Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Čekaj ti Stana ne podnosiš. Otkud sad želiš da pobedi Novaka?
    Svidja mi se negov tenis.
    OVAKO

    Comment


    • Ponekad tako, kao da kažnjavam sebe, jer prosto nemam drugo objašnjenje, pa odgledam Anu.. I ma koliko da je mnogo puta sve rečeno i da nema tu ništa više pametno da se kaže, čak ni ono.. šta mi je ovo trebalo, toliko puta sam rekla da neću...niti ima nade neke u možda bar mali njen pomak, već samo do eventualnog pojedinačnog bljeska (i to ako se sve poklopi)... ne mogu da ne opišem opet koja je tuga od onog tenisa koji igra godinama unazad. Pa ono zaista ne liči ni na šta. Ali ni na šta, a ja sa ove strane kao omađijana i ne mogu da verujem šta gledam i zašto ne spavam, boga mu poljubim, da li sam normalna, gluvo doba noći je bilo.
      I onda, shvatila sam u te sitne sate, da zapravo treba trenere kažnjavati i oduzimati im licence, jer em nisu u stanju da nauče nekog ko se od malih nogu bavi ovim sportom, makar to bio i pedagogško-psihološki rad, em uzimaju silne novce za to što ništa ne rade i nemaju pojma, em zamlaćuju i nju da može nešto da postigne i nas koji stalno mislimo, ajdeeee možeš bar ovu curu Sevastovu, tamo beše 113-ta na WTA listi.. da pobediš, u ove gluve sate, preko pola sveta. Može, može. Jedva. (Nemojte rezultat da vas zavara.)
      Eh Ana, Ana... tugo naših dana.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • E,Olja ako ti je neka uteha nisi jedina.Medjutim,a pisah o tome i na Aninoj temi pre izvesnog vremena" njen najveći problem je glava,ali i jako čudne odluke koje donosi.Sa Kontićem je pravila rezultate ili je bar krenulo na bolje,a onda menja trenera.Gde je logika?!
        A mi ipak onako tvrdoglavo,šta više,mazohistički i dalje gledamo i nadamo se...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pišemo mi godinama unazad da je glava i ko zna šta sve... ali opet utisak je mnogo loš i teško ga je baš uvek ignorisati, pa se podsetimo povremeno.

          Inače , još jedna udujrma protiv Novaka.



          Đoković izostavljen na Rastijevom oproštaju

          Po završetku meča, organizatori su spremili posebno iznenađenje za Hjuita – video u kojem su mu njegovi veliki rivali poslali poruke.U originalnom videu, koji može da se nađe na sajtu Australijan Opena i YouTube kanalu turnira, mogu se videti poruke Rodžera Federera, Rafaela Nadala, Endija Marija, Nika Kirjosa i Novaka Đokovića. Međutim, na “Rod Lejver” arena puštene su samo prve četiri poruke, a poslednja, Novakova je nedostajala.
          Last edited by miloolja; 21-01-16, 12:25.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Što je još gore ona se toliko preterano raduje svakom poenu pa makar dobijenom i greškom protivnice kao da je ne znam šta maestralno odigrala.
            Još i gledam smaranje Isnera i Granolloresa u kombinaciji sa Monfils/Mahut , takođe prilično dosadnim mečom čekajći kada će da nastave meč na RL i onaj užas od tenisa Sevastove i Ane. Možda nas očarala sinoć ružnoća tenisa koji su obe igrale
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Što je još gore ona se toliko preterano raduje svakom poenu pa makar dobijenom i greškom protivnice kao da je ne znam šta maestralno odigrala.
              A ovo je posebno ružno, baš mnogo ružno...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A kada već pominjemu Anu.Šta bi Verdasku da izgubi?Nisam odgledala meč,ali kažu da je igrao jako loše.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A ovo je posebno ružno, baš mnogo ružno...
                  Na onaj užasni smash Sevastove pomislih "valjda neće" , srećom...
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    A kada već pominjemu Anu.Šta bi Verdasku da izgubi?Nisam odgledala meč,ali kažu da je igrao jako loše.
                    Isrpljen, te povređen, one njegove bubice kalsične... a i ovi se svi kladili na njega, pa ih namerno oborio...
                    Svi bi sada da zarade na Rafi, pa ne ide to tako.
                    Last edited by miloolja; 21-01-16, 12:41.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nisam gledala ovaj meč , ali on je već imao problem sa ramenom u meču sa Nadalom , ko i ne bi od onih bombi iz FH i servisa. Ono kako je udarao u 5 setu je bilo brutalno
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ozmo

                        Ana nekad i sad, Jelena o smislu i Rodžerova blokada

                        Opasan je Role po ovom pitanju
                        - Želeo sam da uradim intervju sa Ivanom Ljubičićem, koji je sada trener Rodžera Federera. Bio je ljubazan, kao i uvek, ali nije mogao da prihvati molbu. “Imam blokadu totalnu, ništa za medije, takav je dogovor“, objasnio je Ivan.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nadobudan Federer, ne daje intervjue

                          Ode Lejton, ode dvostruki Gren Slem sampion. Lijep mec, trudio se, davao maksimum ali se protiv Davida danas nije moglo. Cudna karijera, rano dostigao zenit, bio cesto prick sto bi rekli preko bare ali je s godinama postao strasno gotivan lik, miran, volio je da je na terenu, gledale su se velike borbe u pet setova na Slemovima, rijetko bi gubio kao danas. Meni je krivo sto ga nece biti vise u Australiji. Odavno on ne moze da igra u kontinuitetu ali je bio zagarantovan spektakl na AOu i Wu, ali i na USOu. Strasan dodir, vrhunski osnovni udarci, najbolji lob na turu, odlican ritern, bas jedan kompletan igrac, dosta vremena proveo na prvom mjestu, pa kakva god bila konkurencija tada. Od kad pratim tenis tu je Lejton Hjuit, dokaz koliko je trajao. Nadam se da ce se predomisliti i pojaviti barem u Melburnu i naredne godine. Svakako moze da se bori, da je tu, da prodje par rundi. Omiljen lik u Australiji bas i tenis koji je bilo zadovoljstvo gledati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zasto bi se pojavio sledece godine?
                            On je presekao, otisao kako je zeleo i nema potrebe da se vraca, neka uziva

                            Role sve drzi pod kontrolom, like a boss
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Od kad pratim tenis tu je Lejton Hjuit, dokaz koliko je trajao.
                              Ja sam mislila da ti pratiš tenis od Novakovog buma 2011. ?


                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/australiano...nav_id=1087692

                                Hahahahah pa ovo vec postaje prejadno, sta je sledece, nece mu dati peskire na sledecem mecu?

                                Treba uzivati u tome sto je Nole vec sada mnogima trn u oku, kamen u bubregu, ja iskreno ne kapiram taj zapadni sve i koji kompleksi njih mogu da drmaju ja da sam na njihovom mestu uzivao bih u zivotu al njih nesto zulja. Nikada nisam bio zastupnik teorija zavere i sl. stvari ali ovo je stvarno presmesno.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X