Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Možda da ga neki od menadžera uvalja Klopu
    Kako igra velemajstor Dijamanti u Juventusu?Au da...zaboravio sam da je takva fudbalska velicina zapalila za Kinu.

    Napredak cetvrta najjaca ekipa u Srbiji?Prvi put da cujem tako nesto za klub koji je u donjoj polovini tabele i nije blizu tog mesta.Radnicki im je u dva meca uzeo cetiri boda, a bio je blizu da ostvari dvostruku pobedu.Sama pozicija na tabeli pokazuju da tu pripadaju, ko im je kriv kada od ekipa slicnog kvaliteta gube ili igraju nereseno.

    Comment


    • Oce biti negde prenosa Partizan-Zvezda osim na areni sport koju nemam?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Naravno da ne
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Onda mi ostaje sos kanal.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Nadji neki stream.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ne volim sedeci preko kompa da gledam.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Onda mi ostaje sos kanal.
                Sve što ti treba je pristojan komp i da instaliraš veetel ako nemaš (ako ga nemaš sam će ti pretraživač ponuditi da instaliraš), nakon toga uživaš

                http://sports-x.net/

                Comment


                • SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/460...-prekinu-derbi ZVEZDO ZBOG OVAGA IH PREGAZI!!! NARAVNO PITANJE JE DAL JE OVO ISTINA AKO JESTE ........
                  Last edited by Dzonil; 26-04-14, 14:12.

                  Comment


                  • Ne kontam, ako bi navijači Partizana prekinuli meč to bi automatski značilo 0-3 ili u najboljem slučaju ponavljanje (nastavljanje) utakmice i drastične novčane kazne. A sa druge strane nijedan derbi nije prošao bez pirotehnike, a nešto se ne sjećam da su prekidane utakmice zbog pirotehnike. Ispravite me ako griješim ili nisam dobro upućen, ali po meni je ovaj članak nonsens.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Ne kontam, ako bi navijači Partizana prekinuli meč to bi automatski značilo 0-3 ili u najboljem slučaju ponavljanje (nastavljanje) utakmice i drastične novčane kazne. A sa druge strane nijedan derbi nije prošao bez pirotehnike, a nešto se ne sjećam da su prekidane utakmice zbog pirotehnike. Ispravite me ako griješim ili nisam dobro upućen, ali po meni je ovaj članak nonsens.
                      Sve to sto si napisao dovoljno govori o tome kako novine na krajnje mizeran nacin pokusavaju da povecaju tiraz i citanost njihovih novina.

                      Comment


                      • Blic je odavno postala smešna novina, a kao što vidiš, još uvek ima ljudi koji ne razmišljaju svojim mozgom već primaju zdravo za gotovo ono što im se u medijima servira.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Taj isti blic je pisao da su Dunjić i Bogdanov maltretirali Dženkinsa. Služi se taj blic svim i svačim, tu priču je bilo lako progutati jer su obojica naširoko poznati po pizdarijama. Dakle, ignoriši ih.
                          I derbi je derbi, ma koliko jači neko bio, i u boljoj formi, to ništa ne znači kada je u pitanju ova utakmica, tako da kao i uvek, šanse su jednake.

                          Comment


                          • Pa ovo je previše patetično i za ex-Yu standarde. Do danas sam kontao da ne može gore od ovih naših medija, ali su me vaši demantovali.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Verovatno im je izvor za tu informaciju Kristijan Golubovic

                              Comment


                              • Gade mi se iskreno i naši mediji i naš mentalitet. Mediji bezveze svađaju ljude i pišu gluposti, a niko ne odgovara.
                                Last edited by Cassius Clay; 26-04-14, 15:02.

                                Comment

                                Working...
                                X