Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lekcije
    Odlican mec, prstali vinere sa obe strane, ali Nick bolji.
    OVAKO

    Comment


    • Special K 6-3 , 6-3 cita bukvicu

      Comment


      • Vamos Vika
        OVAKO

        Comment


        • Dobar meč. Miloš očigledno ima neki problem, a Nik kao Nik ludo pa to ti je. Najomraženiji igrač mlađe generacije ubedljivo, samo da ne bude po onoj narodnoj "Na mrzanu kuća osta" pa da od svih kojima predviđamo da će biti No1 kroz neku godinu, ispliva baš on. Ako ovako odigra i sa Nišikorijem onda je scenario jasan, on spušta Nišija, njega Novak
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Au sutra sve pare na Azarenku , Novaka i Nisikorija

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Zao mi je sto ofujem, ko ti je omiljeni sahista NI?
              Da razjasnim, ne pitam ko je po tebi najbolji, vec ko ti je omiljeni.
              Meni Aljehin. A zivo me interesuje tvoj odgovor.
              Mihail Talj i David Bronstajn.

              Aljehin nije daleko iza.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Dobar meč. Miloš očigledno ima neki problem, a Nik kao Nik ludo pa to ti je. Najomraženiji igrač mlađe generacije ubedljivo, samo da ne bude po onoj narodnoj "Na mrzanu kuća osta" pa da od svih kojima predviđamo da će biti No1 kroz neku godinu, ispliva baš on. Ako ovako odigra i sa Nišikorijem onda je scenario jasan, on spušta Nišija, njega Novak
                Ima tu dozu lucidnosti koja je potrebna da bi se nesto promenilo u sadasnjoj situaciji na ATP, ali mislim da je jos rano.
                Federer je isto bio takav doduše do 18. godine, dok nije nasao dobrog psihologa pa je onda otišao u drugu krajnost potpune hladnoće.
                Inače svi veliki i poznati ljudi su bili neshvaćeni u vremenu u kom su živeli, mora malo da filozofiram od ranog jutra ne zamerite
                Last edited by Dekson; 01-04-16, 08:24.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Bravo Kei i Vika

                  Comment


                  • Najmladji igrac u Masters 1000 1/2 jos od Delpa, i novi broj 1 druge najvece teniske nacije
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Mihail Talj i David Bronstajn.

                      Aljehin nije daleko iza.
                      Deep blue

                      Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Ako vec zelite da pricate o sahu na teniskom pdfu, radite u Tadbasu a ne ovde

                        Sent from my Z3 compact <3
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ako vec zelite da pricate o sahu na teniskom pdfu, radite u Tadbasu a ne ovde

                          Sent from my Z3 compact <3
                          Tako i treba Bojaan. Samo red! Kao u... (ne smijem reci)

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Tako i treba Bojaan. Samo red! Kao u... (ne smijem reci)
                            Nisam ja kriva sto vi ne znate sami da se kontrolisete

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Tako i treba Bojaan. Samo red! Kao u... (ne smijem reci)
                              Slazem se necemo o sahu, Ni izgleda da samo par nas shvata, koliko mnogo saha ima u tenisu

                              Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                              Last edited by Dekson; 01-04-16, 08:59.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nisam ja kriva sto vi ne znate sami da se kontrolisete

                                Sent from my Z3 compact <3
                                Bogme nisi ti kriva sto smo Mr Wolf, Sandu, ja i jos poneko neporavljivi Balkanci.
                                Last edited by NI; 01-04-16, 09:03.

                                Comment

                                Working...
                                X