Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vozdovac odigrao muski,bas kao sto sa Zvezdom stalno igra,ovo je realno stanje Partizana,kada nema sklanjanja odmah dobijes po p....,na kraju su hteli na silu pritiskajuci sudije ali Stolica ih oducio od fudbala,taktickom disciplinom i jednostavnim resenjima lako dolazio u prilike i da su imali malo vise muda mogla je petarda puci...I da zivim za dan kada ce sa arene da skinu onog grobara,pa on apsolutno ni malo ne moze da bude objektivan,e stavili ostrascenog navijaca da radi prenos tekme...Svaka cast Vozdovcu a i Vojvodini na novoj pobedi,pa da nastavi i u sledecem kolu...
    Last edited by Constantin; 10-08-17, 06:47.

    Comment


    • Sad sam pogledao golove,utakmice Partizana nesto i ne pratim,onaj treci gol deckonja ga metnuo vrhunski,ako igra standardno na tom nivou vrlo interesantan igrac,opet mozda ga je i usralo,mada mi je impozantno delovao kako je odradio odbranu Partizana

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nema šta da se namešta kad ne možemo gol da primimo. Mi kad smo prošle godine zatvarali i dobijali penale nismo uzeli titulu. Nemamo mi te sreće ni nameštenu da uzmemo. Nego jači smo mnogo. Ide im Djurjdevic, odbrana rupa, a mi ćemo samo napredovati.

        Nije Zvezda kao neki, mi moramo sve da zaslužimo. A i neki vetrovi su na našoj strani. Šta misliš da bi dug išao dole ovako da je neko drugi na vlasti. Budimo realni, ne budimo stipendisti.
        Ne potcenjuj Partizan, njihov tim i veze u savezu, prošle sezone smo imali čak 9 bodova više i videlo se šta se desilo, polako njima stize još igrača, duga je sezona pa videćemo. Inače i šta da budu prvaci neće biti najtrofejni klub za to im treba ipak još dosta godina i jedna evro titula. Svaka Vozdovcu čast, lepa igra večeras, čestitke i Lalatu i Sakiću.

        Comment


        • Hajde ne lozite se, cuj veze u savezu. Sta se desilo? Opralii smo vas gde smo vas videli, da niste dali gol Iz gol-auta ne biste bod izvukli.

          Ovo veceras je bilo kriminalno pozadi. Cirkovic ne sme vise da pocne nijedan mec, Kljajic isto na hladjenje, da sredi malo glavu, mnogo je nesiguran. Podhitno nam trebaju pojacanja, Imamo previše igraca u timu koji su limitirani.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Hajde ne lozite se, cuj veze u savezu. Sta se desilo? Opralii smo vas gde smo vas videli, da niste dali gol Iz gol-auta ne biste bod izvukli.

            Ovo veceras je bilo kriminalno pozadi. Cirkovic ne sme vise da pocne nijedan mec, Kljajic isto na hladjenje, da sredi malo glavu, mnogo je nesiguran. Podhitno nam trebaju pojacanja, Imamo previše igraca u timu koji su limitirani.
            Lako je vama kad imate Kokezu. Ruku bih dao da ti ne skačeš na patkometriju, ko bi rekao

            Comment


            • Ovo je tekuca sezona ,ako cemo da se vracamo u istoriju moze al celu ,a ne samo godinu dana u nazad

              Pojacenje ce stici jedan ofanzivac,a stoper/bek ako prodjete Videoton

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Lako je vama kad imate Kokezu. Ruku bih dao da ti ne skačeš na patkometriju, ko bi rekao
                U principu ne skacem, ali sam ovih dana posebno osetljiv. I brate, previše vas je.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Nikad nije previše. Prvi bih volio da ima više Partizanovaca, niko vam nije kriv što ste stidljivi i mrsko vam se registrovati I u globalu da ima što više navijača ostalih klubova u regiji, kako je lijepo pročitati nešto o Radničkom s lica mjesta.

                  Ima ovdje dosta Sarajlija, ali niko ništa da napiše a jasno je da su opredijeljeni za 1 od 2 kluba. Nadmašio ih Zrinjski i sad su ljuti

                  Comment


                  • Upravo sam došao sa Brdao gledao sam uživo Čuku i Lučane.

                    Ja jadnog fudbala majko moja.

                    Toliko o tom meču.

                    Comment


                    • Ne lozite se
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Voždovac dobio!? Vraćaju se dugovi.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          I ovo aplaudiranje i ruganje svojim igračima... Tako su i Sašu Ilića gadjali paradajzom ispred juga 2000te.
                          Sreca da "mi" nismo igracima skidali dresove i razbijali im sofersajbne jer su se usudili da se pozale kako nemaju sampon u svlacionici. Retarda svuda ima.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Pa to je koliko se sećam bilo oko Marjana Markovića nešto, pod Džajom. A znaš kako je Džaja izjavio... Ja sam najsigurniji kad je Marko na tribini. U smislu ne brine za Zvezdu i za navijanje. Ali ne mogu sad da serem po tim momcima, dugo su klesali staž, sad koriste svoju poziciju kako mogu.

                            Evo pošto ja ne verujem u tu priču o Kokezi, šta je to Kokeza pomogao Partizanu i odmogao Zvezdi? Ta iscenirana prepirka Zvezde sa FSS kad je videlo da od titule nema ništa. Pre toga napad na upravu Partizana preko Bjekovića i Djurića, slanje ekipe Mutavog da im preti, gadjali ih jajima. Ono je bio stvarno nezapamćen fenomen. Zvezda sa poluživim igračima koje je dr mr grof držao u rekreativnoj formi vodi celo prvenstvo, gubi titulu na smešan način, protiv Voždovca a zapravo na terenu gubi svaki derbi. Gledao sam svaki minut svake urakmice, hvala Bogu da nismo osvojili titulu.Nismo je ni zaslužili. Odrani smo u svakom derbiju.

