Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sram bilo ovog Grofa a čestitke Partizanu na dovodjenju Leonarda i Djurdjevica. Znaju ljudi fudbal.

    Comment


    • Ma jebes ti i Lea i Evertona i Kangu i Ruiza, i domace matore i izmisljene igrace (Djilas stakojiku*ac i npr Milic). Kako dve uzasne ekipe... od 22 igraca - 2 domaca talenta i to nista specijalno. Bukvalno mi se povraca dok ovo gledam.
      Nikad nisam hejtovao domaci fudbal i pogotovo derbi, ali ovo je zona sumraka.

      Comment


      • Ove iz Zvezde sramota zvati fudbalerima. Vazno je da Rile ide sa ribicom u Terminal i da se snimaju a loptu ne moze da primi sabanezi mali.

        Comment


        • Pa moze li bijelac dati gol, eto ne mora biti Srbin
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • I to bi bilo to 1:3

            Comment


            • leonardo je resio derbi
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Ubaci jos Misdongarda Grofe, youtube igraci I domaci starci. Znaci zabranio bih strance, nista oni ne doprinose kvalitetu naseg fudbala, samo uzimaju minute klincima.

                I bole me ku*** ako taj klinac trenutno nije kvalitetan kao Ruiz ili Kanga, mladi domaci igraci moraju imati prednost ubodnosu na preplacene strance.
                I ovako sanse nemamo za LS.

                Kokeza je cini mi se smanjio broj stranaca na 4 po ekipi.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Jeste, smanjio je. A ja bih smanjio broj crnogoraca u Zvezdi na 0. Što igrača što uprave što vladarac što menadžera. Odjebite RajoBranoGrofovskoTerzanski likovi

                  ne jer su iz Cg bolje da preformulišem broj krimi likova
                  Last edited by Cassius Clay; 18-04-17, 18:35.

                  Comment


                  • Usao sam samo da kazem da vece smece sto ljudsko sto trenersko od ovog nazovi Grofa Bozovica ne postoji... Kako urinira Mister Proper svaki put po njemu ovo je nestvarno. Plus sto treba da se obesi ako ne uzme titulu sa svim zatvorenim mecevima. Sta je taj uradio u Rusiji pa je priznat trener? Osvojio kup sa Rostovom sto nikoga ne zanima i borio se svaki put za opstanak.

                    Sve najgore do kraja karijere. Hvala
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Kada je došlo vreme da se uopšte ni trunku ne nerviram oko ovoga, lagano ispratih poraz Zvezde

                      Comment


                      • Leo je klasa.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • A i ove debilčine ne umeju ni da zatvore jebao ih plej of. Partizan ima dušu Zvezda nema više i to je to. Partizan je institucija ne u košarci nego u fudbalu. Jebu ih više u fudbalu nego u košarci pa se bore kao lavovi. Svake godine neki klinci izlete i uvek su tu bivši igrači i ljudi koji vole klub da kopaju nekog Leonarda i to.

                          Nek se kupi ovaj Grof i nek povede Le Taleka, Ruiza, Sikimića, Lukovića i ekipu. Nijedan derbi ih nismo razbili ni jedan od kako nas vodi Grof. Prošle godine 3-1 drugi i treći gol individualni, pa drugi derbi Luco iz slobodnjaka. Ćelavom svaka čast video sam da će ga pojesti taktički.

                          Comment


                          • Sta ste brinite ionako je Zvezda zatvorila ostale utakmice, eto jedine koju nisu mogli da kupe pa je morao i poraz da dode

                            Comment


                            • Što je najgore u pravu si. Meni ne smeta toliko što su zatvorili već što su loši. Izgubili su dva derbija, jedan na Marakani. Bez pobede u tri derbija, dva bila kući. Biće to najsramotnija titula Zvezde ikada.

                              Comment


                              • Neka im i titule i svega. Imaće gorak ukus jer znaju da je Partizan za klasu kvalitetniji i bolji. Kako u igračkom tako i u taktičkom smislu. Marko Nikolić pokazao sav trenerski potencijal i kvalitet i zgromio nadobudnog Groka iz Mojkovca

                                Comment

                                Working...
                                X