Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Bogami ova Vosa jos gol u prvenstvu nije primila...moglo bi biti zanimljivo u sledecem kolu
    Voša poslednjih 6-7 sezona, gazi prvih 10 kola, i onda padne sledećih 5-6 i tu je kraj.
    Keep it simple.

    Comment


    • Nenad Vanic radi ocigledno dobar posao, mislio sam da ce posle one frke sa Trujicem i igracima doci do raspada ali ipak oni igraju dobro.

      Comment


      • Ja sam bio ubeđen da će se raspasti i boriti za play off, kad ono...videćemo kako će se odvijati.

        Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
        Keep it simple.

        Comment


        • Vosa ce igrati dobro dok su tu Planic i Malbasic, ako budu prodati do kraja avgusta sledi tesko mucenje. Realno ni protivnici nisu bili bauk u prva cetiri kola, izuzimajuci Cukaricki.

          Comment


          • Vojvodina ne moze bolje ni losije od 3.-4. mesta. Ovi rezultati ovako bednog tima su tu da bi mogli kasnije da rasprodaju bodove. Ne bi me cudilo da pobede i Partizan, pa da zaredjaju sa serijom od 2 pobede u 9 meceva.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Ljudi moji, nema ništa od toga dok ne dođe privatizacija klubova.

              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
              Keep it simple.

              Comment


              • E Lalatovicu, bruko jedna.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kakvo glupavo saopstenje Vojvodine.

                  Vesic i Tvorzic all over again.

                  Jos da najave da od sutratm pokrecu ofanzivu i rat protiv grobara Slavise Kokeze...

                  Comment


                  • Jadni mali Vučelić Jeste Terzić je napisao saopštenje i poslao ga Vojvodini na objavu
                    This is the beginning of your day
                    Life is more intricate than it seems
                    Always be yourself along the way
                    Living through the spirit of your dreams

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                    Comment


                    • Mazic se bas rasirio. Najpre nije sankcionisao Drincica za onaj namerni start kojim je Jovicicu slomio nogu, sad briljira protiv Vojvodine. Ne znam sta ce mu te stvari.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Jadno saopštenje, kao i sva bilo da dolaze od Vojvodine, Partizana, Zvezde, ali se mora primetiti da se suđenje Mažića u Evropi i na našim poljanama drastično razlikuje. Kod nas bez greške sudi u korist renomiranijeg tima. Da li iza toga stoji neka lična korist da se spekulisati. Sudio je takvim veličinama svetskog fudbala ne bi trebalo da bude impresioniran nijednim našim timom.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kako brani Rockov, svaka mu cast. Znam i njega i Kordica jos iz mladjih kategorija Vojvodine, i obojica su bili problematicni klinci, s tim da je ovaj drugi bio dooosta talentovaniji. Ali kako se stvari brzo obrnu.

                          Comment


                          • Na kakvim li je drogama bio ovaj dok je pisao saopstenje
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Nisam teoretičar zavera, ali mislim da je taj lik (predsednik Vojvodine) došao ili je doveden da uništi klub i da se to uzme za male pare kad dođe privatizacija. Pa niko od navijača, ne mislim na navijačke grupe, nego da simpatizere slaninare, ne gotivi tog lika i situaciju u klubu.

                              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                              Keep it simple.

                              Comment


                              • Nisi daleko od istine. Sibicar koji je umislio da je Al Kapone. Neverovatno mi je da Novi Sad kao grad dozvoljava tako nesto, za navijace je sve ipak jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X