Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ti si upravo rekao ono sto ja non stop pricam ,sad ti je valjda jasno zasto su veciti najvece zlo naseg sporta jer su stvoreni vestacki i decenijama je radjeno da se sve vrti oko njih.
    Samo da te podsetim da i Honved i Ujepst i Ferencvaros imaju vlasnike pa ga opet duvaju od strane Debrecina i Videotona.
    Hoces da kazes da ova zadnja dva imaju vise navijaca od "velikana"?
    Amm rupa bez dna? pa ako Zvezda nije rupa bez dna onda stv ne znak ko JE.
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Ajde ne budali leba ti, cuj vestacki stvoreni timovi koji imaju istoriju dugu 60+ godina. Demoni i najvece zlo srpskog sporta?

      Da nema Zvezde i Partizana, srpski sport ne bi postojao uopste, ne pisi svasta molim te. To sto je tebi problem batice sto niko ne obraca paznju na Vosu i ostalu kompaniju nije nikoga briga niti ce ikada ikoga biti briga za te timove. Ko su oni i sta su oni uradili za srpski sport u odnosu na Zvezdu i Partizan kroz celu istoriju? Nema ih na mapi, niko ne zna za njih niti koga zanima Smederevo, Vojvodina i ostali. Zvezda nije rupa bez dna, to sto su je pokrali u zadnjih par godina ne znaci da je rupa bez dna i ne lupaj leba ti. U ovoj zemlji najvise sponzora privlace i najvise ljudi gleda Zvezdu. Prosle sezone je vise ljudi uzivo gledalo Zvezda-Spartak nego Chelsea-Napoli. Kada bi kupio neko Zvezdu i Partizan i kada bi imali stabilnu finansijsku situaciju, profitirali bi 10x vise nego blio ko drugi u ovoj zemlji, upravo zbog ogromnog broja navijaca. Zvezdine evropske utakmice su rasprodate u vecini slucajeva, cak i na tekmama sa Naftanom i Omonijom bude vise ljudi nego sto bude za polusezonu 90% timova iz JSL. Profitirali bi da nisu pokradeni od kojekakvih mafijasa, takva nam je drzava. Kradu jedne, pa drugi dodju na red, kada ove iscede do kraja.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by kimi View Post
        Pa ti drug ni sam ne znas na sta odgovaras..pa sad si sam reko da navijas za Zvezdu zato sto je po tebi najbolji klub.. par je to razlog navijanja za nekog??
        Kao drugo nisu svi u Srbiji Srbi ,a sad da ja tebe nesto pitam..kakav bi ti stav imao da recimo APV i grad Novi Sad ubacuju u Vosu 5-10mil eura godisnje..
        Istog trena bi ste se pobunili ,odma bi pocela prica separatisti i slicna sranja..
        Pored toga ja bih bio PRVI koji ne bi zeleo da se APV mesa u bilo koji klub ,ako ulazu u objekte to je ok,ali onda u sve a ne samo u podobne.
        Ja nisam rekao da navijam za Rad da bude sampion .. nego da ne bih imao nista protiv da bude ukoliko to zasluze.
        Tebra ti ama bas nista ne kontas sto ja napisem..razumes ono sto zelis a ne ono sto pise.

        I da te pitam onda.. kakva je svrha ostalih klubova u JSL,ako su samo blizanci bitni?
        Да не улазим у политику итд. не мрзим никога, али кад сви већ качите причо о држави кроз дискусију морам то и ја. То што у држави нису сви Срби је и проблем саме државе, да се не лажемо, па самим тим не бих о правима и осталим "титрањима" истима....
        А што се тиче улагања у ФК Војводину, ја тај клуб стварно не мрзим као ти Звезду и Партизан, нек улети неко паре па и држава, нек буду први, нек се приватизују шта год, ја ћу и даље навијати за Звезду.
        И као треће не можеш никада доводити у исти ранг Војводину са Звездом и Партизаном, окрени се уназад, погледај око себе, довољни су ти само навијачи и историје клубова. Сваког играча у земљи да питаш где би волео да игра дао би ти исти одговор Звезда или Партизан, па да и држава улети са парама у Војводину, исто би ти било, Звезда и Партизан би били Звезда и Партизан, гиганти српског фудбала, а Војводина само њихова сенка и опет би од играча добијао исте одговре на поменуто питање.
        Зато ти друже ако си већ "Фирмаш" гледај да почистиш смеће у свом дворишту, не извируј се прео ограде да видиш да ли је код комшије горе, то ти је мој добронамеран савет. И мани се тих околишавих прича са Смедеревом, Радом...искрено схватам их као фолирање. ;)

        И да, што се тиче тих мафијашких клубова имали смо их и ми у лику Обилића, Звездаре, Бежаније, Железника и видели смо шта се све догађало у истима, ништа светло, тако да и те приче се маните.

