Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Pojasni mi šta ekipu za koju navijam čini klošarskom i zašto to tvoja nije ?
    Jebiga batice, niste 'urbani' , avangarda iz kruga dvojke, vec "seljoberi", provincijalci i bugarasi!!!

    A i bre bate, niste ic moderni : nemate frakcije( koliko ja znam i to mininum 3 ), vodje vam ne furaju "znacke" i nisu dileri "od ranije poznati policiji" , nema tepanje i ubiVanje (izmedju frakcija i sa drugim nav. grupama), i ono najvaznije, ne obezbedujete VODjINE skupove i ne "pozjmljuete "bubnjeve za iste... itd (izvinjavam se ako sam nesto zaboravio )
    Last edited by Ja Civi; 30-07-18, 19:56.

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Yes...

      Kako smirim pohvale? Nešto sam zeznuo ?
      Nisam stavio zarez. U brzini na telefonu. ...javno izneseš i smiriš, sve pohvale... tako sam mislio

      Comment


      • Originally posted by John Dies at the End View Post
        Jebiga batice, niste 'urbani' , avangarda iz kruga dvojke, vec "seljoberi", provincijalci i bugarasi!!!

        A i bre bate, niste ic moderni : nemate frakcije( koliko ja znam i to mininum 3 ), vodje vam ne furaju "znacke" i nisu dileri "od ranije poznati policiji" , nema tepanje i ubiVanje (izmedju frakcija i sa drugim nav. grupama), i ono najvaznije, ne obezbedujete VODjINE skupove i ne "pozjmljuete "bubnjeve za iste... itd (izvinjavam se ako sam nesto zaboravio )
        Retko glup post. Najgore sto mislis da je duhovit.

        S obzirom da se odnosi na mene, jel mozes da nadjes neki post gde pisem o nekoj stvari koju si ovde naveo? Ili mi samo citas misli?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ja Marka gotivim od prvog dana. Pravi grobar. I meni je glup ovaj post Johna, klasičan nebitan post, onako uvlačenje klasično. I Radnički ima putera na glavi, i Zvezda i Partizan.

          Čukarički je medju korektnijim npr, za Zemun se to ne može reći, zna se kako su ušli u ligu.

          Pogotovo što piše ovo "tepanje" a nije iz Niša.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Retko glup post. Najgore sto mislis da je duhovit.

            S obzirom da se odnosi na mene, jel mozes da nadjes neki post gde pisem o nekoj stvari koju si ovde naveo? Ili mi samo citas misli?
            Ne vidim da sam ti igde obratio ili sam te citirao... Odnosi se i na Urosa, ako ne znate kako navijaju i koje pesme pevaju i krilatice koriste "najverniji", nema potrebe da se upustate u "diskusiju".

            Btw, sa forumasima koji podrzavaju i imaju "razumevanja" za stoku i kriminalce sa severa nema sta da polemisem.

            Comment


            • Ceo život slušam priče da ovi drugi kradu više, ceo život besmislene diskusije, merenje Šalića, niko nije subjektivan, i to je pocelo uzasno da me nervira. Jedino sto mogu da te iznerviraju raznorazni trolovi. Ja sam kriv sto pokusavam to da objasnim ljudima i na kraju ja ispadam najgori. Svi kradu, jer nam je bedna država, sve nam je bedno pa tako i fudbal. Samo se gušimo u govnima.
              Najjace sto se ovde stvora utisak da ko god ide da gleda svoj tim da je šipkaš, narkoman i kriminalac. Pa drazi su mi ti kriminalci sto se cimaju za klub nego ljudi koji sede u fotelji i ceo zivot seru. A daleko od toga da ih podrzavam.

              Za Niš sam rekao to što sam rekao jer klub koji ne ide u svakoj utakmici na pobedu ne zasluzuje da bude istoj recenici sa Partizanom. A plus Lalata ne podnosim, cak ga ni ne cenim preterano iz vise razloga.
              Last edited by mark !t zer0; 30-07-18, 20:22.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja Marka gotivim od prvog dana. Pravi grobar. I meni je glup ovaj post Johna, klasičan nebitan post, onako uvlačenje klasično. I Radnički ima putera na glavi, i Zvezda i Partizan.

                Čukarički je medju korektnijim npr, za Zemun se to ne može reći, zna se kako su ušli u ligu.

                Pogotovo što piše ovo "tepanje" a nije iz Niša.

                Comment


                • I meni isto. I draži mi je uvek pravi grobar koji brani svoj tim na svakom ćošku, makar znao da i da nije u pravu, nego ovi objektivni, koji pokušavaju da budu dopadljivi svima i zaboga izdignuti iz situacije. Opušteno i ja sam nazivan šipkašem. A više sam fanatični paranoik kao A Vučić. Nemam veze sa tribinom, ali su oni male mace za mene koliko sam ostrašćen.