                            Na kraju šlag na tortu, hapse Vazuru, ekipa sa Senjaka na nekoj svadbi uzima trofej Vazuri šta je bilo, pre toga im upadaju na proslavu...

                            Ne branim ja ni Vučelu koji je gad, zna se koji, bežao je kad su smenili Jovicu nestao je, koji laže da Zvezda daje 2 000 000 za Sumu i slično. Ne branim ni ostalu ekipu, moja mržnja prema Partizanu je dobro poznata.

                            Samo neću da mi dr Zvezdan ispira mozak da on vraća dugove sam i da otpis ide tek tako. Što nije ranije išao tako? Što se nismo svadjali sa FSS dok nije došlo do gubitka titule. Pripremali su teren sve po nalogu i svadju. Da ubede sve da Zvezda nema podršku FSS-a. Dva prijatelja Kokeza i Terzić. Zna se po čijem je nalogu zadržan u klubu, i ko je imao drugi zadatak. Ja ne kažem da se namešta za Zvezdu i da Partizan sam ne gura u svojim utakmicama, ali nemojte da pričamo tu priču o Kokezi. Najmanje je 50-50. Zar ste zaboravili uslove pod Toletom?

                            Nego mora nekako i vodja da se opravds, da ne bude da je bezuspešan, a znajući njega i njegov profil ličnosti pre će umreti nego da za njegovog mandata stoji da je Partizan vlasnik većeg broja titula od Zvezde.

                            Možda nam se ne pomaže kao Partizanu pre, ali sigurno smo najmanje u jednakoj poziciji. Najmanje.

                            Treba biti gospodin i ciganin uvek, a ne ko ovi preko puta vadi MTS kartice pa loženje. Što se mene tiče najsrećniji bih bio kad bi Zvezdu stvarno gurala držaa ipak je to svetski šampion. Dosta smo titula više izgubili poslednjih 20 god zbog politike i guranja Partizana nego obrnuto. Znatno više od Tumbe pa na ovamo.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Pa to je koliko se sećam bilo oko Marjana Markovića nešto, pod Džajom. A znaš kako je Džaja izjavio... Ja sam najsigurniji kad je Marko na tribini. U smislu ne brine za Zvezdu i za navijanje. Ali ne mogu sad da serem po tim momcima, dugo su klesali staž, sad koriste svoju poziciju kako mogu.

                              Evo pošto ja ne verujem u tu priču o Kokezi, šta je to Kokeza pomogao Partizanu i odmogao Zvezdi? Ta iscenirana prepirka Zvezde sa FSS kad je videlo da od titule nema ništa. Pre toga napad na upravu Partizana preko Bjekovića i Djurića, slanje ekipe Mutavog da im preti, gadjali ih jajima. Ono je bio stvarno nezapamćen fenomen. Zvezda sa poluživim igračima koje je dr mr grof držao u rekreativnoj formi vodi celo prvenstvo, gubi titulu na smešan način, protiv Voždovca a zapravo na terenu gubi svaki derbi. Gledao sam svaki minut svake urakmice, hvala Bogu da nismo osvojili titulu.Nismo je ni zaslužili. Odrani smo u svakom derbiju.

                              Na kraju šlag na tortu, hapse Vazuru, ekipa sa Senjaka na nekoj svadbi uzima trofej Vazuri šta je bilo, pre toga im upadaju na proslavu...

                              Ne branim ja ni Vučelu koji je gad, zna se koji, bežao je kad su smenili Jovicu nestao je, koji laže da Zvezda daje 2 000 000 za Sumu i slično. Ne branim ni ostalu ekipu, moja mržnja prema Partizanu je dobro poznata.

                              Samo neću da mi dr Zvezdan ispira mozak da on vraća dugove sam i da otpis ide tek tako. Što nije ranije išao tako? Što se nismo svadjali sa FSS dok nije došlo do gubitka titule. Pripremali su teren sve po nalogu i svadju. Da ubede sve da Zvezda nema podršku FSS-a. Dva prijatelja Kokeza i Terzić. Zna se po čijem je nalogu zadržan u klubu, i ko je imao drugi zadatak. Ja ne kažem da se namešta za Zvezdu i da Partizan sam ne gura u svojim utakmicama, ali nemojte da pričamo tu priču o Kokezi. Najmanje je 50-50. Zar ste zaboravili uslove pod Toletom?

                              Nego mora nekako i vodja da se opravds, da ne bude da je bezuspešan, a znajući njega i njegov profil ličnosti pre će umreti nego da za njegovog mandata stoji da je Partizan vlasnik većeg broja titula od Zvezde.

                              Možda nam se ne pomaže kao Partizanu pre, ali sigurno smo najmanje u jednakoj poziciji. Najmanje.

                              Treba biti gospodin i ciganin uvek, a ne ko ovi preko puta vadi MTS kartice pa loženje. Što se mene tiče najsrećniji bih bio kad bi Zvezdu stvarno gurala držaa ipak je to svetski šampion. Dosta smo titula više izgubili poslednjih 20 god zbog politike i guranja Partizana nego obrnuto. Znatno više od Tumbe pa na ovamo.
                              Ako je ovo odgovor na moj post iskreno nemam pojma zasto si ga pisao.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Treba se diviti ljudskom umu i bajkovitom svetu koji moze da stvori............i veruje u njega.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X