Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je najave trenera Spartaka i za utakmicu protiv Backe i Proletera da ce izvesti rezerve rezervi.

    Mladost kao i sve ekipe koje je trenirao "Debeli" ... svi u odbranu, prelazak na protivnicku polovinu na nivou statisticke greske. Igra je ista na svim gostovanjima ... jedina promena je da nisu "mesarska ekipa", i da igraju relativno korektno. I prethodne i ove sezone.

    Comment


    • Originally posted by Ventspils View Post
      Ma kladionice su samo znale da ovi nece igrati sa punim sastavom. Igrao je Marcic koji je dobio crveni karton i nema prava igranja protiv Brondbija. I prvi tim Spartaka sada tesko da je za TOP 4, 5 u superligi, napustio ih i Savkovic.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Šta li će tek Brondbi da im uradi

        Mada, šta god da bude, Spartak i pre svega odlični trener Vladimir Gaćinović su i više nego opravdali učešće u Ligi Evrope, trijumfom od 2-0 protiv Sparte iz Praga u Novom Sadu, čudom i prolaskom u Pragu, kao i pobedom u prvom kolu.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          Bilo je najave trenera Spartaka i za utakmicu protiv Backe i Proletera da ce izvesti rezerve rezervi.

          Mladost kao i sve ekipe koje je trenirao "Debeli" ... svi u odbranu, prelazak na protivnicku polovinu na nivou statisticke greske. Igra je ista na svim gostovanjima ... jedina promena je da nisu "mesarska ekipa", i da igraju relativno korektno. I prethodne i ove sezone.
          Ja sam ih pratio tri sezone igrao mi drugar tamo i ova priča da igraju defanzivno na gostovanjima je apsolutno netačna. Isti sistem igre, izuzev kad gostuje blizancima, Neško postavlja i na strani i u Lučanima, 4-2-3-1, sa mobilnim krilima, nešto poput našeg trenera u CZv....

          EDIT: Inače, Brondbi je slabiji tim od Sparte, tako da ne isključujem šanse Subotičana. Prodali su sve što je valjalo u prošlogodišnjem timu koji se borio za titulu na čelu sa Pukijem, samo srčano i uz malo sreće kao Sparte mogu i do plej-ofa.
          Last edited by Brajkula; 07-08-18, 10:31.

          Comment


          • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Ventspils View Post
              Sta da su zamenili dresove? Hoces da kazes da su igraci Mladosti mnogo bolji? Koga bi ti doveo u svoj klub da mozes od njih? Golmana? Oditu? Znas li bilo kog drugog igraca Mladosti?

              Zvucis kao da su ti oborili tiket pa ti nije po volji. Partizan ima drugi najjaci sastav u superligi, rezultati su posledica taktike protivnika, moranja jaceg i odsustva pritiska kod slabijeg tima. Ako neko treba da bude nezadovoljan i ako neko treba da se buni, to smo prvo mi, gradjani, kad vidimo ko nam vlada i kako nam se obracaju kao da smo retardirani. Onda navijaci mnogih drugih klubova, OFK Beograda, kao jednog u moru primera ciji stadion je ruiniran, a prvi tim igra u 3. ligi.



              Ma kladionice su samo znale da ovi nece igrati sa punim sastavom. Igrao je Marcic koji je dobio crveni karton i nema prava igranja protiv Brondbija. I prvi tim Spartaka sada tesko da je za TOP 4, 5 u superligi, napustio ih i Savkovic.
              Ako su oni drugi tim lige, gasi mesalicu i motaj kablove...Ne pratim fudbal toliko, ali ono kad se gleda peku oci...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Spartak Radnički i Partizan su u sličnoj formi samo Partizan ima bolje igrače. Potpuno je nebitno, čak mi je najlepše da oni buudu drugi. Važno je da je Zvezda prva, pa da prišivamo na kraju godine treći zvezdicu.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Spartak Radnički i Partizan su u sličnoj formi samo Partizan ima bolje igrače. Potpuno je nebitno, čak mi je najlepše da oni buudu drugi. Važno je da je Zvezda prva, pa da prišivamo na kraju godine treći zvezdicu.
                  Vreme je da titula izađe iz prestonice
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Hahaha e to neće biti skoro. Mada kad Zvezda zaredja jedno 6-7 voleo bih da osvoje Radnički i Spartak po jednu, ili Čukarički, Zemun. Sve sa bratske klubove.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Hahaha e to neće biti skoro. Mada kad Zvezda zaredja jedno 6-7 voleo bih da osvoje Radnički i Spartak po jednu, ili Čukarički, Zemun. Sve sa bratske klubove.
                      Aaa...ne mora da se "šara" mnogo...dosta je nek Radnički osvoji jednu bar...da imamo u šta da se zakunemo....a posle...kom opanci...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Jedna da ode u Suboticu da srednjeevropski tim osvoji, jedna u Niš i pošteno.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Jedna da ode u Suboticu da srednjeevropski tim osvoji, jedna u Niš i pošteno.
                          E svaka ti čast....potseti me da ti neki ban anuliram za ovo + doplata ..neko pivo

                          P.S. Posle nije ni čudo kad kritikuju da su se Meraklije i Delije "slizali"....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Haha, ma kad zaslužim cepaj.

                            Nisam ja Beogradjanin meni je užička Sloboda matični klub, nadamo se uskoro u prvoj ligi sa ovim Opačićem što je menadžer u Alavesu.

                            Skoro su mi pričali igrači, zvali ovog nekog što je bio glavni, ime mu zaboravih, nisu primili platu cele godine, on im ni manje ni više rekao "terajte se u 3pm".

                            A tuge onakvog stadiona, lepši je spolja i unutra od 90% srpskih stadiona, nov, mirišljav.

                            Saša Turović im prošle godine tražio tačan dug nisu znali da kažu. Pa je preuzeo košarkaški klub i evo uveo u prvu ligu.

                            I ovaj Opačić je kao ozbiljan, ali videćemo.

                            Pored Slobode Lučan ida igraju prvu ligu, sramota.

                            Nisam hteo fuziju da komentarišem, sve je tu bilo ok i regularno.

                            Evo ga jedan derbi od pre 10 godina.. Što kažu Užičani, Rosoneri su u modi.

                            Last edited by Cassius Clay; 07-08-18, 16:08.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Haha, ma kad zaslužim cepaj.

                              Nisam ja Beogradjanin meni je užička Sloboda matični klub.........
                              A pa vi Užičani ste poznati kao extremni tzigani
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                A pa vi Užičani ste poznati kao extremni tzigani
                                Nisu ni ovi vasi za batal.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X