Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Perspektivni Lalat je sigurno bio na moj racun, ali ja i dalje stojim iza toga da je on najbolji trener u Srbiji
    Nema veze s tobom, covek sam sebe hvali 24/7 da je najperspektivniji i da mu ekipe igraju najlepsi fudbal. I naravno voli Vucica.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi View Post
      Nema veze s tobom, covek sam sebe hvali 24/7 da je najperspektivniji i da mu ekipe igraju najlepsi fudbal. I naravno voli Vucica.
      Ljiga je od coveka, zato ga ljudi i ne vole, ali je trenercina svakako Voli Vucica hahahahahah, najjaci intervju ikada
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ode titula jbg

        Comment


        • Smesna liga...

          Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

          Comment


          • Slavice se titula i da vidimo sta moze Partizan u kvalifikacije za ligu prvaka jer zvezda nije mogla niko da dobije
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Originally posted by b64Milos View Post
              Smesna liga...

              Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
              Мислиш ли на данашњи пенал? Био је чист.


              Да је реално стање ствари не би ми добили ни Војводину ни Напредак, али ајде сада. Драго ми је што смо изгубили титулу колико год то чудно звучало. Сваки покушај да се нађе смисао овог нашег фудбала и лиге је безуспешан. Ове титуле ме не интересује јер нас у Европи Сасуоло понизи, а људи се распадоше у Серији А, Малтежани нам одржали час фудбала на Маракани, фалило им среће да нас избаце.

              Треба сада кренути од 0 и растерати багру из клуба. Први који мора да оде је преварант, лажни тренер Миодраг Божовић. Нека иде у Русију па нека носи мајицу с ликом Путина, баца форе на конференцијама, прозива новинаре, коментарише краве на гостовањима, само нека оде из клуба. Професионални фудбалски тренер који каже да њему не треба кондициони тренер, а играчи му иду у теретану по слободној вољи. Такве ствари треба памтити, да се никад не заборави какви дилетанти су водили наш клуб. Наравно не треба да се зауставити на њему, већ наставити с Звзеданом Терзићем, уништио ОФК Београд, па сада хоће и ФКЦЗ. Марш из Звезде багро, иди с твојим Божовићем па се уграђуј негде другде у трансфере и уговоре. Комплет управа ФКЦЗ до последњег човека треба да оде, сви су они одговорни за ово што се дешава у клубу.

              Довели Кангу, Боаћија, Фримпонга, Руиза, Доналда, Ле Талека + честа помоћ судија и њима просечан тренер Марко Николић узме титулу испред носа. Постоји и та опција да остану сви ови у Звезди, па ћемо у Европи да изгубимо у првом колу квалификација за ЛЕ или другом, не знам када почињемо с истом. Ако ништа друго радује да смо афирмисали клинце, Аџић, Рачић, Ристић је играо на својој позицији, млада нам је екипа, пре свега одбрана с Луковићем и Анђелковићем. А то није истина, нема везе онда.

              Сећам се прошле сезоне још после 1:1 с Радничким из Ниша ваљда, нек ме неко исправи ако грешим, "отерана" је управа, али је Терзић одлучио да ће остати да помогне клубу све док не буду расписани нови избори. Наравно, јасно је било да од тога нема ништа и да ће он остати до краја и одомаћити се у клубу. Најтужније од свега је што нема ко да га отера и успостави ред, јер ови који воде главну реч на трибини су криминалци који раде за полицију и актуелну власт.

              Само 3 тренера су ми вратила наду у овај наш клуб, а то су Пижон, Роби и Са Пинто. Први имао +2 и узео би титулу да га нису најурили, Роби добио она 3 дербија и вратио веру у бољу Звезду и Са Пинто који је с -10 дошао на -1 или -2, не сећам се тачно, пред дерби који је одлучивао о титули, али повреда Дарка Лазовића нас је можда коштала титуле тада.


              Партизану честитам на титули, заслужено, уништили сте нас у дербијима иако сте и ви имали пар сумњивих утакмица, прелаза итд., али то није никакав изговор. У директним дуелима сте показали ко је бољи.

