            Comment


                            • Nista ovaj covek nije odigrao u TB. Mislim na Kverija. Cak mu je zbog vetra i servis bio oslabljen. Generalno u citavom mecu nije nista uradio sem sto je odlicno servirao. Imao je i vrlo dobru dubinu iz bh i konstantan je bio na tom udarcu, ali to pre svega jer mu je rezultat davao krila.
                              Novak se za sve ostalo sam postarao. Ocajna realizacija prilika koje su mu se otvarale ili koje je sam stvarao su direktan uzrocnik ovakvog rezultata.
                              Britancima svaka cast. Caprkali su, muljali i uspeli da izmuljaju poraz Djokovica. Sada neko da me ubedi da nisu znali da ce vreme biti ovakvo i da su bas morali ovaj duel da stave na n1 teren. Kakav profesionalizam, kakva organizacija, kakav odnos prema najboljem teniseru danasnjice. Kraljevski, nema sta.
                              Ali ni sve to, ne bi bilo dovoljno, da je Novak bio trunku odlucniji, fokusiraniji, prisebniji, cvrsci.
                              Nema veze, jedna velika prilika da se ostvari nesto nestvarno je lagano pustena niz vodu. Aj sad ti lepo Nole u Srbiju na DC (Boca zadovoljno trlja ruke), pa onda u Rio na OI, jer su ti to ocigledno veci prioriteti od W za ovu sezonu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nisikori, Tomik, Cilic, Raonic, Conga, Mau, bilo ko od njih da osvoji to bi bila sjajna stvar za tenis. Marej je teski favorit ali sad svi imaju sansu i svi ce da daju sve sto imaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X