Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde da vidimo ima li jos nade za Lovrea
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Fino djuskamo.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Mnogo vazna pobeda , ponovo smo na +2 , sad sledi tesko gostovanje u Nisu , ako to dobijemo a andam se da hocemo imamo Kragujevac pa Derbi , do Derbija Zvezda igra sa Jagodinom i OFK-om , ako negde kiksnu bice super i taman posle derbija +8 kao prosle godine i fala-dovidjenja
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ispadosmo iz kupa

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ispadosmo iz kupa
            Ma gde, tek poceli, u najgorem slucaju ce biti 1:2 pred kraj, mada cenim da cete ranije da preokrenete.

            Ali "Maslac"

            Comment


            • Ma nebitno takmicenje. Sluzi da vidimo sta znaju igraci koji nikad ne igraju.

              Pauljevic i Askovski odlicni.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ma nebitno takmicenje. Sluzi da vidimo sta znaju igraci koji nikad ne igraju.

                Pauljevic i Askovski odlicni.
                Zasto vam Pauljevic ne igra?!??!?!?!?!??!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by mareliverpool View Post
                  Zasto vam Pauljevic ne igra?!??!?!?!?!??!
                  Zato sto Miljkon mora da se proda.

                  Comment


                  • Ovu utakmicu je Bilmez izgubio...igraju mu odmah u prvoj postavi par igraca koji ne pamte kad su teren videli...ako nista drugo bar ce ih ovo ispadanje iz kupa prodrmati i naterati da odigraju jos bolje u prvenstvu bez obzira sto mnogi standardni igraci nisu igrali...

                    Comment


                    • Гробарим мсм да је ово капија број један, што се купа тиче.

                      Comment


                      • Kljuc od druge kapije imamo mi, a kljuc od trece kapije je Markovic dao Interu...

                        Comment


                        • Prodaja. Gubimo 90. minut, napadamo a 7 nasih igraca na nasoj polovini Nastavnik je tata da proda.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Pocetak kraja. Prodacemo do polusezone jos ili Radnicki ili Spartak i to je egal situacija te ostaje videti sta ce biti u derbiju ali u svakom slucaju tesko da cemo videti titulu. Znali smo to jos otkad je vlada sastavljena ali smo se nadali. Cak i da ne prodamo, ovaj idiot ce svojom taktikom da nas sjebe. Kad bi ovo prouzrokovalo da dobije otkaz nikakav problem, jebo kup ali nista od toga. Zato je tu bas sada. Napravio penal protiv Rome, bio trener protiv Tikve, sad kad se promenila vlast na skoro svim poljima i kad je komsijama vise nego ikad potrebna titula on je tu. Imali smo priliku da se izjednacimo s njima ali on je bas sad tu. Valjda ga poslednji put gledamo u Partizanu, dosta je bilo. Mrs u Kajzer Cifs!
                            sigpic

                            Comment


                            • Trenutno je Vucko dosta jaci igrac od debelog, tj drzi ga u saci. Cim mi nismo zatvorili Donji Srem, ciji je predsednik clan nase skupstine sve mi je bilo jasno. Opet, tako je grobarski nadati se, i ja cu da se nadam do kraja.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Recite da mi se ne pricinjava , sunce li mu krvavo

                                Pa taman se covek ponada da dolazi nesto bolje posle onakve partije u Milanu i onda dozivimo debakl , Borac nas izbaci
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X