Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Пише се Вождовац чита се Видеотон.

    Comment


    • Nema šta da se namešta kad ne možemo gol da primimo. Mi kad smo prošle godine zatvarali i dobijali penale nismo uzeli titulu. Nemamo mi te sreće ni nameštenu da uzmemo. Nego jači smo mnogo. Ide im Djurjdevic, odbrana rupa, a mi ćemo samo napredovati.

      Nije Zvezda kao neki, mi moramo sve da zaslužimo. A i neki vetrovi su na našoj strani. Šta misliš da bi dug išao dole ovako da je neko drugi na vlasti. Budimo realni, ne budimo stipendisti.
      Last edited by Cassius Clay; 09-08-17, 20:58.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nema šta da se namešta kad ne možemo gol da primimo. Mi kad smo prošle godine zatvarali i dobijali penale nismo uzeli titulu. Nemamo mi te sreće ni nameštenu da uzmemo. Nego jači smo mnogo. Ide im Djurjdevic, odbrana rupa, a mi ćemo samo napredovati.
        Јесмо јачи доста и то је једини разлог зашто ћемо, надам се, узети титулу ове сезоне.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ja licno ne verujem u regularan mec izmedju Vozdovca i FKP...al dobro sto se mene tice,daj boze da je posteno izgubljeno a ne poklon
          Castio ih partizan zbog pobede nad zvezdom prosle sezone od 2-0, pa pored premija i 3 boda da im daju.

          Comment


          • @taliesin...zbog prosle sezone sto su igrali ko da im je za zivot da nam skinu titulu ,ko zna kakav dogovor su napravili....svi njihovi medjusobni mecevi i u kupu prosle godine su bili krajnje sumnjivi,a i ovo danas,ja mislim da smo mi bolji od njih al nisu oni bas ovako ocajni,voleo da gresim

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              @taliesin...zbog prosle sezone sto su igrali ko da im je za zivot da nam skinu titulu ,ko zna kakav dogovor su napravili....svi njihovi medjusobni mecevi i u kupu prosle godine su bili krajnje sumnjivi,a i ovo danas,ja mislim da smo mi bolji od njih al nisu oni bas ovako ocajni,voleo da gresim
              Ja odavno vise ne sumnjam da je gro utakmica u nasoj ligi namesteno ali ne vidim logiku da se Vozdovcu Partizan sklanja ovako rano u prvenstvu i to pred bitnu utakmicu u Ligi Evrope. Prosto nema smisla.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Dobar Vozdovac, izhajpovan Partizan. Razlog zasto slabo pratim prvenstvo je sto se ovakve igre i rezultati u mecevima protiv Zvezde i Partizana jako retko desavaju. Prosto, ekipe su preslabe i na terenu i van njega.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Bravo Lalate, nova pobeda kod kuce.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Nek ja gresim,mozda se i Stolica zainatio da se dokaze,zato sto je bio pred potpisom pa ga makli kad se Djukic ukazao kao mogucnost...za navijace FKP,bolje da ovo nije prava slika Partizana

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Nek ja gresim,mozda se i Stolica zainatio da se dokaze,zato sto je bio pred potpisom pa ga makli kad se Djukic ukazao kao mogucnost...za navijace FKP,bolje da ovo nije prava slika Partizana
                      A mozda je jednostavno Vozdovac bio bolji i iskoristio ove sumanute odluke igraca Partizana u odbrani. Ponekad je najjednostavnije objasnjenje i najtacnije.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Ово је баш лоше издање Партизана. Средине без. Овако је Звезда играла кад је хит на Северу био буђав лебац. Увуко се немир у одбрану Партизана и то ће морати да промене како знају и умеју вероватно променом играча. Кљајић је млад питање како ће све ово утицати на њега.

                        Comment


                        • Bravo za Voždovac, mada je Partizan baš bio loš večeras.. a i mi da izvučemo neke pouke, i da nema opuštanja na vrućem gostovanju u Surdulici.

                          Comment


                          • Originally posted by salelesa View Post
                            Bravo za Voždovac, mada je Partizan baš bio loš večeras.. a i mi da izvučemo neke pouke, i da nema opuštanja na vrućem gostovanju u Surdulici.
                            Победимо сутра, и постаје музички хит: "Немој да ми заостајеш јајца и кромпира"...

                            Comment


                            • I ovo aplaudiranje i ruganje svojim igračima... Tako su i Sašu Ilića gadjali paradajzom ispred juga 2000te.

                              Comment


                              • Bogami ova Vosa jos gol u prvenstvu nije primila...moglo bi biti zanimljivo u sledecem kolu

                                Comment

                                Working...
                                X