Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PA i nama jednom 5 minuta, doslo nasih 5 minuta(4 godine) ...Kakva je Mudrinski zivotinja, skinjara prava ona besna... Dao gol i nabi onu loptu glavom, raduje se zivotinjak.. Sve se vraca. Radnicki prosle godine 90 minutu na Mari za 1:1 .. NEbitno sto nije isti Radnicki..

    Comment


    • Kad Partizan gostuje u Jagodini, redovno se igra 70 minuta, dok se ostalih 20 igraci valjaju, pa onda produzetak bude 2,3 minuta
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        tebi nije slucajno da su veciti gubili na poluvremenu i na kraju dobili + nislije zvezdina filijala cini mi se nisam siguran , namestio tole brate
        Aj proveri pa mi kazi.
        Mozemo i mi da trazimo argumente za namestanje i u Partizanovim mecevima ali jednostavno necemo jer nas Partizan ne interesuje
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Kad Partizan gostuje u Jagodini, redovno se igra 70 minuta, dok se ostalih 20 igraci valjaju, pa onda produzetak bude 2,3 minuta
          Sest izmena, dva puta su se valjali u zadnjih deset minuta. Ne znam sta ti je tu cudno..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Sve razumem ali da se grobari bune e to mi nije jasno... Da li ste gledali Spartak- Partizan prosle godine? Cutimo? Cutimoo? Ceo stadion im vikao Lopovi, Lopovi. hahahha

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Sest izmena, dva puta su se valjali u zadnjih deset minuta. Ne znam sta ti je tu cudno..
              Neka nema veze, nadoknadili onda koliko je bilo propusteno, ali obratite paznju 9. marta na utakmicu u Jagodini. Produzetak ce biti mali, a ukoliko poluvreme bude 0:0, drugo poluvreme se nece pola igrati.
              sigpic

              Comment


              • Ova pobeda je vaznija od bilo kakvog derbija, od svega. Sad smo mirni..

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Aj proveri pa mi kazi.
                  Mozemo i mi da trazimo argumente za namestanje i u Partizanovim mecevima ali jednostavno necemo jer nas Partizan ne interesuje
                  Nemam gde proveriti jer sam to procitao na ovom forumu ranije nmg se setiti od koga tipa kao Partizan recimo nikad nece izgubiti od Metalca i Smedereva isto tako Zvezda nece cini mi se od Nisa i Slobode ali nebitno
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Necemo vise o namestanju.

                    Comment


                    • Kakve Slobode o cemu pricas? Da Zvezda ima kakve veze sa Slobodom ne bi pustila Vojvodinu prosle god u 90 minutu i izbacila Slobodu iz KF za LE..

                      Comment


                      • Zasto lupate gluposti, jedan igrac Radnickog se valjao bukvalno 5 minuta na terenu, cak je moralo i ono vozilo da ulazi, plus sve izmene izvrsene sto je po automatizmu 3 minuta. Smarate opasno.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • bila dobra kvota http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...2-3182731-1012

                          Comment


                          • Najjaci su mi pojedini zvezdasi koji su neposredno nakon 2 gola Partizana protiv _FK-e po svim forumima i portalima poceli da govore kako je namesteno iz 2 u 1, kako Tole ovo Tole ono...cvile se brate mili covek bi rekao da prezivljavaju genocid, a kad se isto desilo i sa Zvezdom muk braco....niko nista...slucajnost jbg desilo se sve je lepo nema namestanja....ta licemernost je iz godine u godinu sve veca kod zvezdasa.....provociraju gadno...

                            Comment


                            • Namestili smo kume, dali smo gol u zadnjem napadu, a pre toga nam je ponisten cist gol, namestaljka, Tole hvala ti!!!



                              TOLE CIGANSTURA!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Nisma ulazio u to dal smo i mi i vi namestali ili ne nego je stvar u tome sto niste nista bolji od nas po tom pitanju a kukate o nekom moralu....licemernost je kod vas na nivou....to je crta izmedu nas i vas....pa ti budi sarkastican do mile volje...inace i Naftanu je ponisten cist gol....dal je to sudbina il ko zna sta li je....

                                Comment

                                Working...
                                X