Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Posto inace tu agendu koju u kolaboraciji sa nekoliko saboraca (najpre moderatorima) toliko dobro cuvamo i branimo nas 15ak, kako veli kolega taliesin prethodne dve godine, rado ostavljam i raskrinkavam na trenutno najcitanijoj temi na forumu, mrtav ozbiljan.

    Comment


    • Originally posted by kendrik View Post
      Radonjic udara Bogosavca laktom u glavu (u zaru borbe; faul u napadu), ovaj pada i pravi kolut gde ledjima kaci Radonjica po nozi koji instant pada - cist penal?


      k
      Bravo za Mazica, sad kad videh i usporeno čist ali čist penal u jednoj čvrstoj utakmici dva mozda i najbolja tima lige gde niko nije nikog štedeo , jedina Mazićeva greška je nesankcionisanje krvničkog nasrtaja Drinčća na Jovičićem.

      Comment


      • A i ti, Abrahame, u tim godinama, sa toliko diskusionog iskustva na komunama ovakvog tipa spadas na upozoravanje starosedeoca na Kendrika i kao prvi uput prilazes post abizolirnog koji nije skapirao ni neke mnogo krace upise, koje nisu odisale ongoing posalicama, sa dve, tri prosto-prosirene recenice.

        Na drugu loptu, ne znam zasto se iznenadjujem, umeo si i valtera (laznog) da bekujes u jednom od boljih pokusaja raskrinkavanja zlih grobara.

        Samo, sta li bi taj isti valter (lazni) rekao kada bi znao ko je jedan od su-osnivaca omrazene avangarde? ;)

        Comment


        • Originally posted by Decak iz vode View Post
          Da li je realno da postoje ovakvi ljudi? Kakav sljam ne mogu da verujem.
          Taj grobarski bot je inače čuvena Kenijeva ptičica, skoro je slao ljudima Pm u vezi komentara tog cudaka na tviteru povodom donacija zvezdinih navijača u akciji Doniraj i Dominiraj, ne obaziri se na to, vidš sad ispada da je i penal poklonjen.

          Comment


          • Kakva su ono sranja na zvezdinoj temi

            Bili novi ili stari clanovi, onakvim proseravanjima nije mesto ovde, nek se sere u Banovicima.

            EDIT: to jest, ne treba Banovici odmah, opomena bar neka i brisanje.
            Last edited by Mr. Wolf; 06-08-17, 22:59.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ja sam preskocio komentarisanje (ionako sam uhvatio samo par postova) jer je vec krenulo upoznavanje starosedeoca sa mojim tendencijama.

              Savet za moderaciju, najdobronamerniji (including Bogi), nemojte da dozvolite rsb vol. 2

              Comment


              • Originally posted by kendrik View Post
                A i ti, Abrahame, u tim godinama, sa toliko diskusionog iskustva na komunama ovakvog tipa spadas na upozoravanje starosedeoca na Kendrika i kao prvi uput prilazes post abizolirnog koji nije skapirao ni neke mnogo krace upise, koje nisu odisale ongoing posalicama, sa dve, tri prosto-prosirene recenice.

                Na drugu loptu, ne znam zasto se iznenadjujem, umeo si i valtera (laznog) da bekujes u jednom od boljih pokusaja raskrinkavanja zlih grobara.

                Samo, sta li bi taj isti valter (lazni) rekao kada bi znao ko je jedan od su-osnivaca omrazene avangarde? ;)
                Avangardu povremeno pratim, koji si tamo da te procijenim

                Comment


                • Uzgred, ne mislim na pljuvanje po Drini i Mazicu. To se ocekuje u ovakvim situacijama.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Uzgred, ne mislim na pljuvanje po Drini i Mazicu. To se ocekivalo.
                    Pa da opet Goku nadrlja

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Avangardu povremeno pratim, koji si tamo da te procijenim
                      Ma ne pisem tamo, to budalesaju poneki u nameri da sto vise diskredituju moj ionako sporan opus.

                      Comment


                      • Dobar ti je avatar, podsjeća na 1991 i odmah se sjetim onog odbitka od stative a on je čekao da nas pokopa.

                        Comment


                        • Nema sanse sad Goku da nadrlja
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by kendrik View Post
                            Ja sam preskocio komentarisanje (ionako sam uhvatio samo par postova) jer je vec krenulo upoznavanje starosedeoca sa mojim tendencijama.

                            Savet za moderaciju, najdobronamerniji (including Bogi), nemojte da dozvolite rsb vol. 2
                            Ako to znaci da ce se na temi superliga da se pise bez prepucavanja, neka bude RSB.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Pod hitno treba moderacije ovde, vidim ja.

                              Comment


                              • Па у неким тренуцима је деловало као РСБ 2.

                                Боги, да, дефинитивно.

                                Comment

                                Working...
                                X