Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav samo meč Napredak - Radnički KG. Trenutno je 3:3

    Radnički Niš na poluvremenu protiv komšija ima 1:1, izdržite Nišlije
    Last edited by Lord Aleksoni; 01-03-14, 16:47.

    Comment


    • E nije trebalo ovakvo ciganisanje na kraju ali ajde Boze moj... Muceni Ninkovic uvek izvuce deblji kraj a ovo je za respekt mali Zivkovic sa kapitenskom trakom.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        E nije trebalo ovakvo ciganisanje na kraju ali ajde Boze moj... Muceni Ninkovic uvek izvuce deblji kraj a ovo je za respekt mali Zivkovic sa kapitenskom trakom.
        И треба да извуче дебљи крај, шта се меша кад га се не тиче. И то још онако пичкински са леђа.
        Ако има нешто да приговори нека то уради лице у лице а не овако типично гробарски.
        А ако је имао намеру да га удари нда је то требао боље да учини јер оно је било више додиривање по глави него ударац.

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          И треба да извуче дебљи крај, шта се меша кад га се не тиче. И то још онако пичкински са леђа.
          Ако има нешто да приговори нека то уради лице у лице а не овако типично гробарски.
          А ако је имао намеру да га удари нда је то требао боље да учини јер оно је било више додиривање по глави него ударац.
          Zajebi ovakve komentare.

          Comment


          • E jebem ti fudbal, nisu mogli da izdrže do kraja

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              E jebem ti fudbal, nisu mogli da izdrže do kraja
              А шта ћеш, полако тек је кренуло. Одлепићемо се ускоро...има дана
              Раднички ме разочарао, делују као јако неспремна екипа. Физички. Момци немају кондицију али имају жељу и труде се.
              Али мени не иде у главу како су они у врху наше лиге и како имају амбиције за то 3. место кад би њих сад у овом моменту прегазила нека осредња грузијска екипа.
              То што једна овако танка и слаба екипа гаји наду за место у евро квалификацијама само потврђује на како смо ниске гране спали

              Comment


              • Originally posted by poacher View Post
                И треба да извуче дебљи крај, шта се меша кад га се не тиче. И то још онако пичкински са леђа.
                Ако има нешто да приговори нека то уради лице у лице а не овако типично гробарски.
                А ако је имао намеру да га удари нда је то требао боље да учини јер оно је било више додиривање по глави него ударац.
                Ma nije to bilo toliko strasno kao sto si predstavio. Hteo sam da poentiram da bi svi maltene smeli da urade isto ali ne i Ninkovic. Daje izjave u fazonu ,,smirio sam temeperament, sazreo sam, iskusniji sam'' nosis kapitensku traku i uradis ono. A potez kao potez... nista specijalno.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Isti problem kao i protiv Zvezde na Cairu kada su igrali, padnu zato sto se skroz istrose a do tada su svuda na terenu.Naravno da ne gledaju na isto kada igraju sa Zvezdom ili sa Donjim Sremom, jer ce protiv Zvezde da pruze i vise od 100%.Kada primaju golove u poslednjim minutima, to je stvar umora.A ja koliko ih pratim ove sezone, mislim da im je ovo prvi gol koji su primili u poslednjih 10 minuta.Statisticki imaju najbolju odbranu u ligi, nista cudno za ekipu koju vodi Dragoljub Bekvalac.Ali zato zbog toga ispasta napad, pa kada dobijaju to bude minimalan rezultat jer se nakon gola povuku i cuvaju rezultat.Oni nista nisu slabiji u odnosu na Jagodinu i Vojvodinu i rezultati to pokazuju.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    А шта ћеш, полако тек је кренуло. Одлепићемо се ускоро...има дана
                    Раднички ме разочарао, делују као јако неспремна екипа. Физички. Момци немају кондицију али имају жељу и труде се.
                    Али мени не иде у главу како су они у врху наше лиге и како имају амбиције за то 3. место кад би њих сад у овом моменту прегазила нека осредња грузијска екипа.
                    То што једна овако танка и слаба екипа гаји наду за место у евро квалификацијама само потврђује на како смо ниске гране спали
                    odlepicete se od poraza na kraju sezone
                    Last edited by rope; 01-03-14, 18:24.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Originally posted by cleoo View Post
                      odlepice te se od poraza na kraju sezone
                      Одлепићете*

                      Живи били па видели, ако не смуљате нешто титула би требала да после дуго времена оде у црвено бели део града
                      Шалу на страну, како тренутно ствари стоје Звезда игра много бољи фудбал од Партизана који се мучи у ова прва 2 кола.
                      Све се да променити

                      Comment


                      • Originally posted by poacher View Post
                        Одлепићете*

                        Живи били па видели, ако не смуљате нешто титула би требала да после дуго времена оде у црвено бели део града
                        Шалу на страну, како тренутно ствари стоје Звезда игра много бољи фудбал од Партизана који се мучи у ова прва 2 кола.
                        Све се да променити
                        SumNJate*

                        Comment


                        • ko igra bolje to je pitanje bolje je pitanje ko igra gore
                          zna se kako zvezda u poslednjih 7 godina igra zavrsnicu prvenstva, uvek na pocetku krenete dobro pa na kraju uvek izgubite od nas i vojvodine
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Originally posted by tantuz View Post
                            SumNJate*
                            Хммм... ипак СМУЉАТЕ.
                            Смуљати у смислу наместити, учинити нешто на неки начин који није баш фер

                            Comment


                            • Originally posted by poacher View Post
                              Одлепићете*

                              Живи били па видели, ако не смуљате нешто титула би требала да после дуго времена оде у црвено бели део града
                              Шалу на страну, како тренутно ствари стоје Звезда игра много бољи фудбал од Партизана који се мучи у ова прва 2 кола.
                              Све се да променити
                              A i ako ne uspete da dodjete do titule ni ove sezone, tu je naredna sezona

                              Comment


                              • Originally posted by tantuz View Post
                                SumNJate*
                                Хммм... ипак СМУЉАТЕ.
                                Смуљати у смислу наместити, учинити нешто на неки начин који није баш фер и поштен.
                                Следећи пут боље читај ;)


                                Originally posted by cleoo View Post
                                ko igra bolje to je pitanje bolje je pitanje ko igra gore
                                zna se kako zvezda u poslednjih 7 godina igra zavrsnicu prvenstva, uvek na pocetku krenete dobro pa na kraju uvek izgubite od nas i vojvodine
                                Кажем све се да променити, сад се може само нагађати. Ја само кажем каква је тренутна ситуација а незахвално је сад рећи ко ће освојити поготово кад је разлика само један бод.

                                Originally posted by PRINCE View Post
                                A i ako ne uspete da dodjete do titule ni ove sezone, tu je naredna sezona
                                Last edited by poacher; 01-03-14, 18:33.

                                Comment

                                Working...
                                X