              Comment


              • Ovo je Grofova izgubljena tekma i izgubljena titula.Imaju veci budzet na osnovu stranaca koje su doveli.Igrac reputacije kao sto je Kanga je bio nezamisliv da dodjes u srpski fudbal.Bozovic se bas obrukao, ali nakon njegovih dziberskih i bahatih izjava zasluzio je da ga sve to snadje.Nikolic ga urnisao sa timom koji se raspadao na pocetku sezone, gurnuo par klinaca u vatru, doveo Djurdjevica i oziveo mu karijeru, slicno moze da se kaze i za Leonarda mada je on vec bio u Partizanu kada je dosao i napravio odlican rezultat.

                Treba sacekati prelazni rok, ali mislim da Partizan moze do cetvrte runde LS.

                Sto se Zvezde tice pitaj Boga ko ce im biti trener i mislim da Grof odlazi nakon danasnjeg performansa ekipe, mogu da ispadnu u drugoj rundi, a mogu da doguraju i do cetvrte.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Ovo je Grofova izgubljena tekma i izgubljena titula.Imaju veci budzet na osnovu stranaca koje su doveli.Igrac reputacije kao sto je Kanga je bio nezamisliv da dodjes u srpski fudbal.Bozovic se bas obrukao, ali nakon njegovih dziberskih i bahatih izjava zasluzio je da ga sve to snadje.Nikolic ga urnisao sa timom koji se raspadao na pocetku sezone, gurnuo par klinaca u vatru, doveo Djurdjevica i oziveo mu karijeru, slicno moze da se kaze i za Leonarda mada je on vec bio u Partizanu kada je dosao i napravio odlican rezultat.

                  Treba sacekati prelazni rok, ali mislim da Partizan moze do cetvrte runde LS.

                  Sto se Zvezde tice pitaj Boga ko ce im biti trener i mislim da Grof odlazi nakon danasnjeg performansa ekipe, mogu da ispadnu u drugoj rundi, a mogu da doguraju i do cetvrte.
                  Samo Lalatovic Zvezdu spasava, SLZS!
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Мислиш ли на данашњи пенал? Био је чист.


                    Да је реално стање ствари не би ми добили ни Војводину ни Напредак, али ајде сада. Драго ми је што смо изгубили титулу колико год то чудно звучало. Сваки покушај да се нађе смисао овог нашег фудбала и лиге је безуспешан. Ове титуле ме не интересује јер нас у Европи Сасуоло понизи, а људи се распадоше у Серији А, Малтежани нам одржали час фудбала на Маракани, фалило им среће да нас избаце.

                    Треба сада кренути од 0 и растерати багру из клуба. Први који мора да оде је преварант, лажни тренер Миодраг Божовић. Нека иде у Русију па нека носи мајицу с ликом Путина, баца форе на конференцијама, прозива новинаре, коментарише краве на гостовањима, само нека оде из клуба. Професионални фудбалски тренер који каже да њему не треба кондициони тренер, а играчи му иду у теретану по слободној вољи. Такве ствари треба памтити, да се никад не заборави какви дилетанти су водили наш клуб. Наравно не треба да се зауставити на њему, већ наставити с Звзеданом Терзићем, уништио ОФК Београд, па сада хоће и ФКЦЗ. Марш из Звезде багро, иди с твојим Божовићем па се уграђуј негде другде у трансфере и уговоре. Комплет управа ФКЦЗ до последњег човека треба да оде, сви су они одговорни за ово што се дешава у клубу.

                    Довели Кангу, Боаћија, Фримпонга, Руиза, Доналда, Ле Талека + честа помоћ судија и њима просечан тренер Марко Николић узме титулу испред носа. Постоји и та опција да остану сви ови у Звезди, па ћемо у Европи да изгубимо у првом колу квалификација за ЛЕ или другом, не знам када почињемо с истом. Ако ништа друго радује да смо афирмисали клинце, Аџић, Рачић, Ристић је играо на својој позицији, млада нам је екипа, пре свега одбрана с Луковићем и Анђелковићем. А то није истина, нема везе онда.

