Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kimi View Post
    CZ i Partizan demoni srpskog sporta!
    Кими, загулио си га са овом реченицом баш до краја
    А ко су анђели српског спорта, конкретнмо фудбала? ОФК, Јавор, Хајдук Кула?
    Све на страну, али да нам није те Звезде и тог Партизна, стварнос у Србији би била доста тамнија него што у ствари и данас јесте, народ ето једино ту тражи неку разоноду, како у фудбалу тако и у свим осталим спортовима.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Кими, загулио си га са овом реченицом баш до краја
      А ко су анђели српског спорта, конкретнмо фудбала? ОФК, Јавор, Хајдук Кула?
      Све на страну, али да нам није те Звезде и тог Партизна, стварнос у Србији би била доста тамнија него што у ствари и данас јесте, народ ето једино ту тражи неку разоноду, како у фудбалу тако и у свим осталим спортовима.
      Ne bre,Vojvodina,igraju vrhunski fudbal,uvek se bore za titulu,imaju bogatu istoriju i mnogo su tofeja osvojili.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Војводина из х-1 и тр 1:0 долази великом вероватноћом, а фикс 0-2 не бих ни коментарисао, зато је и кваота 1.40.
        Да не дође до забуне не говорим о намештању веч о каквом се фудбалу на њеним мечевима ради - три полушасе (у облику неких шутева са дистанце или квази центаршутева), јадна шанса и гол, када се све сабере.

        Comment


        • Ne vidim poentu da se slaninari javljaju kad je njihovom predsedniku dokazano namestanje utakmica.Vojvodina u najmanju ruku namesta isto koliko i Partizan i CZ,a pretprosle godine u vreme Milinkovica zatvorili su sve zivo.Nasao je ko ce da drzi predavanja o postenju.

          Comment


          • Ма баталимо намештања, ја смем да ставим главу на пањ да и када би се угасили Звезда и Партизан (а за тако нешто не постоји шанса, реално), да Војводина не би била прва. Она мртвачка игра није вредна дискусије на форуму а камоли титуле.
            О Кан Кану не бих трошио речи, човек рођени преварант, да може преварио би сам себе.

            Comment


            • Jos jedan tipican blizanacki primer..
              Odmah ste skocili za trofeje...shvatite jedno.. Vojvodinasi ne navijaju za Vosu zato sto je najbolja ili ima najvise trofeja nego zato sto osecaju pripadnost klubu iz svog grada kojeg nisu komunisti osnovali.
              A sto se tice stvarnosti druze moj ,pa zar si toliko corav?? Pa ne kontas i dalje da je upravo to bila i poenta osnivanja ta dva kluba.. + i - ili - i + zavisi ko sa koje strane gleda.
              Zar ne vidis koliko klubovi kukaju kako im otimate igrace ,uzimate ih za dz pa satro dacemo vam 20% od buduceg transfera pa na kraju ni od toga ne bude nista,i vi ste ponosni na to?
              Ponosni ste na to sto ce drzava da vam pomogne? Sto nije pomogla Proleteru ZR ? Zato sto nema trofeje?
              Hipoteticki ,da me neko pita dal sam za to da Rad bude sampion po cenu da Vosa ispadne , ne bi mi bilo drago ali se ne bih bunio.
              Zanima me dal bi i VI ovako nesto izjavili? Ne... vama su bitni "zasluzeno" osvojeni trofeji ,svaka vam cast..da se ja pitam ja bih vam za svaku titulu da jos 3.. ono ipak ste zasluzili ne...
              Sto se Bate tice tu se slazem ,namesta on i da mi gubimo ... ,i sam sam protiv njega ,ali to traje par godina a ovo vase otimanje traje od vaseg rodjenja ..vestackog ..
              Uostalom ako ste vi toliko najbitniji i jedini koji vredite zasto ne igrate ligu za sebe?
              A nas koji nemamo trofeje pustite da se borimo za njih.
              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

              Comment


              • Брате
                О чему ти ово човече? Навијам за Звезду од када знам за себе јер је најбољи клуб у држави реално, каква припадност каква чуда, ваљда смо сви ми Срби, навијали за Звезду, Партизан или ту Војводину? Дакле припадамо истом народу. Сад што су клуб основали комунисти је ствар историје, нису могли неки осми јер је комунизам тада био владајућа идеологија. Тако ти је и у Русији нпр. и свим екс комунистичким земљама....у осталом шта ја причам...ти си друже мој промашио тему, ма какву тему, ти си промашио форум.
                Иначе, што држава помаже Звезду конкретно, па зато што за њу навија преко 50 процената укупног становништва, дакле не помаже се народу индиректно, а колико је људи у просеку гледало Пролетер из Зрењанина...поредиш бабе и жабе.
                Зашто бих навијао да Рад буде шампион, тј. волео...па ја навијам за Звезду а ако су бољи па Боже мој...ма, сулудо је ишта писати на овај твој пост, тебра ти си очигледно узрујан због доминације београдских клубова, ја једноставно немам другачији мишљење о овоме што ти пишеш.

