Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jep moze danas Damir protiv Goffina? Bilo bi jako lijepo.

    Comment


    • Tesko, jaci je Goffin u svim segmentima igre i trebao bi lagano do pobjede. Treba Damiru jos snage da se nosi sa najboljima, mozda za par godina

      Ako nista, imat ce kakav-takav ritam i nesto duze razmjene u odnosu na mec sa Edmundom

      Comment


      • Nadam se da ipak moze. Vidit cemo

        Comment


        • Ok, vidim da ima dosta polemike oko Verdaska i Nadala danas. Ono sto sigurno tvrdim je da Nadal nece naci novog trenera i nece zameniti Tonija. A dok to ne uradi, vratiti se nece nikad. E, sad, pitanje je i da Nadal u nekom slucaju nadje novog trenera, koliko ce njima trebati vremena da se uhodaju, nadju zajednicki jezik je veliko pitanje. Jos jedna stvar, Nadal je u godinama, pretpeo je mnogo stvari bas zbog njegovog stila igre i napora koji je ulozio do sad. Da li on moze da se vrati na stari nivo, ja mislim tesko. Nek proba jos koji turnir, ali najvaznije za njega je kako ce proci sezona sljake, ako tu omane, bolje mu je da zavrsi karijeru kao velika legenda ovog sporta, ovako ce samo bacit mrlju na svoju karijeru.
          A Fer kao Fer, bljesne jedan mec i to je kraj, daleko nece dogurati Ili ce se dosta pomuciti. Zao mi je sto ima taj poremecaj psihicki, i sto ne sme da uzima lekove, jer bi bio konstantan top 10 igrac, ako ne i vise. Ali dobro, sad je u godinama i on
          link

          Comment


          • Al fkt, ovdje se kao jos uvijek raspravlja o tome da li je Rafa pao...zadnjih 7 slemova

            4.kolo
            nije igrao
            QF
            QF
            2.kolo
            3.kolo
            1.kolo

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sto je Losmi skroman.

                Comment


                • Ocekivala sam da ce i za ritern i defanzivu reci myself
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hteo je i za "smart", ali mu tu glupo bilo da se hvali, pa kao aj sledece pitanje.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Jedno je bodriti se, nesto drugo biti seljak. Ako nije formiran teniser sa 19 godina jeste formirana licnost i to bodrenje mu je na kraju stetilo, jer je upravo tim bodrenjem probudio Novaka i nije osvojio bez poen ili dva do kraja taj-brejka.

                      Treba biti skroman uvijek, ne treba leceti previse, Sunce onda sprzi krila.
                      Osvojio je vrhunski poen i proslavio ga bas kako treba.
                      A niko nije formirana licnost sa 19 godina, to bi bilo porazavajuce da je tako
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Naravno da jeste, neko sa 19 godina vise nije dijete, mora znati sta se smije, sta ne. A on ako sa 19 godina ne zna da onakvim bodrenjem protiv Djokovica znaci inacenje Djokovica onda je bas u problemu. I teniski i generalno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta je Halys uradio? Nisam gledala, zasto kritike, pa vidim po rezultatu da se dobro sprotistavio.

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            Sta je Halys uradio? Nisam gledala, zasto kritike, pa vidim po rezultatu da se dobro sprotistavio.
                            Nije nista uradio, osvojio vrhunski poen u TB, proslavio tako sto se okrenuo ka svom boksu i prodrao.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              Sta je Halys uradio? Nisam gledala, zasto kritike, pa vidim po rezultatu da se dobro sprotistavio.
                              Nema postovanje prema starijima, nema postovanje prema legendi i taj manjak postovanja ga je mozda kostao i seta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nije nista uradio, osvojio vrhunski poen u TB, proslavio tako sto se okrenuo ka svom boksu i prodrao.
                                Protiv prvog igraca sveta na glavnom terenu, sta drugo da uradi, nego da proslavi.

                                Comment

                                Working...
                                X