Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne gledaj ti mene, ja sam čovek surovi realista i praktičan jako. Ne zamajavam se bajkama i ružičastim predstavama o privatizaciji i slično. Znam gde živim, znam kako idu stvari.

    Da me je sramota, bi me bilo, da večiti rival nije radio isto. Tako da, molim lepo, sad treba da usledi gaženje što se mene tiče i niz titula.

    Ako želi da zadrži i grobare neka im da basket koju titulu, who gives a fuck about B.C. Red Star...

    Comment


    • I ja da se zahvalim Vozdovcu za onu pobedu na krovu. Dobri momci, posteni, a ne kao nasa dva najveca kluba.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Opet kalimero...jadni, mali, nezasticeni, sami protiv svih, smrt fasizmu i tako to......pa dokle bre tu maglu da prodajete...

        Da se pridruzim cestitkama gospodi iz Krusevca sto su prepoznali interes srpskog fudbala.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          I ja da se zahvalim Vozdovcu za onu pobedu na krovu. Dobri momci, posteni, a ne kao nasa dva najveca kluba.
          Nije to više ista ekipa ne brini.

          Inače jedan klip koji često kačim.




          "Sad kad se kita više ne diže, ajde sad malo da se bavimo poštenjem....."

          Čekajte prijatelji vašu vlast neku mada naš Acika će vladati kao Milo. Pa nam posle dokažite koliko ste pošteni. Pustite nas nemojte biti isti kao mi.

          Gazi Zvezdo!
          Last edited by Cassius Clay; 15-08-18, 23:48.

          Comment


          • Nista gore od tih postenih, Urose, slazem se.


            EDIT:

            Originally posted by Uroš View Post
            "Sad kad se kita više ne diže, ajde sad malo da se bavimo poštenjem....."
            Ovo ste i vi i mi.
            Last edited by Mr. Wolf; 15-08-18, 23:53.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Jedina stvar u kojoj podržavam Terzića je sukob sa Čovićem. Treba što dalje oterati od kluba te klasične parazite, bio je neki sukob oko sponzorstva Gazproma prošle godine.
              Ogromne se pare sisaju iz kluba od strane tih parazitskih malih sportova, fudbal jedini generiše milione prihoda, mnogi su se nakačili na tu sisu.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment




              • Za neupucene, pod 1., gore 'pomenuta utakmica izmedju NapreDka i Prtzana je takodje odlozena.

                Pod 2., Napredak je jedna od retkih ekipa u liZi koja ne igra dogovorene utakmice i sklanja "vecitima" ( u poslednje dve sezone i na pocetku ove) . Druga strana medalje je sto najposteniji klub u univerzumu i sire, prethodne sezone samo uz pomoc sudija mogao do boda na svom terenu.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Meni su samo porasli u očima i hvala im i želim im uspešnu sezonu i 6 bodova protiv Partizana, a mi ćemo se otvoriti u skladu sa situacijom. Hvala i Voždovcu i Javoru na lepim željama i čestitkma Zvezdi.

                  Još Bačku da izbacimo iz lige i ko još saradjuje sa Partizanom, pa da osvajamo dok je Vučić na vlasti, a neće on nidje.

                  Gazi, gazi, gazi.


                  Bravo, svaka čast na iskrenosti.
                  Naravno da ne cenim ovakvo razmišljanje i pokenjam se po njemu, ali čovek ovde piše onako kako ja vidim prosečnog navijača Zvezde i stanovnika ove zemlje. Uostalom videli smo kako nam izgleda svakodnevnica.
                  Još jednom - čestitke na otvorenosti i iskrenosti.
                  Objasnio.

                  Comment


                  • Hvala, ali ovakvi nisu prosečni. Ja sam retkost. Ja više vidim prosečnoh stanovnika ove zemlje osobe kao ti, kad tebi nešto odgovara, ti ćutiš, kad ne odgovara, ti kukaš. Kad mogu ja preko veze, vrh, kad ne mogu a neko drugi može - prsla država.

                    Većina navijača Zvezde i Partizana pokušava da legalizuje ove skorije periode nekim potezima i slično, mislim Zvezda jeste stvarno bolja, ali vetar koji duva duva u našu korist.

                    Gde si bio pre kad je duvao u vašu, to je pitanje.

                    Prosečan gradjanin baš tako. Dok tebi nesreća ne pokuca na vrata, kurčenje do maksimuma.

                    Koga briga šta navijačima Partizana smeta, imali su priliku da pokažu čojstvo i junaštvo i poštenje. Sad neka kukaju, nikoga nije briga.

                    Hvala Napretku još jednom i samo gazi. Gazi ih dok se ne raspadnu kao u basketu.
                    Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 19:05.

                    Comment


                    • Još jedan iskren post.
                      I opet se ne slažem ni sa čim napisanim, šta više smatram da je gomila smeća i nabacanih gluposti, ali opet iskreno i objašnjava mnogo stvari.
                      Nisam nešto ćitao tvoje postove do sada, vidim da si pravi, istinski zvezdaš, tako i razmišljaš.
                      Samo napred.

                      Comment


                      • Svakw cast Krusevljanima, interes srpskog fudbala je da nas najveci klub pokusa da udje u takmicenje koje je jedini i osvajao na ovom brdovitom Balkanu..Kako stvari stoje jedino ce Zvezda da nas predstavlja na jesen u Evropi i to je ipak vazno. Hvala zaista, jesu ih unakazili kad je onaj brazilac dao gol iz ofsajda u 96 min ali su zadrzali sportsko dostojanstvo.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Hvala, ali ovakvi nisu prosečni. Ja sam retkost. Ja više vidim prosečnoh stanovnika ove zemlje osobe kao ti, kad tebi nešto odgovara, ti ćutiš, kad ne odgovara, ti kukaš. Kad mogu ja preko veze, vrh, kad ne mogu a neko drugi može - prsla država.

                          Većina navijača Zvezde i Partizana pokušava da legalizuje ove skorije periode nekim potezima i slično, mislim Zvezda jeste stvarno bolja, ali vetar koji duva duva u našu korist.

                          Gde si bio pre kad je duvao u vašu, to je pitanje.

                          Prosečan gradjanin baš tako. Dok tebi nesreća ne pokuca na vrata, kurčenje do maksimuma.

                          Koga briga šta navijačima Partizana smeta, imali su priliku da pokažu čojstvo i junaštvo i poštenje. Sad neka kukaju, nikoga nije briga.

                          Hvala Napretku još jednom i samo gazi. Gazi ih dok se ne raspadnu kao u basketu.
                          Navijacima Partizana smeta sto su prosla toletova zlatna vremena i sto sad gle cuda neko drugi moze biti prvak, pokusali su prosle sezone sa onim rekordom u penalima i golovima iz ofsajda da ponovo nesto urade ali su Radonja i Miloje na derbiju pokazali gde im je mesto. Tako da opusti se i ne ulazi u rasprave pa i ove sezone jbt igrali su 99 min u Surdulici, o cemu pricamo.

                          Comment


                          • Sta uradi ona dominacija
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Sta je uradila "ta" dominacija ???

                              Comment


                              • Sve sto treba.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X