                Comment


                • Pa ti drug ni sam ne znas na sta odgovaras..pa sad si sam reko da navijas za Zvezdu zato sto je po tebi najbolji klub.. par je to razlog navijanja za nekog??
                  Kao drugo nisu svi u Srbiji Srbi ,a sad da ja tebe nesto pitam..kakav bi ti stav imao da recimo APV i grad Novi Sad ubacuju u Vosu 5-10mil eura godisnje..
                  Istog trena bi ste se pobunili ,odma bi pocela prica separatisti i slicna sranja..
                  Pored toga ja bih bio PRVI koji ne bi zeleo da se APV mesa u bilo koji klub ,ako ulazu u objekte to je ok,ali onda u sve a ne samo u podobne.
                  Ja nisam rekao da navijam za Rad da bude sampion .. nego da ne bih imao nista protiv da bude ukoliko to zasluze.
                  Tebra ti ama bas nista ne kontas sto ja napisem..razumes ono sto zelis a ne ono sto pise.

                  I da te pitam onda.. kakva je svrha ostalih klubova u JSL,ako su samo blizanci bitni?
                  Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                  Comment


                  • Prvo, malo manje politike. Ta blizanci ideologija je glupost, ja sam autonomas pa to kazem. Drugo, mi smo toliko ocajna zemlja po fudbalskom kvalitetu da je jedina teoretska sansa za neki rezultat u Evropi koncentracija ono malo sto valja u dva,tri kluba. Zamisli da se sve ovo sto imaju Zvezda i Parizan rastui na razne klubove. Nista ne bi mogli preko, i ovako ne mogu nista. A nasa liga je potpuno beznacajna u zivotu, jedino je Evropa merilo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Sugradjaninu,slazem se ja da nam je fuzbal jadan ,isto kao i drzava.. ali zasto mora sve na silu?
                      Pogledaj npr Madjarsku ligu ili Rumunsku .. ko tamo vodi glavnu rec?
                      I oni imaju svoj Partizan i Zvezdu ali su privatizovali klubove pa izvolte gospodo kakav kvalitet imate tako cete i proci..
                      Ako je Ferencvaros mogao u drugu ligu i par godina se mucio da se vrati u prvu ,u cemu je problem?
                      Videoton i Debrecen su carevi sad i zamisli nisu iz Peste..
                      U Rumuniji ista prica..gde je sad Steaua Dinamo?
                      To sto ti kazes da se forsiraju 2-3 kluba nema veze sa razumom..za to postoji reprezentacija ,tu nek igraju najbolji.
                      I ono sto ja pricam a ti kazes malo manje politike ,pa druze nisam ja taj koji spasava vecite kao sto je onomad Dacic uradio a sad Vucic radi,dakle njima to trebas reci ne meni ,ja samo iznosim cinjenice.
                      A poenta cele price je da je drzava stvorila ova dva kluba i bukvalno razdelio narod po tom pitanju ,forsirao ih kroz medije decenijama i logicno je sto imaju toliko navijaca i trofeja kada se sve vrti oko njih.
                      Zasto uvek mora u Srbiji sve da se deli na ili jesi ili nisi?
                      Ili navijac za jednog ili za drugog vecitog.. trecih cetvtrih itd itd nema?
                      Ili si patriota ili si izdajnik..treceg nema?

                      Uostalom ako si dobronameran setices se onomad ..kad je Vosa igrala portiv Atletika ,RTSu nije padalo na pamet da prenosi mec iz Madrida..ali je iste te godine bez problema prenosila prijateljski mec Olimpiakos-Zvezda ako se ne varam..
                      E ja o tim stvarima pricam.
                      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                      Comment


                      • Oli Zvezda je prenosila b92 pa Prva. No nebitno, jeste skandal da tada bije bilo prenosa.

