Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Sto se tice navijanja mi od Engleza mozemo samo da ucimo.A sto se tice dal je nesto zdravo ili ne,mislim da je veca bolest kada je veca mrznja izmedju klupskih navijaca nego sto je ljubav prema svojoj zemlji i ljudima koji reprezentuju tu zemlju na nekom takmicenju.
    Idi onda tamo majstore. Znas sta ce da se desi ako odes, naci ces 100 stvari kojih se gnusas jer to si ti, kompletna tvoja licnost se zasniva na pronalazenju negativnosti u bilo cemu. U kapi rose bi je pronasao, u zraku sunca. Nema tebi srece mikula gde god bio.

    Comment


    • Naravno cim se udje u neku diskusiju na razini odraslih ljudi ti pokusavas da je spustis na svoj klinacki nivo nekim bezveznim vredjanjem.Meni je eto drago sto nemam tvoj mentalitet da vise mrzim protivnicki tim nego sto volim svoju zemlju i ljude koji je reprezentuju.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Naravno cim se udje u neku diskusiju na razini odraslih ljudi ti pokusavas da je spustis na svoj klinacki nivo nekim bezveznim vredjanjem.Meni je eto drago sto nemam tvoj mentalitet da vise mrzim protivnicki tim nego sto volim svoju zemlju i ljude koji je reprezentuju.
        Ne, samo sam te okarakterisao na osnovu onoga sto sam video da si do sad napisao i iz toga zakljucio zasto ti je sve bolje od onoga sto imas i sto jesi. Analiziraj i ti mene nije problem. Ja sam ti objasnio zasto je nemoguce preneti takvu atmosferu ovde, nije tacno da ja vise mrzim protivnika nego svoju zemlju, jednostavno nije to to. Ja se nerviram dok gledam utakmicu ali me sreca/tuga drzi sat vremena. Dok je sa Partizanom slucaj drasticno drugaciji. Jednostavno za nesto se vezes, niti reprezentacija igra tako cesto da mozes toliko da je zavolis, niti se ljudi mogu identifikovati sa njom u toj meri. Volim ja svoju zemlju nikada ne bih otisao odavde ali ne poistovecujem drzavu sa reprezentacijom u nekom sportu. U rat bih isao da treba ali da platim 1000 dinara da gledam reprezentaciju. Ne.

        Comment


        • Meni je samo zao sto ovaj forum nema ignore opciju(ili je ja nisam nasao).

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Meni je samo zao sto ovaj forum nema ignore opciju(ili je ja nisam nasao).
            To je tvoj odgovor? Dobar si momak ;)

            Btw ima ignore opciju, udji na moj profil i videces.

            Comment


            • Kad sazris i prestanes da se ponasas kao klinac mozemo da diskutujemo,do tad,sretno ti bilo.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Kad sazris i prestanes da se ponasas kao klinac mozemo da diskutujemo,do tad,sretno ti bilo.
                Dobio si argumentovan post a odgovorio si kako si odgovorio. Znas zasto? Nestalo ti je municije, kao i obicno.

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s244994/Sport/Sp...ni_pehara.html

                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Sto ga ne urucise protiv vas to mi i dalje nije jasno ili u Cacku nevazno...

                    Comment


                    • 1. Zato sto bi bila cista provokacija. 2. Zato sto je to bila utakmica u gostima (mada je realno moglo)

                      Ovo je najgluplje resenje, bolje da vas nisu kaznili i zdravo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Tole lopove, Tole lopove

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          1. Zato sto bi bila cista provokacija. 2. Zato sto je to bila utakmica u gostima (mada je realno moglo)

                          Ovo je najgluplje resenje, bolje da vas nisu kaznili i zdravo.
                          Bice lepo otvaranje sezone ondak A isti vam kurac...

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Bice lepo otvaranje sezone ondak A isti vam kurac...
                            Ma meni svejedno, nego mi samo ukazuje koji idioti sede u FSS, ne vidi dalje od svog nosa.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ne mogu da verujem sta su uradili,ladno bez publike...pu

                              Comment


                              • http://www.mondo.rs/s245145/Sport/Fu...komentara.html

                                Comment

                                Working...
                                X