Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslusaj molim te ovo nepoznavanje kosarke. Kao da troluje.

    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Poslusaj molim te ovo nepoznavanje kosarke. Kao da troluje.

      Ma znam bre. Kreten. Ali da ne idemo u off, onaj bolesnik iz Danasa nije nista bolji.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ,, Sta je on zasluzan sto je Gurovic pogodio 3 trojke preko Redzi Milera ? ,,

        Ako nista stavio ga u igru Ma ovi sa SOS-a su komplet ... Jedino Tegi valja
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Smeta mi zato sto sam novinar i sto takvi ljudi upropascavaju profesiju bukvalno. I on i Andjus. Ne mogu ocima da ih gledam nijednog. A u tome sto njih dvojica pricaju ima ozbiljnog materijala za tuzbe.
          Za Andjusa ne znam nisam ga slusao ali jer hoces da kazes da Pantic nije realan ??? tj. da laze ili izmislja ?? Ako mislis da je tako obrazlozi bar, a s druge strane da bi obrazlozio moras da znas pravu istinu jel da??

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Smeta mi zato sto sam novinar i sto takvi ljudi upropascavaju profesiju bukvalno. I on i Andjus. Ne mogu ocima da ih gledam nijednog. A u tome sto njih dvojica pricaju ima ozbiljnog materijala za tuzbe.
            Prvo,meni najvise smetaju poltronski novinari,kojih ima 95% u nasoj zemlji,svi rade za nekog,svi pisu sa namerom,nije bitno dal je stranacka ili je crveno-crno bela,e u moru takvih ljudi nadje se covek koji javno na tv-u izjavi neke stvari za koje ostali ne da nemaju muda,uvek cu biti za novinara koji govori bez dlake na jeziku i koji sme da postavi pitanja koja niko drugi ne sme,kao na primer u slucaju nasih klubova "Gde su pare?".Uvek ce on biti bolji novinar nego onaj sto pise o Ronaldovoj sapunici u Realu kako je nesrecan.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Prvo,meni najvise smetaju poltronski novinari,kojih ima 95% u nasoj zemlji,svi rade za nekog,svi pisu sa namerom,nije bitno dal je stranacka ili je crveno-crno bela,e u moru takvih ljudi nadje se covek koji javno na tv-u izjavi neke stvari za koje ostali ne da nemaju muda,uvek cu biti za novinara koji govori bez dlake na jeziku i koji sme da postavi pitanja koja niko drugi ne sme,kao na primer u slucaju nasih klubova "Gde su pare?".Uvek ce on biti bolji novinar nego onaj sto pise o Ronaldovoj sapunici u Realu kako je nesrecan.
              Niko ne kaze da ta pitanja ne smeju da se postave, ali pogledaj konceptualno kako to radi Insajder, a kako rade ovi bolesnici. Nijednog papira, nijednog cvrstog izvora, sve spekulacije i sve ono sto kao svi znamo, samo oni govore. To nije novinarstvo, to je populizam. Nije cilj novinara da vode kampanje i da budu borci za bilo cija prava, vec da prenose informacije. Pouzdane, cvrste, potvrdjene iz najmanje dva nezavisna izvora. To su pravila BBCa i Rojtersa kojih se satro svi ovde drze, a onda dobrijes ovakve gluposti.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sve sto je ispricao za Dragana Djurica je 100% istina,i ako si novinar to bi trebalo vrlo dobro da znas,a nisam video nijednog novinara u Srbiji da je ispricao/napisao i jedan deo onoga sto je Pantic govorio u svojoj emisiji.Eto novinar si,jos ako se bavis sportskim novinarstvom slobodno uzmi i proveri sve informacije u vezi Djurica,Agrobanke,Zavoda za veterinarstvo itd itd pa lepo sroci tekst i odnesi kod svog nadredjenog,ako je pisani mediji(novine) tvoj clanak ce zavrsiti u kanti uz packu.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Sve sto je ispricao za Dragana Djurica je 100% istina,i ako si novinar to bi trebalo vrlo dobro da znas,a nisam video nijednog novinara u Srbiji da je ispricao/napisao i jedan deo onoga sto je Pantic govorio u svojoj emisiji.Eto novinar si,jos ako se bavis sportskim novinarstvom slobodno uzmi i proveri sve informacije u vezi Djurica,Agrobanke,Zavoda za veterinarstvo itd itd pa lepo sroci tekst i odnesi kod svog nadredjenog,ako je pisani mediji(novine) tvoj clanak ce zavrsiti u kanti uz packu.
                  A odakle tebi da je to 100% tacno? Da se razumemo, ja sam prvi za to da Djuric, Lukic, Tole i slicne zavrse na televiziji i u zatvroru ako treba, ali mora se znati odredjeni red i sled poteza. A cini mi se da ih i ti razumes.

