Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se okanemo uvlakača i vratimo se temi...

    I ovde su mnogi za jučerašnji gol Crvene zvezde iz ofsajda govorili da je regularan. Navodno igrač makazicama nije hteo da doda svom saigraču loptu, a igrač Radničkog je pokušao da interveniše i slično.
    Takva tumačenja će dovesti do toga da slobodno sudijsko uverenje još više dobije na značaju, umesto da im se taj momenat maksimalno smanji. Lepo je i Raka Đurović rekao da tumačenja raznoraznih "stručnjaka" na kraju mogu da dovedu do haosa u ovakvim situacijama. Mnogi stranci iz sveta fudbala po društvenim mrežama smejali su se odluci sudije, sprdali s prvenstvom.

    Šta kaže Mateo Beusan -

    'Ja ne znam zašto se u Srbiji diže polemika oko ove situacije. Ovde je sve jasno. Pravila su jasna. Gol Crvene zvezde je bio neregularan. Vi u Srbiji ćete imati ozbiljnih problema ako tako budete tumačili pravila'', izjavio je Beusan i dodao da su pogrešili i glavni i pomoćni sudija, kao i da fudbaler Radničkog nije namerno udario loptu.

    Comment


    • Ovo sad nema veze sa tobom pričam generalno. Da ne bude da branim Partizan kao licemer, kontam da Mark ume i da pretera ali nije loš dečko, u manjini je, brani svoj tim. Tako sam brani i ja KKCZ svojevremeno a košarkaški PDF je bio pun grobara. Dok su bili institucija.

      Napiše u afektu nešto, ne slažem se ja sa njegovim ispadima, nego ti koji realno ne pišeš ovde, ulećeš bespotreban post i dodatno ga čačkaš. Ja da sam tako nešto napisao na košarci leteo bi na 30 dana zbog stalkovanja, malkovanja, spamovanja, provociranja, živciranja, nerviranja itd.

      Samo rlx

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Da se okanemo uvlakača i vratimo se temi...

        I ovde su mnogi za jučerašnji gol Crvene zvezde iz ofsajda govorili da je regularan. Navodno igrač makazicama nije hteo da doda svom saigraču loptu, a igrač Radničkog je pokušao da interveniše i slično.
        Takva tumačenja će dovesti do toga da slobodno sudijsko uverenje još više dobije na značaju, umesto da im se taj momenat maksimalno smanji. Lepo je i Raka Đurović rekao da tumačenja raznoraznih "stručnjaka" na kraju mogu da dovedu do haosa u ovakvim situacijama. Mnogi stranci iz sveta fudbala po društvenim mrežama smejali su se odluci sudije, sprdali s prvenstvom.

        Šta kaže Mateo Beusan -
        Što je fudbaler Radničkog digao koleno? Cimnuo ga. Pravila su takva da su svi u pravu i niko nije u pravu. Opet ovo ne pišem da bih se slizao sa nekim, već zato što pravilo ostavlja slobodu tumačenja da čovek više ne zna jebeno šta da misli.

        Ja sam siguran da nije ofsajd, ali taj VAR se mora uvesti. Ne mogu da se smaram više oko sudija, pogotvo kad imamo dobru ekipu, jaču dva puta od svake u ligi. Naš drugi tim je jači od svačijeg prvog tima. Trenutno i bez odlazaka.
        Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 20:42.

        Comment


        • Ja ne kontam gde sam preterao? Nazivaju se i Partizan i Zvezda kojekakvim imenima pa sta sad, da placemo.

          Jel vama nije smesno to sto Lalat ne moze od umora da vodi utakmicu protiv Zvezde i izvede "diskutabilan" tim? Nemojmo da se pravimo naivni. Ne bih ja ni pomenuo to, nego su mi se smucila "lizanja" navijaca Radnickog i Zvezde na ovom forumu. Jos se dosta ljudi slaze da je Radnicki druga ekipa u zemlji, hahahahah. I to posle dva kola. Pa to ako nije trolovanje, ja ne znam sta je.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ne ližemo se uopšte. Niti je neko od redovnih rekao da je Radnički druga ekipa. Ali isto to se dešavalo pre par sezona... Citiram... "Vojvodina i Partizan su ponos Srbije" kad je Vojvodina pobedila Sampu. Kao jebi Vučićeve zvezdaše ne pomaže ni on.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ja ne kontam gde sam preterao? Nazivaju se i Partizan i Zvezda kojekakvim imenima pa sta sad, da placemo.

