Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma tako nam sude već godinama. Nije to ništa novo. Ali mi bre nismo stvorili ni jednu šansu u prvih 45 min na našem terenu. Ej. U drugom dali gol i stali. Ma ne može se tako igrati u Zvezdi. Može sudija da svira 4 penala protiv nas mi moramo da damo 5 golova. To je Zvezda a ne da nam je sudija kriv što ne može niko osim Mudrinskog da da gol.

    Comment


    • Nije bio penal, vec slobodnjak i crveni.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Zasto crveni kada je lopta 3 metra iznad i odlazi 5 metara od njega. Nemoj preterivati.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Udaranje igraca bez lopte je crveni karton. Udaranje-guranje sa dve ruke sa ledja, isti kurac.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Udaranje igraca bez lopte je crveni karton. Udaranje-guranje sa dve ruke sa ledja, isti kurac.
            Naravno da nije isto.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Naravno da nije isto.
              Potpuno je isto, pogotovo ako je bio zadnji igrac, nema veze da li bi on dosao do lopte jer sudija svira prekrsaj dok lopta jos ne dolazi Bajkovicu u ruke, on je gurnut pre toga, otkud on zna da li ce Bajkovicu iskliznuti iz ruke, sto znaci da je igrac Jagodine guranjem sa dve ruke sa ledja iskljucen iz akcije. Pronadji pravilnik. Da ne ispadne da kenjam nesto, osteceni ste, nema dileme, ja bih se bunio da su moj tim tako ostetili, ali nista manje nije ostecen Donji Srem onim crvenim, Radnicki u Kragujevcu sa crvenim i slobodnjakom za Milijasa, Hajduk iz Kule u kupu.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Inace po vama koji tim igra najinteresantniji fudbal u super ligi?
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Rad.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Po meni Donji Srem.

                    ps nisam pitao ko igra najlepsi ili najkvalitetniji nego najinteresantniji fudbal
                    Last edited by kimi; 04-11-12, 11:49.
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Pa kazem ti Rad igra najinteresantnije Miksuju cesto, tvrdi, dobra transformacija, odlicne akcije, interesantni su mi. Imaju najboljeg trenera u ligi.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Da bi neko igrao najinteresantniji fudbal mora prvo biti interesantan uopste. Tu padaju svi domaci klubovi. Ne lici to ni na sta, da se ne lazemo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Joj.. aj ovako.. ono sto tabela govori to je da Partizan igra najkvalitetnije ..
                          Rad igra najlepsi fudzbal ,jednostavan brz agresivan ..bas onako kako je Vosa igraka dok je Brzic bio trener.
                          A Donji Srem igra najinteresantniji fudbal jer je skorz nesto drugo, ono sto oni igraju je skroz drugacije ,nesto sto nisam dosad video,i jako mi se svidja ta neka nova vizija fudbala.

                          Uopsteno svaka ekipa uz naravno zdravu sredinu i dobrog trenera ,cim igra zajedno 2-3 godine bez promena ,istog trena postaje veoma dobar tim ,a to je sinoc i Jagodina potvrdila.
                          Nemaju oni nekog fantasticnog igraca koji bode oci, ali igraju zajedno uz minimalne izmene imaju dobrog trenera i to odmah daje rezultate.

                          Sve u svemu nije nasa liga uopste toliko losa koliko lose izgleda.
                          Uglavnom se kod nas sminkaju stvari da izgledaju lepse tj spolja gladac iznutra jadac.. ali u nasem fudbalu je kontra primer.Naravno u odredjenoj meri,da ne ispadne sad da smo fantasticni
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Cigani, kako mozete da se slozite da je Donji Srem pokraden i da nas sudije ne jebu? Ako, samo tako i razmisljajte i ima da nas jebu ko konje jos i vise nego sad. Toliko smo izmuceni i isfrustirani da dozvoljavamo da nas prave ludima, vidite da uspevaju u svojoj nameri, samo nastavite da se primate. Na sve nedace u klubu i oko njega, treba jos i da se delimo? Treba nekome da se pravdamo sto nas kradu?



                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ali okrivljivati samo i iskljucivo Toleta za opste sranje u klubu je budalastina.
                              tantuz,generalno nam je situacija losa u klubu,a Karadzic i ostali samo doprinose tome..a jadno je to sto se to u nekim krugovima nikad nece priznati..glavu na panj da im stavis,ismijavace se to..a to je tako bezobrazno.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Jedno je sprdnja, drugo je seirenje nad necijim neuspesima. Meni nije zao kada vi pobedite, a vama je drazi nas poraz nego da osvojite LS. To je mala razlika.
                                Jebem mu mater zasto mora da se prica u mnozini?

                                Ista smo mi govna manje vise.

                                Comment

                                Working...
                                X