Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj, ti meni objasnavas sta sam ja razmisljao? Znaci citas misli. Ovo je vrhunac, poslije ovog nema dalje
    Ne lupaj, molim te.
    Mislim da sam i u vise postova to napisao.
    Cak i da si upravu, zar je uopce bitno kad sam to rekao? REKAO SAM.

    Comment


    • Originally posted by tenis View Post
      Cekaj, ti meni objasnavas sta sam ja razmisljao? Znaci citas misli. Ovo je vrhunac, poslije ovog nema dalje
      Ne lupaj, molim te.
      Mislim da sam i u vise postova to napisao.
      Cak i da si upravu, zar je uopce bitno kad sam to rekao? REKAO SAM.
      Tacno je da si rekao da Cilic ima sanse cak i za polufinaleA nije lijepo da nekome govoris da lupa zato sto iznosi svoje misljenje koje se eto kosi sa tvojim.Cuj Cilic da dodje do SF RG.Svasta

      Comment


      • Koliko zeceva na ovom forumu, ne zna se koji se vise uprpio, pa se gleda u nebo, gata u pasulj, al dzaba sve to kad je vec zapisano da ce Novak u finalu da igra protiv Nishikorija, Wawe i Mareja, s tim sto ce opet nekako Marej i tu da ima najlaksi put do pehara, valjda ce da stigne prvi do njega dok ova dvojica budu pruzala ruku Novaku na mrezi.
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • klip za opuštanje prskalice, sjajan dan na RGu

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Koliko zeceva na ovom forumu, ne zna se koji se vise uprpio, pa se gleda u nebo, gata u pasulj, al dzaba sve to kad je vec zapisano da ce Novak u finalu da igra protiv Nishikorija, Wawe i Mareja, s tim sto ce opet nekako Marej i tu da ima najlaksi put do pehara, valjda ce da stigne prvi do njega dok ova dvojica budu pruzala ruku Novaku na mrezi.
            Sto kaze Sampras, Novak je previse dobar da ne osvoji RG, ne mora da osvoji ove sezone, imace jos godina da dodje do trofeja.
            sigpic

            Comment


            • Gokaro postaješ polako Žile, nemoj to da nam radiš

              Comment


              • Za RG imam spreman samo pesimizam, optimizam je bio do prošle godine i znamo koji je ishod. Mora nešto da se menja.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Nije čovjek igrao na šljaci nikako ove godine, u Ženevi zaglavio do finala, u Parizu totalno drugi uslovi, samo jedan dan za treniranje, a pitanje je da li je uspio tenirati uopšte, jer je padala kiša u nedjelju...ista stvar kao i Wawrinka

                  Lošiji igrač ga je uvukao u svoj ritam i tu se poraz ne može izbjeći bez samopouzdanja kojim bi se poeni skratili...a u po frke je vjerovatno ostao i bez snage, kao i Klizan danas...ništa čudno da zijani
                  Mislim da je kljuc u tome sto je ostao bez sange. To su 2:10 koje king pominje.

                  1:1, 4:2 za Cilica, to sam smatrao dobijenim mecom. Da bi u malo vise od pola sta postalo 1:2, 2:4, otalno izgubljen mec, bez sanse da se spas trazi u prekidu.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara
                    Uživo tema zaključana pa ne mogu da citiram.

                    Odgovor Notoriusu: Novak će igrati sigurno drugi SF meč u petak mogu kuću da stavim na to i velika je šansa da ga neće završiti jer će igrati sa Rafom.

                    Odgovor Sandukanu: Nisi ni svestan koliko bih voleo da Novak izdominira i lagano ih sve pojede sa tom prašinom.
                    Ajde. Samo Goks
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Promaklo mi je da Nishikori ima prilicno tezak zrijeb:

                      Boleli, Kuznjecov, Verdasko, Kirjos, Mari, Vavrinka i finale.

                      Comment


                      • Ajde, ko da je bitno sto je izgubio, prosli tjedan je bio odlican...a i bit ce u ostatku sezone pravih rezultata.

