Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To da ce biti jedna od najsramotnijih titula ako uopste bude stoji, ali to je zbog igre cele sezone, a ne zbog derbija. U derbiju su se uvek desavale ovakve mini serije, a titule se osvajaju tokom cele sezone. Ove godine smo igrali ocajno, mozda 3 dobre utakmice a 30 slabih, jako slabih i ocajnih. Sramota je to sto nasa liga iz godine u godinu stagnira ili cak nazaduje, dok ostali idu napred pa su i prva kola postala nezgodna.
    Last edited by colchonero; 19-04-17, 15:35.

    Comment


    • Radnicki usrao motku sa poslednja dva meca, 90% nista od Evrope.Mora i rezultati da se poklope da bi bili u igri.Sada za razliku od pre godinu dana, sami su krivi.Nesto ne verujem da ce i sledece godine da igraju PO, mada mislim da ce Rastavac mozda uskoro da ode.Svakako je neuspeh sto su na sva zvona najavljivali kvalifikacije za LE da bi ga ispusili, doduse i konkurencija je malo veca u odnosu na proslu sezonu i malo ko se nadao da ce Mladost i Napredak da kidaju.

      Mladost Lucani ili Napredak iz Krusevca ce verovatno da igraju LE, drugi su trenutno vise zasluzili jos su juce protiv Vose pokradeni.

      Comment


      • Terza i Grof umislili da ce kao kosarkaska sekcija, pa misle da ce imati rezultate. Ali ovde nema sistema, igre, kvaliteta, plana, cim neko iz omladinskog pokaze talenat proda se. Za strance isto vazi. Svi odu za male pare i onda sve ispocetka. Kupuje se 10 igraca, logika nalaze da neki moraju biti promasaji, a bez Evrope ne mogu da se isplate i dug se gomila. A ovaj umislio da je dr DR i da treba da bude vecni, ali nije, ili rezultati (za pocetak mora da se uzme titula, a onda mora Evropa) ako ne (a verovatno nece biti) onda . Nisam jos digao ruke od Bozovica, ali sam jako blizu dosao u poslednje vreme, posto napretka u odnosu na jesen nikakvog nema, a igra je vrlo losa.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Nisam jos digao ruke od Bozovica, ali sam jako blizu dosao u poslednje vreme, posto napretka u odnosu na jesen nikakvog nema, a igra je vrlo losa.
          Како и даље можеш ти, а и неки други људи да верују у њега?

          Нема кондиционог тренера, ту се завршава свака прича о њему као тренеру, екипа не може да изрджи једно полувреме. Марко Николић који је изнад просека, не много, али јесте, је доктор за њега.

          Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Neka im i titule i svega. Imaće gorak ukus jer znaju da je Partizan za klasu kvalitetniji i bolji. Kako u igračkom tako i u taktičkom smislu. Marko Nikolić pokazao sav trenerski potencijal i kvalitet i zgromio nadobudnog Groka iz Mojkovca
          Исто као када је Звезда добила Партизан 3х за редом, 2х у купу, 1х у лиги, са Просинечким пре пар година. Само сумњам да ти је та титула тада имала горак укус.

          Comment


          • Zvezda ima da dobije sve meceve do kraja, zatvorene su sve utakmice. Grof ne zasluzuje da bude trener Zvezde, bas dobar roster posedjuje.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post

              Исто као када је Звезда добила Партизан 3х за редом, 2х у купу, 1х у лиги, са Просинечким пре пар година. Само сумњам да ти је та титула тада имала горак укус.
              Meni licno u odvratnom secanju to prolece iz vise razloga. 3 poraza u derbiju, losa atmosfera zbog odlaska Stanoja, jos sveze ubistvo Perovica i goreci sukob dve frakcije ali nije bas isto. Partizan je dobio rutinski jesenji derbi gde je otisao na +7(kasnije na +10) i resio prvenstvo a u svakom od tri prolecna derbija stvorio po 4-5 100% sansi, Zvezda u sva tri derbija ove godine nema ukupno 5. Dija i Lazar tad promasili sve. Ono sto zameram celavom to je sto u prethodnom nije od starta krenuo da urinira po guzonji od Mojkovca kao juce jer onda ni onakva kradja ne bi spasila ovu dvojicu sto ih Brano drzi u klubu i mi bi sve imali u svojim rukama. Ovako ce abolirani da ispuni obecanje od letos a Mare ce da odvali guzonju i u kupu pa mu ostaje da ne ispada od Zaglebja kao Ivan radili smo na team buildingu Tomic.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Zvezda ima da dobije sve meceve do kraja, zatvorene su sve utakmice. Grof ne zasluzuje da bude trener Zvezde, bas dobar roster posedjuje.
                Uvek to pisete. I jedni i drugi i u 80% slucajeva ne bude tako. Tako se pise za bilo koji sportski dogadjaj.

