Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Воша опет киксала, е баш су зајебали ствар. Па гдје против Вождовца

    Искрено не разумијем те односе у којима се неком у Звезди дигне она ствар и сам одлучи кад ће утакмица почети. То је знак да ништа не функционише у фудбалској Србији. Шта је радио судија, зашто није регистровано службено 3:0 за Јагодину јер један тиме не жили да игра у термину почетка меча
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-08-13, 23:04.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
      Воша опет киксала, е баш су зајебали ствар. Па гдје против Вождовца

      Искрено не разумијем те односе у којима се неком у Звезди дигне она ствар и сам одлучи кад ће утакмица почети. То је знак да ништа не функционише у фудбалској Србији. Шта је радио судија, зашто није регистровано службено 3:0 за Јагодину јер један тиме не жили да игра у термину почетка меча
      Apel administraciji da doticnom gospodinu ispred imena doda pridev mudri.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Kad ste vec kod kasnjenja:
        Dugo najavljivani meč u Nišu, počeo je sa 5 minuta zakašnjenja, jer igrači Radničkog nisu izašli na teren u predviđeno vreme, priključivši se Zvezdinom protestu zbog stanja u srpskom fudbalu.
        Steta sto ovo nije uslo.

        Comment


        • Steta, Partizan je otkinuo bod Radnickom, tacnije Stojkovic.Nisam mogao ni da sanjam da ce Bekvalac sa Radnickim da osvoji 4 boda.

          Malo je falilo da u istoj godini skinu skalp vecitima, a retko ko se moze pohvaliti time.

          Transparent koji je obelezio jucerasnji mec, barem meni.

          Comment


          • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
            Шта је радио судија, зашто није регистровано службено 3:0 за Јагодину јер један тиме не жили да игра у термину почетка меча
            Zato sto po pravilima u toj situaciji sudija ceka 15 minuta i tek onda utakmicu prekida, a ona se kasnije registruje za tim koji se pojavio. Ali hej, i to su smislili zli blizanci a ne UEFA.

            Jos jedan remi Balsinih sampiona svemira. Bas sam zacudjen. Bez Abua ce opet biti treci kao sto smo svi pricali ovde.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Niko od portala nije pisao koliko smo juce bili osteceni, Zivkovic dva puta morao dobiti drugi zut tacnije crveni, prvo kad je igrao rukom sto je bilo vise nego ocito za neki slobodnjak na 17m i njegov crveni i samim time celo poluvreme sa igracem vise pa onda u 2/2 kad je startovao sa obe noge na Mitrovic, kad se i on pomirio da ce biti crveni medjutim nista... Tek iz treceg faula, povlacenje za dres dobio crveni sto je bilo od sve 3 situacije najmanje za zuti... Medjutim kad je protiv Partizana neko ostecen neki hoce i da istupe iz lige.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Niko od portala nije pisao koliko smo juce bili osteceni, Zivkovic dva puta morao dobiti drugi zut tacnije crveni, prvo kad je igrao rukom sto je bilo vise nego ocito za neki slobodnjak na 17m i njegov crveni i samim time celo poluvreme sa igracem vise pa onda u 2/2 kad je startovao sa obe noge na Mitrovic, kad se i on pomirio da ce biti crveni medjutim nista... Tek iz treceg faula, povlacenje za dres dobio crveni sto je bilo od sve 3 situacije najmanje za zuti... Medjutim kad je protiv Partizana neko ostecen neki hoce i da istupe iz lige.
                Verovatno borci za srpski fudbal nisu gledali utakmicu pa ce da se pobune kad odgledaju snimak.

                Mada smo kante stvarno, dok se ne sredimo ne treba pricati o sudjenju u ciju god korist da ide.
                sigpic

                Comment


                • Apsolutno se slazem, posle ovakve igre gde mi postene sanse 90 minuta ne stvorimo nismo ni zasluzili pobedu, samo napominjem da se niko sem b92(i oni u textu, ne u naslovu) nije usudio da napise da smo osteceni, uglavnom su naslovi :,,Stojke spasio Partizan,,...

                  Rasovica svakako treba oterati, ali zbog derbija i titule ja mu dajem jos sansu Tun, mada i ako prodjemo njega treba oterati ali to tada nece biti moguce, tako da ako ne prodjemo Tun automatski otkaz, ako prodjemo dati mu fore do januara
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Rašović svakako treba da popije otkaz. Ja razumem da je i uprava kriva što mu stalno tumba ekipu, ali ne može on čovek samo na to da se vadi, i da ne spominje da ima krivice i u njemu malo. Jebiga, prilagodi se situaciji, ako možeš, ako vidiš sam da ne ide, daj otkaz, nemoj da se mučiš. I sebe, i sve nas koji volimo i gledamo ovakav Partizan.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • http://tolelopove.com/

                      Comment


                      • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ma ne zanima to nikog,nije ovaj protest zbog sudjenja,to je samo izgovor.Ovo je osvajanje titule van terena.

                          Comment


                          • Loptu izbacio odbrambeni tako da se Onjilo nije aktivirao. Uz to, dovoljno je da vidis da se niko iz Jagodine nije bunio.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Samo mi je smesno, jako smesno... Upravo se desava ono sto sam pricao prosle sedmice, kad mi dobijemo na sudijsku gresku onda je liga neregularna, Tole namestio(a samo je penal/crveni bila greska, gol Luke bi se u 90% situacija priznalo, u LS se recimo ono nikad ne svira kao faul), dok kad se njima desi sudijski propust onda je sve ok, sudija pogresio, smesno je u sta se liga pretvorila, jedno kolo nas sudije recimo poguraju, drugo njih i sve ce tako ici u krug.

                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Loptu izbacio odbrambeni tako da se Onjilo nije aktivirao. Uz to, dovoljno je da vidis da se niko iz Jagodine nije bunio.
                              Jagodina je jedna od vasih filijala, pa kad su dali gol za 2-1, nisu vise gledali ka golu Bajkovica... Cak u odbrani posle gola dve smesne greske napravili tj propuste... Ali nisu znali vasi iskoristiti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jagodina koja nam je blokirala racun i ciji predsednik izjavljuje da zeli da se Zvezda i Partizan ugase? Filijala do zla boga. Bili su, ali od kako bolje stoje rezultatski drugacije je. Uostalom, oni su sa nama redovno igrali na gol razlike. Takodje, odusevljava me kako redovno pratis 8 utakmica.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X