Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Nisu ni ovi vasi za batal.
    Ono jes, pravo kažeš...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Može se reći. Vidi se po ulazu u grad a bogme i po gradu. Čak ima i kafić ovde. A dobro u većini gradova prevladavaju cigani, jedino ove komšije Požežani... Oni su većinom grobari, mada su ima i zvezdaša i to ludih.
      Last edited by Cassius Clay; 07-08-18, 17:11.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ako su oni drugi tim lige, gasi mesalicu i motaj kablove...Ne pratim fudbal toliko, ali ono kad se gleda peku oci...
        Sam kazes da ne pratis nas fudbal. Mislim, nije da nesto propustas, samo ne bi imao takav stav kada bi pogledao kako igraju 3. i 4. ekipa u Evropi, a pogotovo kako posluju. To je tek katastrofa, o ostalima da ne pricamo.

        Originally posted by Uroš View Post
        Hahaha e to neće biti skoro. Mada kad Zvezda zaredja jedno 6-7 voleo bih da osvoje Radnički i Spartak po jednu, ili Čukarički, Zemun. Sve sa bratske klubove.
        Bratske klubove kao klubove koji poklanjaju bodove? E, kako jadan post.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Sto je Vojvodina ovoliko jadna? Da li je moguce da nikoga ne mogu da dobiju? Mladost Lucani prijatno iznenadjenje, jedna od tri neporazene ekipe, jos su samo jedan mec igrali kod kuce.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • FK Napredak pre skoro godinu dana:



            FK Napredak danas:

            Comment


            • Šta je tu čudno, zna se kome je Napredak naklonjen, kome je doneo titulu jedne godine, i kome Zvezda daje bodove kad treba. Mi to ne krijemo.

              Comment


              • Originally posted by kendrik View Post
                FK Napredak pre skoro godinu dana:



                FK Napredak danas:

                Upravo je ta odluka koju si postavio pravac kako se postupa, ne bahato već partnera zamoliš za ustupak, kada pristane onda upućuješ molbu odgovarajućem telu u FSS ili ligi i evo rešenja!!! A vi ste očito prošle godine bahato krenuli ne poštujući partnere misleći da je to vaše isključivo pravo...Treba ih tretirati kao ljude i kao partnere a ne kao raju...to vi Grobari očito još niste naučili.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ni ti ne veruješ u to.

                  Comment


                  • Ne verujem ni ja. Znam da nam je Napredak filijala. Kao i pola lige. Nadam se da ove godine ulazimo u niz, pa posle 10 uzastopnih i 4. zvezdice na dresu, da stanemo.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Upravo je ta odluka koju si postavio pravac kako se postupa, ne bahato već partnera zamoliš za ustupak, kada pristane onda upućuješ molbu odgovarajućem telu u FSS ili ligi i evo rešenja!!! A vi ste očito prošle godine bahato krenuli ne poštujući partnere misleći da je to vaše isključivo pravo...Treba ih tretirati kao ljude i kao partnere a ne kao raju...to vi Grobari očito još niste naučili.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Šta je tu čudno, zna se kome je Napredak naklonjen, kome je doneo titulu jedne godine, i kome Zvezda daje bodove kad treba. Mi to ne krijemo.
                        Zašto si ovo rekao kao da je to normalno?

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Zašto si ovo rekao kao da je to normalno?
                          Kad oni koji su to radili pre nas budu rekli da nije normalno, možda i ja kažem. Ja nisam licemer ali nisam ni neka poštenjačina. Jesu jebali Zvezdu? Jesu. Što se mene tiče svi da nam se sklanjaju ja problem nemam, čak ću i otvoreno priznati, ono, kao, ne grize me savest.

                          Pa kad opet dodje neka njihova vlast, neka se oni onda žale što Hajduk iz Kule i Smederevo izvode 5. tim protiv njih.

                          Ja nisam onaj tip da budem nivo iznad nekoga i da ako on nije uradio pravilno kao ja da ispadnem čovek pa da se izdignem i priznam i osudim, naprotiv, samo duplo.

                          Smejali su se, pevali Toletu.

                          Ma veruj mi jebe mi se sad, ja bih voleo da nam se svi sklanjaju a njih da lome po 90 min. I don't give a damn.

                          Comment


                          • Ovo je baš, baš licemerno od strane Napretka, ali baš.
                            Bar da se nisu javljali sada, zadržali bi mrvicu obraza, ali ne.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Meni su samo porasli u očima i hvala im i želim im uspešnu sezonu i 6 bodova protiv Partizana, a mi ćemo se otvoriti u skladu sa situacijom. Hvala i Voždovcu i Javoru na lepim željama i čestitkma Zvezdi.

                              Još Bačku da izbacimo iz lige i ko još saradjuje sa Partizanom, pa da osvajamo dok je Vučić na vlasti, a neće on nidje.

                              Gazi, gazi, gazi.

                              Comment


                              • Kako ti pogrešno razmišljaš.

                                Comment

                                Working...
                                X