Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno.....stariji i mladji brat igraju u Lucanima sledece nedelje ali ipak je primetno da sestre vladaju kucom jer imaju dobre ljubavnike
    Ako Zvezdu izbace iz Evrope bice zanimljiva bitka za drugo mesto
    Last edited by tamonajugu; 26-11-18, 08:00.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Tacno.....stariji i mladji brat igraju u Lucanima sledece nedelje ali ipak je primetno da sestre vladaju kucom jer imaju dobre ljubavnike
      Ako Zvezdu izbace iz Evrope bice zanimljiva bitka za drugo mesto
      Imas neke informacije ili su to puste zelje?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Imas neke informacije ili su to puste zelje?
        Vlažni snovi Žeksa Pantića i njegovih sledbenika
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by tamonajugu View Post
          Tacno.....stariji i mladji brat igraju u Lucanima sledece nedelje ali ipak je primetno da sestre vladaju kucom jer imaju dobre ljubavnike
          Ako Zvezdu izbace iz Evrope bice zanimljiva bitka za drugo mesto
          Mladost je ženskog roda, a Radnički muškog. Nije ništa seksistično, ali preciznosti radi.

          Nego jel istina da je stiglo pismo u UEFA o nameštanju nedeljne utakmice na JNA....kažu golmana vranjanca "kupili" za "svinjsku polutku" i uplatu za proslavu Nove godine u Vranjskoj banji za njega i lepšu polovinu. Kažu, ima sve, crno-na-belo
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Mladost je ženskog roda, a Radnički muškog. Nije ništa seksistično, ali preciznosti radi.

            Nego jel istina da je stiglo pismo u UEFA o nameštanju nedeljne utakmice na JNA....kažu golmana vranjanca "kupili" za "svinjsku polutku" i uplatu za proslavu Nove godine u Vranjskoj banji za njega i lepšu polovinu. Kažu, ima sve, crno-na-belo
            Ma gde bi oni to...prepošteni Vučela&co?
            Last edited by nebitan; 27-11-18, 07:32. Reason: slovna greška
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kakva nam klima u klubu ništa ne bi čudilo.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Kakva nam klima u klubu ništa ne bi čudilo.
                Šalu na stranu.....ako u Partizanu ne izvrše ozbiljne promene, od Nove godine vam predstoji teška borba i to za nižu poziciju od sadašnje. Trenutna Uprava vam je toliko nekredibilna, da mi se čini da ništa nije slučajno. Čak i u ovom miljeu sadašnjem koje vedri i oblači u srBskom fudbalu. Kakva god ona bila i gde je priča o poštenju, s obzirom na minuli rad, u najmanju ruku degutantna.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by tamonajugu View Post
                  Koji crni derbi....u nasoj ligi nema derbija..derbi postoji tamo gde postoji neizvesnost
                  Derbi kao izraz ne bi trebalo da ima nikakve veze sa neizvesnoscu vec sa rivalitetom klubova i uglavnom se koristi kad su u pitanju timovi iz iste regije ili istog grada. Derbi vrha tabele, derbi kola i derbi zacelja postoje samo u Srbiji. Real sa Nisavu i zvezda nikako ne mogu da "igraju" derbi posto rivalitet izmedju bratskih klubova ne moze da postoji.

                  PS Nije los ovaj golman Vranja svideo bi se Gasicu posto lako ide na kolena...

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Derbi kao izraz ne bi trebalo da ima nikakve veze sa neizvesnoscu vec sa rivalitetom klubova i uglavnom se koristi kad su u pitanju timovi iz iste regije ili istog grada. Derbi vrha tabele, derbi kola i derbi zacelja postoje samo u Srbiji. Real sa Nisavu i zvezda nikako ne mogu da "igraju" derbi posto rivalitet izmedju bratskih klubova ne moze da postoji.

                    PS Nije los ovaj golman Vranja svideo bi se Gasicu posto lako ide na kolena...
                    Da, u pravu si....ali u glavama nabeđenih prestoničara. Postoji bliža odrednica derbija kao što su "večiti derbi" "derbi kola" "derbi sezone" kao epitet koji označava sam značaj utakmice. Inače samo pojam derbi ne znači nužno da je u pitanju "večito rivalstvo". INače....moguć je i derbi između bratskih klubova i to bi bio "bratski derbi" KAo što se igra "južnjački derbi"...mada sad ne mogu da se odlučim da li je to protiv Radnika ili Dinama, lako mi je bilo dok Recko nije ušao u SL.....kao i "srpski el klasiko" koji je odigran 50. jubilarni put, na kraju prošle sezone. U poslednjem kolu, u ovoj godini bi trebalo da bude odigran, ne drži me za reč, ali mislim 53.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Pa mi smo vec prvaci Sveta u broju napravljenih maketa za stadione, treba ocekivati da se taj trend nastavi.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Pa mi smo vec prvaci Sveta u broju napravljenih maketa za stadione, treba ocekivati da se taj trend nastavi.
                        Potsetio si me, pa :



                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Los rad ucenika 2. rareda neke srednje skole.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Los rad ucenika 2. rareda neke srednje skole.
                            Ja se plašim onoga što su odlikaši i magistri smislili


                            u međuvremenu:

                            Golman Dinama iz Vranja Uroš Đurić proživljava verovatno najteže trenutke u karijeri. Momak čije su intervencije na nedeljnom meču u Humskoj nasmejale celu Srbiju - pre svega prilikom prvog gola Partizana, ali i drugog - kaže da su ga iz njegovog kluba optužili da je namestio utakmicu, odnosno namerno puštao golove. Podsetimo, on je prvi put matiran tako što mu je lopta prošla u kroz ruke i kroz noge?! Beograđani su tako načeli goste, pa im do kraja dali šest komada.

                            http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...u-video/312675
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ja sam gledao meč na Areni, utakmica ravna kazni zatvora u trajanju od 7 godina, ali ajde.....ovi se brane Partizan se muči i onda scena iz kategorije "verovali ili ne".

                              Svaki bistar i iole razuman čovek će iz momenta promeniti program po cenu čak i da gleda rijaliti "Zadruga 2".

                              Comment

                              Working...
                              X