Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači nije kao prošle godine?

    Comment


    • Jeste, počinje turnir u nedjelju

      Comment


      • Marej u prva tri kola sve protiv Q or WC , ovo mislim da nkad nisam video xD

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Nema teatralnosti, samo realnost i želja za argumentacijom.
          Vidiš, po ovome kako si sada postavio karte ispada da Novak nije mogao dobiti drugačiji ždrijeb od srednje teško, političar si i ti samo takav. Ti si to tako sada raspisao i odredio težinu a kada se pisalo o ždrijebu postoji samo lako, srednje i teško, nitko ne zna tu tvoju teoriju koju ti postavljaš za relevantnom. OK, po toj tvojoj teoriji to je srednje teško, ali samo zato jer ne postoji razina ispod. Dakle, slažemo se da je Novakov ždrijeb lagan.
          Novak je mogao dobiti lak zrijeb. Vavrinka mjesto Rafe. I tezak zrijeb Nishikori mjesto Berdiha, ali vecina opcija su bile srednje tezak zrijeb.

          Inace kladionice su presudile:

          Novak je malo pao (1%) na 52%. Ne bi pao da msatraju da je dobio lak zrijeb.

          Nadal je jako pao (4.5%) na 14.5%. Prirodno, dobio je u polufinalu Novaka.

          Mari je znacajno porastao (2%) na 19%. Racunaju da je Nishikori u cetvrtfinalu manji peh nego je dobitak sto ne moze igrati i sa Rafom i sa Novakom.
          Last edited by NI; 20-05-16, 16:42.

          Comment


          • Očekivano Andy drugi favorit turnira, a kako bi drugačije GS i počeo

            Comment


            • Pricajte vi sta hocete, ali ja licno bih odmah uzeo Andyev zreb za Novaka. U prva 4 kola je slobodan (doduse manje vise je i Novak), a lakse je dobiti u QF Japanca i u SF Svajcarca, nego pobediti Nadala u SF, pa Mareja u finalu. POGOTOVO sto je velika verovatnoca da Vavrinka ispadne pre polufinala.

              Bez obzira na to, ne kazem da je Novakov zreb tezak (stavise, posle Endija ubedljivo najbolje je prosao). Jedino cemu se ovaj put nadam je da ako dodje do projektovanih polufinala, organizatori nece biti idioti i postavice pocetak u terminu koji omogucava da se OBA POLUFINALA zavrse u istom danu. Vec mi je pun k da Novak na Slemovima bude u losijoj poziciji zbog igranja 2 dana za redom, bilo zbog mraka, kise ili cunamija. Sto neko gore napisa, zaista je sramota da jedan GS u 2016. godini nema NI REFLEKTORE, a krov da ne spominjemo.

              I da, da me ne ko ne uhvati na pricu od tradiciji. Nekad se igralo drvenim reketima. Jesmo trebali da se drzimo tradicije ili je moderan tenis zahtevao unapredjenja na tom polju? Sve evoluira, pa tako i sport, ali je izgleda RG zaostao u razvoju.
              Last edited by dJOLEX; 20-05-16, 16:57.
              "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

              Comment


              • Lakse je igrati dva teska meca nego tri, jer sa Marejom ili Nadalom bi svakako moralo da se igra. A ako neko misli da je lakse dobiti Nisikorija nego Mareja na Rolan Garosu, super. Ja bih u svako doba dana i noci prije izabrao Mareja nego Nisikorija, o Stenu i da ne pricam. Protiv Nadala i Mareja je gotovo sve na Novakovom reketu, protiv Nisikorija i Vavrinke nije.
                sigpic

                Comment


                • NI,da li bi Nishi u Qf a Wawa u Sf bio tezi od ovog???Po meni ne,Rafa je Rafa na RG u 3 seta plus su mečevi sa njim najzahtevniji fizicki,bez 3 sata kopanja nece ići u finale sigurno,dakle od 4 moguce opcije u za žreb:

                  1.Polufinale Stan,Qf Berdih Raonic Tsonga
                  2.Sf Stan Qf Nishi
                  3.Sf Rafa,Qf Berdih Taonga Raonic
                  4.Sf Wawa,Qf Berdih Tsonga Raonic
                  Novak je prošao sa 3.,to jest drugom najgorom,kad se ovako relativno pogleda situacija Novakov žreb i nije lagan
                  Last edited by Srkisa; 20-05-16, 17:10.

                  Comment


                  • Originally posted by dJOLEX View Post
                    Pricajte vi sta hocete, ali ja licno bih odmah uzeo Andyev zreb za Novaka. U prva 4 kola je slobodan (doduse manje vise je i Novak), a lakse je dobiti u QF Japanca i u SF Svajcarca, nego pobediti Nadala u SF, pa Mareja u finalu. POGOTOVO sto je velika verovatnoca da Vavrinka ispadne pre polufinala.