                  To jeste smorno, ali tako funkcionisu ozbiljna drustva. I ne boj se, svaki urednik do koga dodjes sa cvrstim dokazima ce objajaviti pricu, to je mit da se tako nesto baca u korpu. Ako imas kako da uzemljis svoju pricu bice objavljena pored svih tajkuna i onih koji ih podrzavaju. Sada da li ce policija nesto uraditi odatle je drugi deo price. Problem je samo sto ovde nema dovoljno strucnih novinara koji bi to uradili (a i ono kako su se navijaci odnosili prema Brankici sigurno obeshrabruje onih nekoliko koji znaju), a sa druge strane redakcije najcesce nemaju dovoljno ljudi da sada troje posvetis jednoj temi nekoliko nedelja ili meseci, sa vrlo nesigurnim rezultatom.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Da ne detaljisem,imam dva drugara koji su novinari i lepo im je naglaseno prvog dana kad su dosli koga da ne diraju,odnosno koju stranku.Svi urednici su u dilu,ti zivis u zabludi ako mislis da mozes da napises clanak potkrepljen dokazima na primer o Pajticu i da ce to Blic da objavi,hoce al na kukovo leto.Slobodnih medija ima mozda 1% i to sto je slobodno nesko da mozes da stupis u kontakt sa time.
                    Sto se tice Djurica raspitaj se sam,do dokaza nije tesko doci jer on vec visi o koncu i pitanje je vremena,ne zato sto mi tako hocemo nego zato sto Evropa trazi zrtveno jagnje,naravno nije on jedini.

                    Comment


                    • Radim na Radio Televiziji Vojvodine, ucestvujem u pravljenju jedne cisto politicke emisije i nikada mi nije receno ni od urednika ni od zene koja pravi emisiju ni sta da radim ni da je neko nedodirljiv. Ako mi spadamo u taj 1% nezavisnog novinarstva onda super.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Odosmo u off,al eto probaj da prilog o poslovanju Bojana Pajtica a tu imas stiva koliko hoces,iznesi sav njegov prljav ves pa ces videti reakciju odozgo.

                        Comment


                        • @NebojsaNs
                          Pa nije ti receno bas zato sto samo ucestvujes u pravljenju jer da si glavni ucesnik te televizije itekako bi ti bilo receno....kad se npr namesta neka utakmica za to ne znaju svih 22 igraca vec samo 4-5 njih....al jbs ga o ovome moze do sutra...
                          Sloboda dobila OFK-u u goleadi 4-3, a Radnicki iz Nisa na otvaranju stadiona dobio Smederevo u zadnjem minutu....
                          Last edited by fudbalinho; 15-09-12, 17:37.

                          Comment


                          • Koja je ovaj Cancarevic rupa , u svoj ugao primio gol
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=OzgbE...ature=youtu.be
                              Faul koji je prethodio prvom golu Zvezde nije bio uopste...dva crvena su dobijena na nacin na kakav ih igraci ne dobijaju ni u seoskim ligama...nastelovano? sumnjivo? ma jook...bitno je da je Tole grobarcina...a vi direktni potomci pravednih konjanika....e pa hocu i ja da budem pravedni konjani i napisem nesto... e moji zombiji sa severa....

                              Comment


                              • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X