Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Novakovic Kakva igra E ako izgubimo titulu ove godine SPARTAK ZLATIBOR VODA !
    Manja bruka nego puci od Donjeg Srema. Hajde sjasi i povuci se u svoje komplekse.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Svuda grmi okolo vasa zvezda druga ponovo... auuuu
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Manja bruka nego puci od Donjeg Srema. Hajde sjasi i povuci se u svoje komplekse.
        Po cemu je manja bruka ? Puci od Donjeg Srema 2-1 veca bruka nego gubiti 3-0 od Spartaka , nemoj me zasmijavati. Donji Srem 7. , Spartak 12. i onda ja imam komplekse Od koga bolan ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Po cemu je manja bruka ? Puci od Donjeg Srema 2-1 veca bruka nego gubiti 3-0 od Spartaka , nemoj me zasmijavati. Donji Srem 7. , Spartak 12. i onda ja imam komplekse Od koga bolan ?
          Vise se radujes nasem porazu nego pobedi svog tima. Imamo mi jednu pesmicu za vas takve. U vezi je sa problemima oko medje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Dosta sa patkometrijom

            Comment


            • Apsolutno netacno , aspolutno me vas klub ne zanima i vasi rezultati inace ali s obzirom da je frka na tabeli i da ste vi trenutno prvi logicno je da cu navijati da izgubite , necu valjda za vas navijati Nadam se da razumes sta ocu da ti kazem ;)
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Neverovatno,3 suta,3 gola....Necemu mozemo da se nadamo samo ako do najkasnije 65-og minuta damo 2 gola.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Očajna odbrana. Bajko definitivno u kanalu. Šansu treba dati Kirovskom podhitno. Mi nemamo igru, ne možemo očekivati da se možemo svaki put izvlaćiti. Osim Milijaša niko drugi ne pokazuje ni želju za igrom.

                  Comment


                  • Markec & Scepo

                    To bre , za motivaciju dosta bitan gol cim se vratio



                    Valjda je sve uredu sa Stojketom
                    Last edited by Mr.M; 07-10-12, 16:33.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Iako sam se premisljao da li da idem na utakmicu zbog vremena, vredelo je sto sam isao. Neocekivano ih je razbio Spartak.
                      Definitivno najjaca stvar je bilo ono sto je neki mali avion na pocetku utakmice nosio "Prvi ponovo", a sad ce da ispadne da su drugi ponovo.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Onaj iz Javora Onyilov ga zabiberio i nama i ciganima....ako odigramo nereseno prvi smo zbog mnogo bolje gol razlike ali normalno remi ne dolazi u obzir i verujem da cemo da ih slomimo u finisu sa jos 2 gola i to je to...

                        Comment


                        • Fala Bogu , Miljko asistencija Mitrovic Tako bre !
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Naci nevera Miljkovic centrirao Da se zna ko kosi, a ko Zlatibor vodu nosi

                            Comment


                            • Ajde bre nek kupi neko Miljkovica da ide , ej kad se setim kad je neko spominjao da bi mogao u Romu Najgori igrac celog kolektiva , najgori! Ej covek 2 puta uzima sut sa 35m , ajde da dobro opali ali gde ce on , samo pitanje kad ce ponovo napraviti sranje u odbrani
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Teraj gamad napolje... Ajde sad 3 komada. Sramota je sve sem pobede!

                                MILIVOJEVIC TAKO JE BREEE!
                                Last edited by Condition23; 27-10-12, 18:24.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X