Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cleoo View Post
    ko igra bolje to je pitanje bolje je pitanje ko igra gore
    zna se kako zvezda u poslednjih 7 godina igra zavrsnicu prvenstva, uvek na pocetku krenete dobro pa na kraju uvek izgubite od nas i vojvodine
    Zvezdinoj igri iz oba prva poluvremena prva dva kola malo toga treba da se doda za ovaj nivo, dok već da sam grobar stavio bih prst na čelo pre nego što napišem ovako neki post s obzirom kako partizan igra.

    No ajde, može dosta toga da se promeni do kraja godine, a sa druge strane ja sam i jesenas bio uneđen u našu titulu, pričao Nešu samo ne znam u kojoj temi, da je ova godina naša, možda i zavrtim postove da pronađem, da l FKCzv ili pfk...ne želim sada da se rasprava provede da mi tipujemo ko će da bude prvi, već samo da poentiram da je FKCzv trenutno u boljoj situaciji, ne zbog boda prednosti, već zbog stanja kako izgleda na terenu, tako da ovaj post nema baš puno osnova.
    Last edited by Brajkula; 01-03-14, 18:35.

    Comment


    • Originally posted by poacher View Post
      Хммм... ипак СМУЉАТЕ.
      Смуљати у смислу наместити, учинити нешто на неки начин који није баш фер и поштен.
      Следећи пут боље читај ;)
      E jesam debil, neka sam...

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Хммм... ипак СМУЉАТЕ.
        Смуљати у смислу наместити, учинити нешто на неки начин који није баш фер
        Pa da. Ako zvezda ne osvoji prvenstvo, prvenstvo je neregularno. Rece jednom jedna mudra glava

        Comment


        • Веома паметна реченица, ко је то рекао? Треба похвалити ту персону

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Zvezdinoj igri iz oba prva poluvremena prva dva kola malo toga treba da se doda za ovaj nivo, dok već da sam grobar stavio bih prst na čelo pre nego što napišem ovako neki post s obzirom kako partizan igra.

            No ajde, može dosta toga da se promeni do kraja godine, a sa druge strane ja sam i jesenas bio uneđen u našu titulu, pričao Nešu samo ne znam u kojoj temi, da je ova godina naša, možda i zavrtim postove da pronađem, da l FKCzv ili pfk...ne želim sada da se rasprava provede da mi tipujemo ko će da bude prvi, već samo da poentiram da je FKCzv trenutno u boljoj situaciji, ne zbog boda prednosti, već zbog stanja kako izgleda na terenu, tako da ovaj post nema baš puno osnova.
            Treba da se doda samo brat Ninkovic umesto Milijasa, a umesto Mrdje Dauda u ovoj formaciji, i to je to. Sto se mene tice voleo bih da bude ovako do derbija(bodovna razlika) i da se tu odluci.
            I prestanite sa besmislenim postovima u kojima ispravljate jedni druge.
            Last edited by Cassius Clay; 01-03-14, 18:57.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Zvezdinoj igri iz oba prva poluvremena prva dva kola malo toga treba da se doda za ovaj nivo, dok već da sam grobar stavio bih prst na čelo pre nego što napišem ovako neki post s obzirom kako partizan igra.
              Joj kad krene Danko da se sprda sa ovim nasim livadarima pa ti nisi svestan kakav je to igrac za ovaj ubogi napad Partizana. Evo gledaj ih na prvoj utakmici kada bude startovao koja je to lepota u igri. Mada sa moje tacke gledista onako realno...ide Zvezdi titula, jeste da smo cirkus od kluba pola stvari se ne zna, finansije u aut liniji odavno ali i Partizan prolazi kroz turbulentan period, nov trener, Mutavi u corki i jos plus 6 zaredom osvojenih udarice Vucic cenzuru kao na snimak iz Feketica
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Дауда ипред Мрђе? Никад.
                Мрђа игра супер и редовно тресе мреже а Дауда ће да одигра 1-2 текме добро и после канал, па ће да крене да цмиздри како му не дамо плату, како оће да раскине уговор... :повраћка:
                А Нине не игра зато што је ровит? Или можда грешим..уосталом за Нешка је класа али и Неша уме да нас испоштује
                Можда је и боље да Нине мало одмори да напуни батерије за неке веће мечеве, не вреди трошити таквог краља против бораније
                Last edited by poacher; 01-03-14, 19:05.

                Comment


                • Pa u ovoj formaciji ja bih ga stavio ispred Mrdje. Mrdju vise gotivim jer je domaci igrac, ali je teska mrcina, mislim da bi Dauda odigrao bolje. Ali hvala Bogu, imamo klupu dobru, pa neka ih menja, tako ce i postojati veca zelja za dokazivanjem.
                  Oni Danka mi Darka, oni Nikolu mi Milosa...

                  Comment


                  • Дауда је стварно добар играч, кад је мотивисан и кад има жељу може да пружи одличне партије.
                    Од кад је дошо из Калмара ја се радујем сваком његовом голу иако ме често изнервира неким глупостима које немају везе са фудбалом.
                    Елем када би знали како да из њега извучемо максимум титула би била наша

                    Comment


                    • Ok,umalo da ova prednost bude jos jaca i da tako sa vise samopouzdanja i opustencije igramo naredne utakmice,ali obzirom na vidjeno danas,veoma sam spokoniji,a tu je i igra Partizana koja uopste ne lici na nesto da bi morali biti zabrinuti.Bravo Zvezdo! Danas me je posebno iznenadio Kovacevic...svaka cast brate!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma to smece crno od Daude treba oterati sto pre za bilo koje pare. Pre bih voleo da Zvezda odigra 0:0 nego da pobedi golom Daude. Kurton jedan obican, istripovao da je igrac...ne moze da donese razliku u JSL pa gde onda ti prijatelju da igras gde?

                        Mrdja moze da ga nacrta.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment




                        • nisam znao gde da okacim pa evo ovde, zaista lepo zamisljeno i sprovedeno u delo... i cestitke sugradjanima na veku postojanja
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Hop hopa, Lotar Mateus, hop hopa, Lotar Mateus....

                            http://hotsport.rs/2014/03/10/mateus...eight_xdc_2510

                            nisam ovo video, nisam.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Hop hopa, Lotar Mateus, hop hopa, Lotar Mateus....

                              http://hotsport.rs/2014/03/10/mateus...eight_xdc_2510

                              nisam ovo video, nisam.
                              Isto to se pojavilo i na Mozzart-u, Blicu, Telegrafu, Kuriru...

                              Comment


                              • I šta nakon ovog Mateusovog svjedočenja?
                                Istraga? Italija? Juventus? Ili opet sve po starom...?

                                Comment

                                Working...
                                X