Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    To je to Marija. Vrlo pristojan covek. Ne mogu da se setim koji Masters u Londonu bese kada je igrao on ili RG i ceo njegov box i delovi oko boxa samo njegovi ortaci. Bukvalno kao da je igrao za njih.

    Plus kada ga vidim kako leti po VB odusevi me svaki put. Steta sto nije "jaci"lik. Klovan mi je prejaka rec, faca je. Nije mi jasno kako nije jaci.
    Ali ga gotivim kao da mi je brat rodjeni
    Ne mislim klovn klovn ,već onako što kažu Lale šeret, zezator, zabavljač.
    Šteta što je propustio ove meč lopte.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Kobe dok ne ode malo da se ladi, neće naučiti izgleda, jer je ko zna koliko puta opomenut za izražavanje.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ležerni Kejevi izlasci na mrežu u ključnim poenima, ima petlju
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Pa ne znam sta ce da iskoristi kada ono nije, kapiram da sada Japanac dobija 7:5
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Svaki dan po deset puta priziva Novakov poraz. Zakon vjerovatnoce je na tvojoj strani Stefko, kad-tad ces pogoditi.
            sigpic

            Comment


            • Kako odugovlaci ovaj Monfis ? pa dje su kazne ccc

              Comment


              • OVaj ball boy ima jedno 50 godina
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Neozbiljno je nakon toliko meceva u karijeri, odigrati onako na vezane mec lopte...
                  Al ima prava prsa junacka, sta jest jest

                  Comment


                  • Monfils jadan jedva stoji a puca aseve.
                    Šteta što nije odabrao servis volej igru, ima idealnu konstituciju.


                    Hvala Vladane za film.

                    Comment


                    • Pogodio Luka neozbiljan je previse. Poceo je da se valja brat.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Baš htedoh da pitam da nije neka nestašica ball boyeva pa morali nekog sudiju da uposle...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by luka View Post
                          Neozbiljno je nakon toliko meceva u karijeri, odigrati onako na vezane mec lopte...
                          Al ima prava prsa junacka, sta jest jest
                          Nije imao izglednu sansu sem mozda na jednoj ML od 4.

                          Comment


                          • Ajde Monfa sad` 5-a MEC LOPTA
                            EEEE jbg.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • 'ajde Monf sad' ili nikad
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Daj peškir i loptice ćale. Fala ćale.

                                Comment

                                Working...
                                X