        Comment


        • Originally posted by kimi View Post
          Milijas,mislio sam na Steauu uopsteno ,ne sad u ovom trenutku.
          Ceka sad..slazem se da ima mafijasa u fudbalu al sta hoces da kazes..da je tebi bolje ovako jer ce se drzava pobrinuti da vecitima nikad ne fali nista a ostale ko jebe..? A Proleter ugase zbog 150.000e duga..
          Za RTS se slazem sada, ali vi kao da imate kolektivnu amneziju ,pa ne postoji RTS od pre 2 godine..
          Opet ti sa Proleterom.Pa taj Proleret nikad ne moze da napuni stadion,nikad ne moze da proda igraca za vise od par hiljada eura,a Zvezda koja moze da udje u npr.Ligu Evrope,dodju 55000 ljudi na stadion,prodaju igrace za par miliona,od toga ima i drzava korist,porezi i ostala sranja.
          Zvezda je bivsi Evropski i Svetski prvak,normalno da drzava pomogne kad je klub u ovako losem stanju.
          Ne kazem ja da ne treba da se pomazu manji klubovi,i sam bi voleo da FK Bor iz mog grada udje u neki visi rang,prvu ili superligu,da im pomognu sa nekim parama,ali jednostavno,od toga nema nista zato sto oni od tog Bora nece imati koristi kao sto imaju od Zvezde i Partizana,i koga boli uvo za Bor? Samo gradjane tog grada,a ovako za Zvezdu i Partizan navija 90% Srbije.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • E pa u tome je razlika ljudovi sto ja NE ZELIM da ista drzava ima sa klubovima pa samim tim i sa "mojim" klubom, jer cim je tako ondak nisu cista posla i tu se sva prica zavrsava, ali vas razumem zasto to vama "odgovara", bar ste i sami priznali.
            A tradicija duga 60g? uu svaka cast..jaka tradicija u pm..
            Jos nesto..ti Obilici i slicni kurci..pa ko im je dozvolio da budu mafijaski klubovi? Pa ista ta drzava koja i vas podrzava.
            Takodje nisu svi navijaci Vose Firmasi..jos jedan klasicni stereotip sa vase strane jer jedno podrazumeva drugo po vama.
            A vidim da imamo i neke kojima smetaju oni koji nisu Srbi..lepo lepo.
            Milijas cekaj, ko ima koristi od blizanaca?? Nisam te razumeo.
            Sa zadnjom recenicom si SVE rekao a o tome i ja pricam.
            Koga briga za Bor kad su samo beogradski blizanci bitni.
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Не сметају мени други народи, већ сам само рекао да исти имају невероватно широка права. Па да ли је нормално да су Новом Пазару на утакмици истоименог клуба певају песме типа "уби, закољи да Србин не постоји" итд.? О томе ја говорим и сви су у фазону то је наше, одцепи, а капирам да о историји не знају три реченице да споје.
              Што се тиче помоћи Звезди, држава на њу гледа као највећи свој бренд и на основу тога јој помаже. У осталом нису само Звезда и Партизан клубови којима се помаже, постоји ту и један Раднички Крагујевац, нико њих да помене.
              Што се саме тредиције тиче, за тих 60 година смо успели да освојимо што ниједан клуб са ових простора никада неће. Такође, клуб смо са највећим бројем навијача на овим просторима, ако је све то мало да држава помогне исти онда стварно и треба да се иста распадне па да на крају будемо само "Шумадија"!

              Што се тиче мафијашких клубова ја сам против тога, али сам се за њих ухватио јер си ти поменуо индиректно исте из Бугарске.

              Comment


              • Decko ti ocigledno vise mrzis Partizan i Zvezdu nego sto volis svoj klub.Ne vidim po cemu se razlikuje Vojvodina od Partizana i Zvezde?Jel vam ne sedi kriminalac na celu uprave?Jel vas ne finansira Pajtic svake godine?Sta hoces da kazes kako ste vi svi ostali divni al eto ne mozete da se iskazete zbog CZ i Par?Jeste kako da nije.Ovo je klasicno jednoumlje koje sam cuo vec 50 puta od ljudi koji zive u Vojvodini.

                Comment


                • Originally posted by kimi View Post
                  li.
                  A tradicija duga 60g? uu svaka cast..jaka tradicija u pm..
                  Procitao svaki post i dodjem do ove recenice koja je dovoljna da te ne shvatim ozbiljno i kad bi mi rekao da su 2 i 2 4.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Decko ti ocigledno vise mrzis Partizan i Zvezdu nego sto volis svoj klub.Ne vidim po cemu se razlikuje Vojvodina od Partizana i Zvezde?Jel vam ne sedi kriminalac na celu uprave?Jel vas ne finansira Pajtic svake godine?Sta hoces da kazes kako ste vi svi ostali divni al eto ne mozete da se iskazete zbog CZ i Par?Jeste kako da nije.Ovo je klasicno jednoumlje koje sam cuo vec 50 puta od ljudi koji zive u Vojvodini.
                    Svi furaju fazon "mrzimo blizance i Beograd", secam se kad je jedan lik iz Kragujevca dosao na delije.net i poceo da nam prosipa neke fore i postavlja klipove, nisam se mogao ismejati 4 dana. CZ i Partizan su jedina stvar koja moze da uveseljava ovaj napaceni narod u ovom trenutku.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ma prica je suplja koliko i klub.Nek naprave ekipu bolju od Zvezde i Partizana,nek udju u LE,pokazu u Evropi kvalitet ako vec ovde se namesta i ne mogu da isplivaju.Pun mi q ljudi koji kukaju na sve strane a onda izadju u Evropu i ispadnu u prvom kolu.Evropa je jedino merilo kvaliteta i tu se vidi koliko se radi u klubovima kvalitetno,ocigledno je da se kod svih nasih klubova lose radi i zato smo tu gde jesmo.