              Jel vama nije smesno to sto Lalat ne moze od umora da vodi utakmicu protiv Zvezde i izvede "diskutabilan" tim? Nemojmo da se pravimo naivni. Ne bih ja ni pomenuo to, nego su mi se smucila "lizanja" navijaca Radnickog i Zvezde na ovom forumu. Jos se dosta ljudi slaze da je Radnicki druga ekipa u zemlji, hahahahah. I to posle dva kola. Pa to ako nije trolovanje, ja ne znam sta je.
              Ko je još, osim mene, ovde navijač Radničkog ?

              I kakav "diskutabilan tim"....ko je ostao na klupi, a trebao je da krene u prvih 11 ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Pre bih ugostio u kuću vatrenog grobara nego objektivnog zvezdaša. Od ovih drugih mi se diže kosa na glavi. Navijaj za taj tim, brani ga argumentima i čime znaš i ćao. Ja ne podnosim Partizan i za mene su najveće lopurde, za Marka je Zvezda i to je legitimno. Bez lažnog pretvaranja.
                Posalji mi na PM adresu - da procaskamo.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ovi izlivi nežnosti su za neku drugu temu. Npr. onu pomračenje uma ili da napravimo jednu novu "U svetu postoji jedno carstvo....".
                  Ne diraj Pomracenje uma - to je u mom i Manijevom vilajetu.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Losiji tandem moderatora nisam " video" u svojoj 20+ www karijeri od vas dvojice, sto je veruj mi, izuzetno tesko

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Posalji mi na PM adresu - da procaskamo.
                      Jes pa da me banuješ. Tebi ne bih smeo ni razglednicu za Novu Godinu, dobio bih pola godine bana, jer je Deda Mraz bio crveno a ne crno beo.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Ceo život slušam priče da ovi drugi kradu više, ceo život besmislene diskusije, merenje Šalića, niko nije subjektivan, i to je pocelo uzasno da me nervira. Jedino sto mogu da te iznerviraju raznorazni trolovi. Ja sam kriv sto pokusavam to da objasnim ljudima i na kraju ja ispadam najgori. Svi kradu, jer nam je bedna država, sve nam je bedno pa tako i fudbal. Samo se gušimo u govnima.
                        Najjace sto se ovde stvora utisak da ko god ide da gleda svoj tim da je šipkaš, narkoman i kriminalac. Pa drazi su mi ti kriminalci sto se cimaju za klub nego ljudi koji sede u fotelji i ceo zivot seru. A daleko od toga da ih podrzavam.

                        Za Niš sam rekao to što sam rekao jer klub koji ne ide u svakoj utakmici na pobedu ne zasluzuje da bude istoj recenici sa Partizanom. A plus Lalata ne podnosim, cak ga ni ne cenim preterano iz vise razloga.
                        Drazi su ti kriminalci koji ubijaju ljude sto direktno, sto indirektno (prodajom droge) od ljudi koji su samo isfrustrirani svojim zivotom i prosipaju zuc na forumu, time ne ugrozavajuci nikoga? Pa to dosta govori o tebi.

                        Lalatovica nikad nisam cenio, upravo zato sto nikada nije uspeo da pokaze profesionalnost u klubovima koje je vodio. Mozda je on i profesionalno vodio klubove u mecevima sa klubom za koji navija, ali je uvek imao gafove...ali, nije on kriv, krivi su ti klubovi i situacija u zemlji da se smatra normalnim da se navijanje svede na netrpeljivost i gnev ka onim drugima.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Jes pa da me banuješ. Tebi ne bih smeo ni razglednicu za Novu Godinu, dobio bih pola godine bana, jer je Deda Mraz bio crveno a ne crno beo.
                          Da sednemo negde u kafani i procaskamo, ne bi dobio ni minut bana, ali te gomila forumasa posle ne bi prepoznala.
                          Last edited by kronostime; 30-07-18, 21:39.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Šta bi mi bilo

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Šta bi mi bilo
                              Ne bi bio toliko iskljuciv.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Da se okanemo uvlakača i vratimo se temi...

                                I ovde su mnogi za jučerašnji gol Crvene zvezde iz ofsajda govorili da je regularan. Navodno igrač makazicama nije hteo da doda svom saigraču loptu, a igrač Radničkog je pokušao da interveniše i slično.
                                Takva tumačenja će dovesti do toga da slobodno sudijsko uverenje još više dobije na značaju, umesto da im se taj momenat maksimalno smanji. Lepo je i Raka Đurović rekao da tumačenja raznoraznih "stručnjaka" na kraju mogu da dovedu do haosa u ovakvim situacijama. Mnogi stranci iz sveta fudbala po društvenim mrežama smejali su se odluci sudije, sprdali s prvenstvom.

                                Šta kaže Mateo Beusan -
                                Sta kaze za produzetak od 10 minuta, ili onu sprdnju u Cacku prosle sezone , ajde mani se toga znamo koliko si realan.

                                Comment

                                Working...
                                X