Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Gade mi se iskreno i naši mediji i naš mentalitet. Mediji bezveze svađaju ljude i pišu gluposti, a niko ne odgovara.
    Postoji nešto što se zove sloboda medija, to je pravo zajemčeno Ustavom. E sada da bi neko odgovarao za laži, u ovom slučaju bi to bila kleveta, pa bi FK Partizan morao da pokrene tužbu te da na sudu dokaže istinitost svojih tužbenih razloga, jer javni tužilac ne godni po službenoj dužnosti za krivična dela povrede časti i ugleda.

    Comment


    • A s obzirom na stanje našeg pravosudja, i njihovu ekspeditivnost, baš se isplati da se za svaku sitnicu, jer ovo je za mene sitnica, jedna u nizu, isplati pokretati bilo kakav postupak.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Pravosudje je slika drzave.

        Comment


        • Ovde pravosuđe ništa nije krivo, ne mešajte babe i žabe, neka neko odgovoran u Partizanu (dakle njihova pravna služba) podnese sudu tužbu i nek dokažu da nisu radilu navedene radnje i dobiće spor, imaće tu i izveštaje MUP-a koji će sigurno pregledati i tu tribinu se lepkom, ceo stadion itd. to su javne isprave, ako sve ovo nije tačno nije toliko teško dokazati u slučaju da je stvarno izvršena kontrola.

          Comment


          • Hvala, čuo sam za slobodu medjia. Moj post se najmanje odnosio na ovaj konkretan članak o utakmici. Šta sve pišu ovo je ništa. Inače, pravosuđe je kancer naše države. Jedno je sloboda medija, a drugo je da svako piše šta poželi bez da se iko buni. Ovde se ljudi vode formulom PUSTI IH, i naravno brzo zaboravljaju. Narušavaju šta stignu i prave probleme gde ih nema.

            Comment


            • Čitam sada Kurir i oni to u detalj objavljuju, fora u minut, MUP kakve mere sprovodi, uglavnom ne gledate na stavar iz pravog ugla, kakvo crno pravosuđe u ovoj priči, nema veze sa tim, ako je sve ovo laž što se piše ja bih mogao da dobijem spor protiv novine u svojoj prvoj parnici, jednosatavno izveštaji MUP-a, na kraju i ti pripadnici mogu se pozvati kao svedoci, prosto ko pasulj. Druga je stvar da li Partizan uopšte želi da se ganja sa nekim preko suda, ako ovo nije istina.

              Na kraju, ja mislim da je ovo sa ovim bakljama istina, ali da cilj nije prekid derbija, to mediji pumpaju tiraž, prave senzacionalne naslove, već jednostavno u svakom derbiju smo svedoci ogromne količine pirotehnike, to bi bio slučaj i u ovom, kakav crni prekid derbija koji gotovo pa nema rezultatski značaj, osim značaja prestiža, dakle ne postoji interes za tako nešto. Što se lepka tiče, to govori samo kakvi ljudi vode te tribine, dakle debili, poenta te priče je da usled tog mirisa Severna tribina bude tiša od Južne, jer kako ćeš ti da pevaš, skačeš itd. kada imaš opijat namazan svuda. Dakle, sve se svodi na navijački rat, a eto kakava se sredstva koriste za taj cilj govori, ponavljam, kakvi ljudi vode tribine, sam ološ.
              Last edited by Brajkula; 26-04-14, 15:38.

              Comment


              • MONDO: Ograda na Severu namazana lepkom!
                Koji mentoli sunce ti jbm!!!
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Šef beogradske policije Vesko Milić rekao je da će MUP pretresati Upravnu zgradu, igrače i stručni štab Partizana pred 146. večiti derbi.
                  Ej zamisli igrace i strucni stab,pa za sta se spremaju za fudbal ili rat?
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Mislim da Partizan treba da tuži sve medije Srbije u ovom slučaju

                    Mene ne iznenađuje ovo ništa, obe tribine su pune debila, samo što sada ovi crno-beli dolaze do izražaja....hahahhaha....stvarno smešna situacija je koliki ti moron treba da budeš da uradiš ovako nešto

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Mislim da Partizan treba da tuži sve medije Srbije u ovom slučaju

                      Mene ne iznenađuje ovo ništa, obe tribine su pune debila, samo što sada ovi crno-beli dolaze do izražaja....hahahhaha....stvarno smešna situacija je koliki ti moron treba da budeš da uradiš ovako nešto
                      Za sta bre da ih tuze,zato sto govore istinu?
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Krompir i luk posaditi na oba stadiona, nije sport za nas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Krompir i luk posaditi na oba stadiona, nije sport za nas.
                          Dzaba, nema ko da posadi.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Evo ja se dobrovoljno prijavljujem, samo da ih vise ne gledam. Mogao sam posaditi za pola sata koliko sam cekao zbog guzve na kruznog toku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by jevta1992 View Post
                              Za sta bre da ih tuze,zato sto govore istinu?
                              Jel si trenutno na severu pa nam daješ informacije iz prve ruke ili zato što pišu mediji ovako o Partizanu ti daje za pravo da veruješ da je to istina ?

                              @Brajkula

                              Čini mi se da si pogrešno protumačio moj post. Nema ovde pravosudje nikakvu ulogu u trenutnoj situaciji, nego ti kažem koliko bi sve to vremenski trajalo čak i ako svi dokazi budu na nekoj od dveju strana, razumeš. O tome govorim.
                              Last edited by Mladen; 26-04-14, 16:29.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Izgleda da su informacije o ljepilu i ogromnoj količini pirotehnike tačne. Sada ih redom prenose i ostali mediji.
                                Policija će pretresati i igrače i upravu. Ne znam da li se ovo neki put do sada desilo.

                                Comment

                                Working...
                                X