                        Slazem se da se klubovi trebaju privatizovati, svi, ukljucujuci tu i Vojvodinu, Borac, Radnicki Nis i ostale, samo sam ubedjen da ce sa infrastrukturom koju imaju bez drzavnih kocnicara razlika izmedju vecitih i ostatka biti jos veca.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Razlika nece biti veca sto mozes primetiti po vec pomenutim primeria iz prethonih mojim postova.
                          Jer ako dodje neki gari i ulozi u Smederevo kupi dobre igrace ,mozda bas i iz Vose i vecitih, ili relativno dobre strance stvar je jasna kao dan.
                          Na kraju krajeva..i da bude tako kao sto ti velis, boze moj.. ali ce se bar znati da ko sta radi ,s kojim pravima i niko nece imati prava da kuka na vas ,Toleta ,sudije.
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Ajde ne lupaj gde je Steaua,ljudi ubedljivo prvi,ja mislim da bar 10 bodova beze drugima,u ligi evrope igraju odlicno,prvi su u grupi i procice dalje sigurno.
                            Tamo postoje vestacki klubovi,tamo i u Bugarskoj,dodje neki mafijas,kupi Ludogorec i gle,oni postaju sampioni,za godinu-dve kad mu dosadi ispasce u 3 ligu.
                            Sto se tice RTS-a to ne vredi komentarisati,oni ljudi ne prenose derbije u fudbalu i kosarci sto realno cela Srbija gleda,ne prenose partizane u evroligi,nas u evrokupu,ligu sampiona...o njima ne vredi trositi reci,to je go*njarska televizija.
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Milijas,mislio sam na Steauu uopsteno ,ne sad u ovom trenutku.
                              Ceka sad..slazem se da ima mafijasa u fudbalu al sta hoces da kazes..da je tebi bolje ovako jer ce se drzava pobrinuti da vecitima nikad ne fali nista a ostale ko jebe..? A Proleter ugase zbog 150.000e duga..
                              Za RTS se slazem sada, ali vi kao da imate kolektivnu amneziju ,pa ne postoji RTS od pre 2 godine..
                              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                              Comment


                              • Originally posted by kimi View Post
                                Razlika nece biti veca sto mozes primetiti po vec pomenutim primeria iz prethonih mojim postova.
                                Jer ako dodje neki gari i ulozi u Smederevo kupi dobre igrace ,mozda bas i iz Vose i vecitih, ili relativno dobre strance stvar je jasna kao dan.
                                Na kraju krajeva..i da bude tako kao sto ti velis, boze moj.. ali ce se bar znati da ko sta radi ,s kojim pravima i niko nece imati prava da kuka na vas ,Toleta ,sudije.
                                Ma ko ce da kupi smrdljivo Smederevo, koga briga za Smederevo bre? Ko ce da dodje u Smederevo? Jedino sto vredi u ovoj zemlji su Zvezda i Partizan i u slucaju privatizacije jedino oni mogu da imaju koristi od toga. Te gluposti oko manjih klubova u zemlji su presmesne. Sto bi njih neko kupovao kada nemaju nista, nemaju stadion, nemaju navijace, nemaju bukvalno nista. Vojvodina je treci klub u Srbiji, za koji ne navija 200.000 ljudi, sta tek reci za Smederevo, Hajduk i kompaniju. Kada igraju protiv Zvezde ili Partizana, kao da su oni gosti, a ne domacini. Mozes jos Radnicki da dodas, Kragujevac i Nis su gradovi ciji timovi imaju vise od 100.000 navijaca, da pretpostavimo, a opet, vecina tih pored Radnickog navija za Zvezdu ili Partizan.

                                U nasoj zemlji je u 99% slucajeva neko navijac Zvezde ili Partizana. Opet, neko bi ulozio pare zbog zemljista na kojem se nalazi stadion i tu najvecu vrednost imaju veciti, ovi ostali su rupe bez dna. Tako da se ne zavaravas batice, da je privatizacija, ligu ne bi imalo smisla ni igrati. Takvi smo kakvi smo. Jedino da dodje neki brat kao sto je Mamic, pa da kao sto je Dinamo, tim igra dve godine LS, proda jednog igraca za 25-30 miliona, pa da mozes da zivis. Sada, druga je stvar sto su nase lopine nesposobne, a Mamic zna znanje, pa kada proda jednog Modrica, pronadje drugog. Svake godine zaradi na jednom igracu kao Zvezda i Partizan za sve prodate zajedno. Kada bi bila zajednicka liga, jaci sponzori i tv ugovori, pa bi privatizacija i imala smisla, a da se pri tome ne napravi jos veca razlika...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X