                    Bez obzira na to, ne kazem da je Novakov zreb tezak (stavise, posle Endija ubedljivo najbolje je prosao). Jedino cemu se ovaj put nadam je da ako dodje do projektovanih polufinala, organizatori nece biti idioti i postavice pocetak u terminu koji omogucava da se OBA POLUFINALA zavrse u istom danu. Vec mi je pun k da Novak na Slemovima bude u losijoj poziciji zbog igranja 2 dana za redom, bilo zbog mraka, kise ili cunamija. Sto neko gore napisa, zaista je sramota da jedan GS u 2016. godini nema NI REFLEKTORE, a krov da ne spominjemo.

                    I da, da me ne ko ne uhvati na pricu od tradiciji. Nekad se igralo drvenim reketima. Jesmo trebali da se drzimo tradicije ili je moderan tenis zahtevao unapredjenja na tom polju? Sve evoluira, pa tako i sport, ali je izgleda RG zaostao u razvoju.
                    Da li si svjestan da kad bi po ovome što ti pričaš, poslije Japanca u QF i Švicarca u SF došao i Endi/Nadal u finalu?
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • I prosle godine su pricali ipak je to nadal u 3 seta na roland garosu i na kraju ga opere novak tri nula. Jeste on digo nivo igre ali ja ne vidim da ce on uzeti vise od seta Novaku.

                      Comment


                      • ^Dosli bi posle davljenja od 5 setova drugog polufinalnog meca... a i opet kazem, mozda mu u SF dodje neki bot umesto Vavca. Noleta ceka tamo Rafa sigurno.

                        Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
                        Last edited by dJOLEX; 20-05-16, 17:15.
                        "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                        Comment


                        • Originally posted by dJOLEX View Post
                          ^Dosli bi posle davljenja od 5 setova drugog polufinalnog meca...

                          Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
                          Aha..

                          A Novak bi u tri pretpostavljam uzeo i Keija i Stana?
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Keija rutinski u 3, sa Stanom bi moglo biti cupavo. Kei ce verovatno fizicki pasti u BO5 mecu u QF, posto je i dalje staklen.


                            Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
                            "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Ti se uzdas u to da on ne moze ponoviti mec od prosle godine, a slucajno i sa AO vise nego u to da tvoj igrač igra protiv igrača s kojim šaluje kako hoće i sve ovisi o njemu. Logika. Al ti si zacrto da je on bolji ždrijeb i ponavljaš to iz posta u post bez argumentacije, ustvari argument je da ne može ponoviti onakav meč, kao i prošlog vikenda da Nole pobjeduje Murraya iako su gotovo svi bili uvjereni u suprotno al na kraju ga nije dobio zbog uslova koji nisu bili reguralni za Noleta ali jesu za Andya
                              Tvrdnja da je Nadal bolja opcija od Stana za SF je neozbiljna da ne kazem smesna. Da je ovo 2015 mogao bi i da se slozim sa tobom ali ove godine Nadal je u mnogo boljoj formi dok Stan ne moze da se sastavi. To naravno po tebi nije dovoljan argument. Po tvojoj logici Stan je opasniji od Nadala jer ovog "saluje kako hoce". Pa tako je bilo i sa Clayrayom do prosle nedelje, i sta je bilo u Rimu. Sto je najsmesnije ti svoj "argument" salovanja koji koristis za Nadala ne koristis za Mareja iako ga je ovaj zadnji put pobedio na WB 2013 pa kazes "gotovo svi su bili uvjereni u suprotno". Ja eto nisam i da su uslovi bili regularni Novak bi taj mec i dobio. A to sto kazes da su eto uslovi bili neregularni za Novaka ali jesu za Clayraya objasni direktno Novaku. Posto je on pri rezultatu 3:4 u 2 setu rekao sudiji "I don't want to play anymore". Imas to i na YT, a to sto sumnjas u njegove motive je tvoj problem.
                              Last edited by skeptik; 20-05-16, 17:24.

                              Comment


                              • Djokoviceva i Nadalova polovina je mnogo predvidljivija. Tamo cemo skoro sigurno imati projektovano polufinale. Tesko da ce Novak a i Nadal izgubiti od bilo koga do polufinala. Da je masters pa ajde ali na RG Nadal u koliko god da je losoj formi (a ove sezone i nije u losoj) jednostavno ne gubi.

                                Dok je kod Mareja situacija znatno nepredvidljivija. Tamo cak ni njega ne mozemo (po meni) smatrati sigurnim polufinalistom. A o Stanislasu da i ne govorim, mada naostrio se Stanko, ja licno ne bih imao nista protiv da gledamo reprizu finala iz prosle godine.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X