Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by coyote View Post
    Ne pravdam ja poraze, samo ih pokušavam razumjeti, kako, zbog čega.
    Imao je Novak gorih poraza od toga gdje sam skoro razbijao Tv.
    I Berdih je u vrhu deset godina
    Dobar je igrač Nišikori, po meni samo to, nema šampionsku crtu
    Mi moramo jedno da shvatimo, nemoguce je dobiti svaki mec, samim tim nemas sta da razumijes. Ovaj Novak i taj nisu isti, ali razlika izmedju njih nije 50% vec 5% ili 10%, a tih 5-10% pravi na kraju ovo sto imamo, surovu dominaciju. Niti je lako, niti je moguce izlaziti na teren iz dana u dan i pobjedjivati, kao sto nije moguce da sve od Novaka zavisi na svakom mecu. Ako Vavrinka najbolji izadje on se vise pita i ako Novak maltene svaku loptu ne salje na 10 cm od osnovne spasa nema. Nisikori je u tom mecu igrao savrseno sa osnovne, bio bolji i zasluzeno slavio.

    Jbg evo su uslovi u Majamiju nehumani pa Novak ubjedljivo fizicki najbolje izgleda. On, Kirijis i Raonic su se fizicki najmanje trosili ove nedelje i nisu disali na skrge. Ima vecu od Berdiha kako god okrenes, jer je opasan i dobija najbolje, Berdihu to mnogo, mnogo teze ide. I ima jos 5-6 godina zenita.
    sigpic

    Comment


    • Hajde da odgovorim nekima ovde ......Kirgios je veliki talenat i on jednostavno sa takvim talentom ce biti sampion ,to se videlo jos i kad je isprasi Nadala na W dok je ovaj jos nesto i igrao ,Australijanci imaju pik na W vise nego na AO ,jos od Raftera ,Filipusisa ,Kesa ,Hjuta .....Kirgiosov san je W .....A Kirgiosa obozavam sto je spontan i sto svima kaze u lice i sve sto je rekao je bio u pravu ......a sad malo o njegovoj igri ,mislim da je on jedini teniser na turu (jos i Novak naravno)koji moze mec da dobije servisom , naravno tu mislim na meceve sa Novakom Marejom Vavrinkom ,njegov servis po meni ubojitiji i konstantniji od Raonicevog ,ima i fh i bh veoma solidne a mogu biti jos bolji
      Last edited by veljos; 01-04-16, 13:49.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        A kakve price.. najbolje da Tim sad uzme RG, Kyrgios Wimbledone, a Zverev US, pa da pocinemo
        Nisu neosnovane. Jest rano pričati o tome ali nazire se smjena realno.
        Smjena u donjem dijelu ATP liste, neprikosnoveni se zna.
        To su sljedeće generacije, a tako će vjerovatno i biti raspoređeno, teško će jedan uzimati dva slema

        Comment


        • Ako Kirijos odigrao kao protiv Raonica , gubi ubedljivo i brzo

          Comment


          • [QUOTE=Vladan;1487438]Mi moramo jedno da shvatimo, nemoguce je dobiti svaki mec, samim tim nemas sta da razumijes. Ovaj Novak i taj nisu isti, ali razlika izmedju njih nije 50% vec 5% ili 10%, a tih 5-10% pravi na kraju ovo sto imamo, surovu dominaciju. Niti je lako, niti je moguce izlaziti na teren iz dana u dan i pobjedjivati, kao sto nije moguce da sve od Novaka zavisi na svakom mecu. Ako Vavrinka najbolji izadje on se vise pita i ako Novak maltene svaku loptu ne salje na 10 cm od osnovne spasa nema. Nisikori je u tom mecu igrao savrseno sa osnovne, bio bolji i zasluzeno slavio.

            Jbg evo su uslovi u Majamiju nehumani pa Novak ubjedljivo fizicki najbolje izgleda. On, Kirijis i Raonic su se fizicki najmanje trosili ove nedelje i nisu disali na skrge. Ima vecu od Berdiha kako god okrenes, jer je opasan i dobija najbolje, Berdihu to mnogo, mnogo teze ide. I ima jos 5-6 godina zenita.[/QUOTE


            Zato sam ti prije rekao da Novak uči, uči na greškama.

            Vavrinka je imao ludu sreću, na pravom mjestu u pravo vrijeme, što bi se reklo iza ćoška uze dva slema.
            Toliko te boli taj poraz na RG da ne vidiš drvo u šumi? Mene ne, jer Novak zna da je bolji i to će dokazati.
            Nišikori tu jednu Pirovu pobjedu, ne računam onu 2011 zbog povrede.
            Kako su poslije prolazili sa Novakom? Novak je naučio lekciju, oni čini se nisu
            Kad ponove to isto skinuću im kapu, a dotle...

            Comment


            • Povukao se Novak, izgleda da povreda ledja nije bas naivna. Eto sanse za Kirgiosa da dodje do prve Masters titule.
              OVAKO

              Comment


              • Ahhhh, taj prvi april

                Comment


                • Posto je danas bilo puno price o Niku, odgledao sam reprizu meca, stoji da ima sampionski zar koji hvali mnogim mladim nadama, ali ipak konstitucija mu je veliki ogranicavajuci faktor pogotovu blaga pogrbljenost, tako da ce iz nje tesko izvuci tehniku koja je potrebna za visoke domete,a i manekenisanje mozda i gresim.

                  Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                  Last edited by Dekson; 01-04-16, 17:46.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Koliko je Stefko navalio na Novaka

                    i ja mislim isto za Nika, kad se vratiš unazad i vidiš bivše šampione ipak su bili atlete, što bi se reklo po JUS-u
                    Biće lijep meč sa Gofinom, u formi je a igra lijep tenis

                    Comment


                    • Stefko uplaši me na tren ali se posle setih koji je danas dan

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mi moramo jedno da shvatimo, nemoguce je dobiti svaki mec, samim tim nemas sta da razumijes. Ovaj Novak i taj nisu isti, ali razlika izmedju njih nije 50% vec 5% ili 10%, a tih 5-10% pravi na kraju ovo sto imamo, surovu dominaciju. Niti je lako, niti je moguce izlaziti na teren iz dana u dan i pobjedjivati, kao sto nije moguce da sve od Novaka zavisi na svakom mecu. Ako Vavrinka najbolji izadje on se vise pita i ako Novak maltene svaku loptu ne salje na 10 cm od osnovne spasa nema. Nisikori je u tom mecu igrao savrseno sa osnovne, bio bolji i zasluzeno slavio.

                        Jbg evo su uslovi u Majamiju nehumani pa Novak ubjedljivo fizicki najbolje izgleda. On, Kirijis i Raonic su se fizicki najmanje trosili ove nedelje i nisu disali na skrge. Ima vecu od Berdiha kako god okrenes, jer je opasan i dobija najbolje, Berdihu to mnogo, mnogo teze ide. I ima jos 5-6 godina zenita.
                        Kada kazes 5-6 godina jel se vodis logikom: "Kada moze Federer, sto ne bi i Novak" ili je to tvoja neka slobodna procena?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • koja milina kad vidis da za 5 minuta pocinje mec. pojma nisam imao

                          Da se usudim da dam jednu prognozu - 6:2 6:2
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Jeli se ovo gofan osisao?

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Kada kazes 5-6 godina jel se vodis logikom: "Kada moze Federer, sto ne bi i Novak" ili je to tvoja neka slobodna procena?
                              To je bilo za Nisikorija
                              sigpic

                              Comment


                              • Joj ovaj smarač Gofan gori od Simona.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X