                    Сећам се прошле сезоне још после 1:1 с Радничким из Ниша ваљда, нек ме неко исправи ако грешим, "отерана" је управа, али је Терзић одлучио да ће остати да помогне клубу све док не буду расписани нови избори. Наравно, јасно је било да од тога нема ништа и да ће он остати до краја и одомаћити се у клубу. Најтужније од свега је што нема ко да га отера и успостави ред, јер ови који воде главну реч на трибини су криминалци који раде за полицију и актуелну власт.

                    Само 3 тренера су ми вратила наду у овај наш клуб, а то су Пижон, Роби и Са Пинто. Први имао +2 и узео би титулу да га нису најурили, Роби добио она 3 дербија и вратио веру у бољу Звезду и Са Пинто који је с -10 дошао на -1 или -2, не сећам се тачно, пред дерби који је одлучивао о титули, али повреда Дарка Лазовића нас је можда коштала титуле тада.


                    Партизану честитам на титули, заслужено, уништили сте нас у дербијима иако сте и ви имали пар сумњивих утакмица, прелаза итд., али то није никакав изговор. У директним дуелима сте показали ко је бољи.
                    Mislim na nasu "Super" ligu.

                    Nije ni cudo da je jedna Belorusija 9 mesta ispred nas u UEFA rang listi, a jos smo iza Azerbejdzana, Bugerske, Norveske, Izraela itd. Tako ce ostati sve dok nam u ligi od 15 meceva 9 bude unapred namesteno i jos na 6 sudija otvoreno navlacio za "favorita". Sramna liga.
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Posle prave drame i juce na Vozdovcu i tokom citave sezone, Partizan se konacno domogao vrha tabele i ceka nas paklen finis sezone, borba za svaku loptu, aut, korner.
                      Najdramaticnija liga u Evropi, nasa Prva liga

                      Comment


                      • Ma nista jos nije gotovo u javnosti se vec mesec dana cestita Zvezdi na titulu sad poceli Partizanu. Ima jos 3 kola.

                        Comment


                        • Slažem se.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Samo Lalatovic Zvezdu spasava, SLZS!
                            Nadam se da ce blavor da se pokaci sa nekim u klubu i da ce da popije ekspresan nogobulj ukoliko bude dosao.

                            Tacno ga ne mirisem od kada je napravio cirkus u Nisu, teska seljacina iako tu nije prvi zapoceo.Nikolic koji u afektu vredja tamnopute igrace i Grof sa dzibersko-sabanskim izjavama su gospoda za njega.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Nadam se da ce blavor da se pokaci sa nekim u klubu i da ce da popije ekspresan nogobulj ukoliko bude dosao.

                              Tacno ga ne mirisem od kada je napravio cirkus u Nisu, teska seljacina iako tu nije prvi zapoceo.Nikolic koji u afektu vredja tamnopute igrace i Grof sa dzibersko-sabanskim izjavama su gospoda za njega.
                              Ma znam da je ljiga od coveka, ali ne znam bolje resenje u ovom trenutku.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Realno on i Nikolic bi trebalo da imaju inostrani angazman kada vidis kakav su fudbal igrale njihove ekipe , ali zbog svojih kikseva tesko da ce neki poslodavac da ih razmatra.Zbog toga oni su jos u srpskoj ligi i tesko da bi mogli da naprave solidne trenerske karijere.

                                Lalat je primitivac i uz to ima predugacak jezik sto je pokazao u i par navrata se posvadjao sa ljudima u klubovima gde je radio.Bas ti je primer pre par meseci sa Vojvodinom, mada takav ishod se nagovestavao nekoliko meseci pre samog odlaska.Nemoguce da je u svakoj situaciji on cist, a ni ne moze mu se pripisati vedi ceo kriviceMislim da iz vise razloga on ako dodje u Zvezdu kratko ce da se zadrzi nezavisno od rezultata.

                                Comment

                                Working...
                                X