                @Pobeda

                Ne mislim ja da je Grof dobar trener, nisam se dobro izrazio, samo mislim da jos nije pao ispod proseka svog tima, koji je ocajan. Da je Zvezda 20% jaca ne bi smeo ni da udje u 5km od mesta trenera. Smucilo mi se iskreno menjanje trenera svaka 3 meseca iako iskreno nemaju pojma. Kad god se trener menjao poslednjih godina nikad se rezultati nisu menjali. Ostanic, Sa Pinto, Jankovic, Pera, Laza, Zika, a znam da opet ne bismo dobili krstenog trenera nego nekog u rangu spomentih, a vec imamo Grofa kao takvog. Nov trener ce najaviti igrace iz skole, a onda ce dovesti neke polu raspale bivse igrace i strance na kilo, ako 2 ubode bice dobro. Onda cemo "graditi" tim da bi ispali opet u kvalifikacijama i ista prica ce biti kao i sa Grofom i prethodnicima. A imacemo 50 igraca na spisku. Dok god se nesto krucijalno ne promeni, a ja ne znam sta ce ili kad ce, sitnice su nebitne. Ista prica je u Partizanu, nebitno ko je trener, da li je to Elmer, Grant, Stanojevic ili neko 10. Oni su igrali LS i nekoliko puta LE, a nikakvog napretka nema, da zadrze odredjeni nivo. Idalje se kao i pre 5 ili 10 godina "kolju" sa Zvezdom. Zamisli da RM kad je doveo Murinja i stigao posle dugo godina do 1/2 finala LS odmah posle pao i da uopste nije odrzao dobar nivo igre. Ili Atletiko otkako je 2014. igrao finale da se vratio na 7. poziciju u Spaniji. Ili Juventus da se posle osvojene titule zadovoljio tim i ispadao rano svake godine u LS a u Italiji gubio od Peskare. Svi timovi napreduju, a ja to u nasem fudbalu ne vidim. Partizanu nista ne znaci LE prosle godine, odmah sledece su ispali u prvom kolu. Mi svake godine pocinjemo Evropu sa iste lestvice. To je kao kada bi u kosarci Zvezda pored konstantne igre u EL i odlicnih rezultata, igrala svaku sezonu do kraja egal sa Par Ced i Bud i klala se u plejofu, a ispadne od nekih anonimusa u kvalifikacijama sledece godine (da postoje kao u fudbalu). Na srecu nije tako i tu se vidi razlika u klasi, isto kao sto se videla kad je Partizan igrao EL(13 titula u nizu jako cesto 20+ razlike itd). Vec na pocetku ove sezone je 99% ljudi videlo jasnog favorita i takva je i bila sezona. U fudbalu to ne vidim, vidim samo mulj bez izlaza. Tako da mi je promena trenera pored svega stvarno sitnica.
                Last edited by colchonero; 20-04-17, 00:10.

                Comment


                • Napredak je jedna jako simpatična ekipa i voleo bih da igraju Evropu, a to da svi napreduju dok mi nazadujemo je tačno.
                  Evo bosanska liga je primer toga, nije to epohalan korak napred no iskorak jeste.
                  Mi imamo najveci potencijal, a najmanje pameti.

                  Comment


                  • Da Radnicki nije krenuo da prodaje tekme, igrali bi u evropi.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Perfektan opis lige i stanja u nasem fudbalu. Trener Vojvodine dao otkaz pred mec, nakon samo 17 dana.

                      Comment


                      • Ajaoj sta ovaj komentator prica da ovo nije ofsajd covek metar u ofsajd ovaj iz Napretka. Inace vidim da je CZV povela iz penala(sad sam se ukljucio). Da li je postojao?


                        Edit: Ponisten cist gol Zvezdi, nema ofsajda Plavsica.
                        Last edited by colchonero; 22-04-17, 19:22.

                        Comment


                        • Inace cist penal nad Trujicem nije sviran za Vojvodinu. Ono Suaresu jeste svirano a ovo nije Moram da vidim Zvezdin penal(sad pregledam oba meca)


                          Citam utiske, izgleda da se Zvezda raspada, bar u prvom poluvremenu.

                          Comment


                          • Sta Boaci promasuje, treba to znati, mada je konstantno u sansi.


                            Kako se sudi za vecite. Ovde nema dobar ugao ali po ovome nema penala.

                            Sa druge strane ovo nije


                            Kakva golcina Kange i Plavsica
                            Last edited by colchonero; 22-04-17, 19:33.

                            Comment


                            • Radi se o zakasnelom i isiljenom padu Trujica nakon sto je promasio loptu. Sa zapadne tribine do severa izgledalo je jos gore nego na snimku.

                              Bili smo veoma slabi danas. Monir se istakao sa opasnim driblinzima, kao i Radin borbenoscu. Libijac obecava.

                              Comment


                              • Meni deluje da je Ruiz dobro iskoristio sansu kad ga je uhvatio igrac Napretka i izabrao odlican tajming za pad.Trujic je u tome debelo omasio, bilo je vise kontakta kada je isao ka lopti nego kada je zakacio loptu.Obe sudijske odluke po meni nisu pogresne.

                                Comment

                                Working...
                                X