                      Comment


                      • To sto su Pazarci vikali je isto toliko u redu koliko je u redu vikati istu pesmu za siptare ili bilo koga drugog.
                        S obzirom da definitvno ne negirate da vam drzava pomaze ja vas pitam..dal zaista verujete da bilo ko sem vas ima i gram sanse da osvoji titulu?
                        Zar da sva ta pomoc propadne ako neko treci bude prvak? ..
                        Da ,naravno da mrzim blizance i to je moje pravo i nisam jedini ,ali svakako vise volim Vosu nego sto vas mrzim.A realno koliko ti mrzis svog vecitog?
                        Da imamo mafijasa na celu kluba ,ako je zaista mafijas i ako je zaista namestao zasto nije uhapsen i osudjen? Zato sto nekome odgovara da bude tako.
                        Da se razumemo ..mi nemamo ni promil sanse da budemo prvi dok god je Bata na celu kuba,jer je on ustvari u nekom smislu vas covek
                        Satro baca maglu loma.. ne damo igrace vecitima pa naravno da ne daje ,nego mora da proda ,a vi ne placate
                        Pa mu je bolje da te pare koje zna da ce sigurno dobiti uzme od Tventea Volfsburga Herte itd itd
                        Puca njemu tuki za Vojvodinu
                        Pajtic pomaze FKV? xaxax daj mi miligram dokaza za takvu glupost? Cuti ,pametniji ces biti
                        A ovaj sto mi ne veruje koliko je 2+2 .. eo npr mi imamo tradiciju od 98 godina ,Javor 100 godina ,da ne pricam o nekim klubovima van zemlje koji su osnovani u 19. veku .. e to je tradicija.
                        I da.. ne pricaju ovo samo ljudi iz Vojvodine ako si na regiju mislio.. pitaj Nislije Kragujevcane Uzicane ..

                        Neko bese ranije spominjao komplex od beogradskih klubova.. pa aj ovako posto vidim da ne znate sta znaci ta rec.
                        Pre bih rekao da je ovaj decko iz Bora komplexas ..zasto pa zato sto ocigledno da u svom gradu nema za koga da navija cak sta vise i omalovazava lokalni FK , pa eto da se ne bi osecao kao luzer on navija za cigane.
                        Bedno ..vrlo bedno..
                        Last edited by kimi; 15-11-12, 14:47.
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • Ekstremno veliki i nepremostivi problem FK Vojvodina Novi Sad (AU), jeste malogradjanski i izrazito luzerski mentalitet koji ne poseduju samo igraci i strucni stab vec i celokupna uprava. Samo okruzenje je takvo da nazalost uzalud i ulaganja i krvav rad i kvalitetni treneri i igraci. Vojvodina je jednostavno u rangu Valjadolida, takva je bila u staroj Jugi, takva je danas i takva ce zauvek da bude, kazem nazalost jer bi Austrija svakako volela da ima kvalitetnog superligasa koji je konkurentan.
                          Last edited by ; 15-11-12, 15:43.

                          Comment


                          • Koliko si neinformisan i naivan upravo si pokazao u postu gore.Ocigledno je da si pao pod opstu propagandu koja se promovise vec godinama.Meni je tuzno da gledam sta ti pises i kakvo misljenje ti je usadjeno.U svakom tvom postu vidim klinacku ostrascenost a ja sa pubertetlijama ne mogu da pricam o ozbiljnim stvarima.Polako,s godinama ces shvatiti.

                            Comment


                            • Procitaj malo bolje,napisao sam koga boli uvo da ulaze u FK Bor,kome je to od koristi ? Samo gradu.

                              Nista,cekaj ti sledecu tekmu da vam Bata da besplatne autobuse,karte i sendvice pa pravac na tekmu!
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Ne treba meni Bata nista da da niti imam ikakve veze sa Firmom.
                                @Layzick ja neinformisan? Klinac? xaxax ,dobar si.
                                Meni nije nista usadjeno u glavu,ja vidim citam cujem pa znam,za razliku od vas koji dozvoljavate da drugi misle za vas.
                                Sta ces druze ne mogu svi biti inteligentni.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X