Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.juznevesti.com/Sport/Radn...ja-ime.sr.html

    Ovo bi bila lepa prica da nisu izbori.

    Dobrodosli na Huawei Arenu, dom fudbalera Radnickog

    Comment


    • Kakva promena za dve nedelje.Vosa do tog trenutka imala jednu od najlosijih polusezona u poslednje vreme, dok Radnicki u naletu i u formi.Od njihovog medjusobnog duela sve ide na vodenicu Vojvodine.Najveci paradoks je da su dali sva cetiri gola na konto greska odbrane.Dva gola iz kornera na istu foru, treci gol mislim da je bio faul.Mnogo se gresilo, bas je bila nepovezana poslednja linija odbrane i vezni red.Hemija u ekipi je bas losa, do nedavno su vazili za jednu od najboljih odbrana u ligi sada su postali kanta za nabijanje.Tesko da ce moci da ugroze Vojvodinu koja je danas bila manje los tim i mogla je da slavi ubedljivije.Definitivno najslabije izdanje Radnickog u sezoni u nikad gorem trenutku.Plasim se da kad ode Rastavac da sledi raspad sistema, preraso je on ovaj klub i zreo je za angazman u inostranstvu.Danas sa gomilom klinaca kao i izostankom najboljeg igraca Djurickovica nisu mogli puno da urade u napadu, odbrana je danas bas podbacila.Vazili su za veoma disciplinovanu i cvrstu odbranu.

      Comment


      • Kako je smešan Kahriman, sa ovim u Evropu?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Sve u svemu, ocajan mec........ocekivano
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Koja je budala Everton Luiz

            Comment


            • Jesi li video potez našeg amaterskog golmana? Kakav nesretnik
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Jebi se Kahrimane

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Jesi li video potez našeg amaterskog golmana? Kakav nesretnik
                  Jel mu je to prvi kiks u sezoni?Pitam onako, posto je u Vojvodini kada sam ih vise gledao znao da pliva i prima glupe golove ali je i tada bio odlican golman za srpske uslove.

                  Comment


                  • Томићу незналицо.

                    Comment


                    • Ruzan derbi..Kahriman nije uopste bio los..citavu sezonu je od solidnog do odlicnog...ovo sto mu se desilo,nesreca cista..nema razloga da bude amater ni nista slicno tome! Kakav je go primio Stojanovic protiv Bajerna..znaci,pustimo to.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ocajna utakmica, dzaba kad je uvek pre fudbala i igre u prvom planu sudjenje, sukobi na tribinama i terenu, nedosudjeni penali itd...Ma bruka!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Što neko ne napiše nešto o Gogui, nestvaran babun, nestvaran

                          Vidši šta radi čovek i zapitaš se kuda ide ovaj svet, derbi jbg ?

                          Gledao sam Zvezdu ove godine u 90% slučajeva i ovo je možda prvi gol koji se Kahrimanu može direktno pripisati, jbg desi se.

                          Ono što je realno jeste da je ova Zvezda za klasu bolja od ovog Partizana, u ostalom to pokazuje i bodovna razlika.

                          Comment


                          • Jedini pokazatelj će biti Evropa, ove naše livade ne bih ni komentarisao. Taj isti Partizan je ove godine igrao evropu mi je se više i ne sećamo.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ukoliko se nesto ne promeni drasticno, a sve su prilike da nece, Partizan nece videti grupnu fazu. Ovo juce je klasican Tumbizam od strane Tomica i strah od vaseg stadiona. Uopste klasicna ona Zekina anarhija i deja vu svega sto se desavalo. Jos da se Tikva ponovi i to je to.

                              Cak i da imamo ozbiljniji tim jako je tesko proci sve 4 runde.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jeste Zvezda za klasu jaca trenutno, ali i njihov vrhunac ce biti igranje u Ligi Evrope, Grujic odlazi, verujem da ce otici neko i od Kataija,Huga i Ibanjeza, pogotovo mislim da bi najveci gubitak bio odlazak Huga.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X