                  Jebo ti to navijanje ako nisi ostrašćen i ako si objektivan. Mene boli dupe za Real, Liverpul, tu mogu da budem objektivan, ovde ne.

                  Kad bi bilo više ljudi koji bi branili i sebe i svoje mišljenje i svoju zemlju i pisali sa stavom, oovaj forum i ova zemlja bi bila lepše mesto.

                  Pa koja je poenta John tvog posta? Provociraš Marka bezveze, ume Constantin sam da se brani i svi mi ovde lepo pričamo, on drži pod kontrolom sve. Ti dolaziš da pecaš Marka npr i provocriaš.

                  Nemojte nam donositi tu toksičnosti i te pošalice od postova sa košarka pdf. Mi ovde svi realno pričamo i imamo konsenzus da je država u k. Ko krade, svima su ruke prljave. Normalno da Constantin brani Radnički, Valter i ja Zvezdu, Mark i Cooper i ostali Partizan. Tako je, volimo te klubove i to je to.
                  Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 20:24.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ceo život slušam priče da ovi drugi kradu više, ceo život besmislene diskusije, merenje Šalića, niko nije subjektivan, i to je pocelo uzasno da me nervira. Jedino sto mogu da te iznerviraju raznorazni trolovi. Ja sam kriv sto pokusavam to da objasnim ljudima i na kraju ja ispadam najgori. Svi kradu, jer nam je bedna država, sve nam je bedno pa tako i fudbal. Samo se gušimo u govnima.
                    Najjace sto se ovde stvora utisak da ko god ide da gleda svoj tim da je šipkaš, narkoman i kriminalac. Pa drazi su mi ti krininalci sto se cimaju za klub nego ljudi koji sede u fotelji i ceo zivot seru. A daleko od toga da ih podrzavam.

                    Za Niš sam rekao to što sam rekao jer klub koji ne ide u svakoj utakmici na pobedu ne zasluzuje da bude istoj recenici sa Partizanom. A plus Lalata ne podnosim, cak ga ni ne cenim preterano iz vise razloga.
                    Da se razumemo, zbog ovog "boldovanog" (delim isto misljenje) 'si jedan od retkih koga i cije stavove postujem, i (vecim) delom se slazem ... zna se na koga se odnsio moj post

                    Comment


                    • .....i živeli su srećno do kraja svog života.

                      Comment


                      • Pre bih ugostio u kuću vatrenog grobara nego objektivnog zvezdaša. Od ovih drugih mi se diže kosa na glavi. Navijaj za taj tim, brani ga argumentima i čime znaš i ćao. Ja ne podnosim Partizan i za mene su najveće lopurde, za Marka je Zvezda i to je legitimno. Bez lažnog pretvaranja.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pre bih ugostio u kuću vatrenog grobara nego objektivnog zvezdaša. Od ovih drugih mi se diže kosa na glavi. Navijaj za taj tim, brani ga argumentima i čime znaš i ćao. Ja ne podnosim Partizan i za mene su najveće lopurde, za Marka je Zvezda i to je legitimno. Bez lažnog pretvaranja.
                          ....a svi ostali su klošari ?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Pa ostali mi nisu rivali što da ne, svi dobrodošli. Bitni je je ko je kakav čovek. Samo prave i strastvene navijače kao što sam ja. Ove objektivne neka se druže sa kim hoće. Ti navijaju za Zvezdu kad uzima titule, kad ne uzima kažu boli nas k fudbal je sranje, Terza lopov. Sad im nije lopov. Ili navijaš svake sezone svaku utakmicu ili ne navijaš.

                            A ne da sleću sa pričom, ove sezone mi se sviđa kako igramo dolazim na Marakanu. Pa druže ne ide to tako. Ja sam gledao i protiv Sevojna kad smo gubili i sad sa istim žarom. To je pravi navijač.

                            Navijao bih za Zvezdu da igra 7. ligu.
                            Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 20:30.

                            Comment


                            • Ovi izlivi nežnosti su za neku drugu temu. Npr. onu pomračenje uma ili da napravimo jednu novu "U svetu postoji jedno carstvo....".

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pre bih ugostio u kuću vatrenog grobara nego objektivnog zvezdaša. Od ovih drugih mi se diže kosa na glavi. Navijaj za taj tim, brani ga argumentima i čime znaš i ćao. Ja ne podnosim Partizan i za mene su najveće lopurde, za Marka je Zvezda i to je legitimno. Bez lažnog pretvaranja.
                                Problem je sto ti ne znas znacenje reci "objektivnost" ... sada ne znam gde i kako "meris" tko je veci i vatreniji zvedas, ali ako komentarises desavanja na terenu (penal, crveni bla bla ) moras biti (ili pokusaj ) objektivan, inace rasprava nema efekta i dolazimo do situacije koju imamo na poslednje dve strane.

                                Comment

                                Working...
                                X