Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...2-8778580-1034

    Comment


    • Sprdajte se ali sve sto kazem jeste istina. A ne verujem toliko u namestanja i teorije zavere. Ali ako vam je lakse da ne vidite istinu i da se proseravate i ubedjujete jedni druge da je Zvezda bolja od Partizana ( trenutno nije ) onda ok.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Ja sam Zvezdas a znam da je namestena utakmica. Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.

        Iz principa nisam otisao u kladionicu i stavio pare na Zvezdu...
        Sto nisi rekao, ima ko bi stavio banku u kladionici...

        Comment


        • Originally posted by tantuz View Post
          Sto nisi rekao, ima ko bi stavio banku u kladionici...
          bas sam hteo da kazem da ima nas koji imamo druge principe za razliku od njegovih
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ovaj forum tako nikad nije funkcionisao, tako da to ne pije vodu. Na poziciji sam koja mi dozvoljava da sprecim ono sto bi se ocigledno desilo da nema nikoga.
            Znaci ja ne smem da pisem kako je utakmica namestena?Koje pravilo foruma krsim?Jel vredjam nekog osim zaposlene u Partizanu koji mi kidaju dusu sa svojim spletkama?Gledajte opet utakmicu,gledajte Petrovica,Ostojica,S.Markovica(za njih sam siguran),gledajte kako se igra namestena utakmica.

            Comment


            • Zato sto nisam bio ni sam siguran. Nisam hteo da verujem u to. A ako bih napisao to tako javno ispalo bi da verujem u to.

              Ali sada kad sam pogledao mec i video ociglednu namestaljku vise mi se gadi ovaj Srpski fudbal.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Хахаха....друже знаш ли да сам само чекао када ће неко да остави неки тикет из Моцарта уплаћен у релазу. Само нзм што си оставио, да нам докажеш како тај неко добро типује Ако си хтео тако да докажеш да је меч намештен, тј. ако си тикет приложио као доказ твојој причи да је утакмица намештена, онда си дефинитивно неозбиљан у целој причи. ;)

                Originally posted by Bonomo View Post
                Sprdajte se ali sve sto kazem jeste istina. A ne verujem toliko u namestanja i teorije zavere. Ali ako vam je lakse da ne vidite istinu i da se proseravate i ubedjujete jedni druge da je Zvezda bolja od Partizana ( trenutno nije ) onda ok.
                Тебра не побеђује увек бољи тим, иако ја мислим да је Звезда бољи тим, што је субјективно мишљење. Ипак се ти врати тенису, тамо је све јасно увек побеђује неко из топ4.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Znaci ja ne smem da pisem kako je utakmica namestena?Koje pravilo foruma krsim?Jel vredjam nekog osim zaposlene u Partizanu koji mi kidaju dusu sa svojim spletkama?Gledajte opet utakmicu,gledajte Petrovica,Ostojica,S.Markovica(za njih sam siguran),gledajte kako se igra namestena utakmica.
                  Ne vidis siru sliku, ali nema veze. Ja znam da bi se ti sad ovde sad zajebavao sa mnom par sati, ali nemam zivaca. Pisi sta hoces...

                  Comment


                  • http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...62214604_n.jpg

                    Evo vam jos jedan dokaz.

                    Boze jos se ja svadjam sa vama i ulazim u prepirku. Navijam za Zvezdu od trece godine nikada u zivotu nisam verovao kad se kaze da je namestena utakmica itd samo sam gledao FUDBAL. I voleo to. A sad ? Pa samo slepac ne vidi da je namestena utakmica.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...62214604_n.jpg

                      Evo vam jos jedan dokaz.

                      Boze jos se ja svadjam sa vama i ulazim u prepirku. Navijam za Zvezdu od trece godine nikada u zivotu nisam verovao kad se kaze da je namestena utakmica itd samo sam gledao FUDBAL. I voleo to. A sad ? Pa samo slepac ne vidi da je namestena utakmica.
                      хахахахха....друже како си ме насмејао са овом сликом...хахахаххахахахха...који доказ, тачно ти је рекао да је текма намештена

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Ajde budi ozbiljan, kakav crni dokaz...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kapiram da neko moze da misli da je namestena utakmica, ali onda bi morali da mislite da se to radi i za jedne i za druge. Mada ne znam sto mi uvek volimo to toliko da potenciramo, kao da smo mi u odboru klubova pa znamo sve te informacije iz prve ruke, pa smo toliko sigurni u svoje misljenje. I ja sam se jedno vreme opterecivao takvim stvarima, nista dobrog ne donosi, moj savet vam je da se klonite takvih prica, o stvarima koje ne mozemo nikako sa sigurnoscu da znamo, uzivajte u fudbalu i ne mislite o tim stvarima

                          Comment


                          • Ajde povlacim se. Sta god ja rekao ti ces da teras svoje. Dovoljno je da pogledas reakcije Petrovica ( samo njega iako su i ostali ucestvovali u tome ) i videces o cemu pricam. Ali tebi je lakse da poverujes da je sve posteno nego da poverujes u to sto je ispred tebe. A to je da je utakmica namestena.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              Ajde povlacim se. Sta god ja rekao ti ces da teras svoje. Dovoljno je da pogledas reakcije Petrovica ( samo njega iako su i ostali ucestvovali u tome ) i videces o cemu pricam. Ali tebi je lakse da poverujes da je sve posteno nego da poverujes u to sto je ispred tebe. A to je da je utakmica namestena.
                              Дај немој о њему молим те, дечко је катастрофалан голман. Погледај само какв је први гол против Интера примио, па ја оно у српској лиги нисам виђао.

                              Comment


                              • Brajkula rasni poznavaoc srpske lige

                                A sto se tice onog statusa tiketa... kao da je to nesto relevantno. Isto se pricalo i za ono da ja nemsteno 3:0 pobeda Spartaka i 2:1 Partizana, te status tiketa. Na kraju se ispostavilo da je uplata bila 20 dinara. Isto i ovo. A da je neka utakmica namestena, zar mislis da kladionice to ne bi znale i da bi dozvoljavale uplatu na takve utakmice? I don't think so.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X