                        Comment


                        • Originally posted by tenis View Post
                          Ajde, ko da je bitno sto je izgubio, prosli tjedan je bio odlican...a i bit ce u ostatku sezone pravih rezultata.
                          To je pogresna logika. Cilic je u formi i to je pokazao u Zenevi. Imao je idealan zrijeb. Morao je ici do 1/4 finala. Potom bi imao Vavrinku i Marija/Nishikorija. Teski protivnici, ali ni Rafa ni Novak.

                          Tvoja logika je u osnovi - sljedece nedjelje je novi turnir. I to je Ciliceva velika boljka. Prava logika je - ja hocu sad da pobijedim.
                          Last edited by NI; 24-05-16, 09:38.

                          Comment


                          • Uputstvo za Zenmate i konstantno produzavanje premium naloga



                            samo treba biti strpljiv i sacekati da posalju mail
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Promaklo mi je da Nishikori ima prilicno tezak zrijeb:

                              Boleli, Kuznjecov, Verdasko, Kirjos, Mari, Vavrinka i finale.
                              Pa i nije tako tezak. I Kuznjecova i Verdaska ce pobediti sa 3:0, Kirjos mu mozda uzme set mada i u to cisto sumnjam. Za mene je on prvi favorit za finale iz ovog dela zreba. Takodje Raonicu se otvorio zreb i vrlo lako moze biti dark horse na ovogodisnjem RG. Bold prediction SF Nisikori-Raonic.
                              Last edited by skeptik; 24-05-16, 09:06.

                              Comment


                              • Andy Murray je genije. On se nikad ne mijenja. Mazohista do srži, a poslije mu đavo kriv. Ja tvrdim da je on morao imati minimum 4 GS-a dosad, a ovako će ostati zabilježen kao jedan od najvećih gubitnika na ATP Touru ikad. Nestvarno je što on sebi radi. Ukoliko mu se zadesi da ima težak žrijeb, on ladno kiksa na rijetkim mečevima koje se okrakterišu kao lakši. Ukoliko ima lak žrijeb, on ga učini teškim.

                                Samo pogledajmo posljednja dva Slama. Na US Openu ima žrijeb koji je bio toliko težak da se činilo kako se sve urotilo protiv njega. Kyrgiosa u prvom kolu i tu očekivano gubi set. Zatim jedan od rijetkih mogućnosti da rano završi meč protiv nejakog Mannarina, ali on ni to ne umije s anđelima i dobija meč nakon što je gubio 0:2 u setovima. Belluccija dobija kao što je mogao i prethodnika, a onda se očekivao teži meč da bi se susreo sa Wawrinkom. Ali on ne, on nikada neće vidjeti Wawrinku u četvrtfinalu, još manje Federera u polufinalu, a o Đokoviću i finalu da i ne govorimo. Ne, on gubi od Kevina bloody Andersona i ne može više od seta u tom meču. Ni na Australian Openu se nije proslavio iako se u prva dva kola činilo da hoće, jer on gubi set od Souse, zatim i od Ferrera na umoru, a umalo da izgubi od Raonića od koga je za dvije klase bolji. Poslije toga u finalu prifalilo goriva, po običaju.

                                Sada se nakon Rima koji je odigrao onako kako treba da igra, a to je da pristupi svakom meču maksimalno ozbiljno i koncentrisano, pa je izgledalo da je naučio lekciju. Kako da ne. Džaba lak žrijeb do četvrtfinala, a samo naizgled težak u četvrtfinalu. Nishikori bi bio težak protivnik svakome i protivnik koga bi valjalo izbjeći u četvrtfinalu, no on je najbolji mogući match-up za Andyja. Ma kakav penicilin, on je longacef za Keija. Pa onda u polufinalu Wawrinka koji ove godine ni najmanje ne blista. Kakvo četvrtfinale, kakvo polufinale, on se i protiv Štepaneka mora mučiti
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X