Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
    E moj Dalton-e sta uradi
    Nije kriv Dalton, bacio je dobar pas u rupu, ko je mogao da ocekuje da DE presece to, sto rece komentator, vrlo malo WR bi uhvatilo tu loptu. Zato JJ Watt

    Jedini nacin da se smire Texansi koji su sad napaljeni maksimalno je da im Sinsi prosvercuje TD do kraja poluvremena ili odmah na pocetku drugog, inace nemaju mnogo sanse.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • I opet sjajna odbrana Watta

      Comment




      • Ovaj covek siluje Bengalse
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Koja mazga ovaj J.J Watt

          Comment


          • Bengals-i imaju prvi posed u drugom poluvremenu moraju odmah da odgovore barem sa 3 poena,ako ovo ode na dva TD razlike gotovo je za Cincy

            Comment


            • Cisto da se javim da sam ziv.
              Razvalio sam se na krevetu i bilo mi je mrsko da ustanem do sada.
              Nisam ocekivao da ce Vot postati junak druge cetvrtine na kraju, al kao sto Ellis kaze SInsinati mora sad da smanji razliku inace ode utakmica.
              Samo cu reci Charles Barkley.

              Comment


              • Odlicno igra Foster...

                Mora sada Dalton to Green td

                Comment


                • Propustise cist INT.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Crocker

                    Comment


                    • Ne valja Andre nista veceras...jbg nije dugo igrao.

                      Bolji Texansi za sad. Moraju tigrici brzo da se trgnu.

                      EDIT : Tako je bre Andre,pljuni me u facu

                      Comment


                      • Yates - AJ - TD - bye, bye Bengals

                        Ljubo ne valja Andre a
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Pa gledao si i sam

                          Ali majstor ostaje majstor.

                          Comment


                          • Tesko se iz ovoga moze izvuci Sinsinati, ovo je za njih najverovatnije kraj.
                            Sreca je u par navrata bila na strani Teksasana.
                            Zaboravio sam malocas da propustim da komentarisem, a to je sta je trebalo Sinsinatiju da potrosi sve challenge u prvom poluvremenu?

                            Hjuston ide na Baltimor, dok NE ceka pobednika meca Denver-Pitsburg.
                            Last edited by Ricma; 08-01-12, 00:06.

                            Comment


                            • Mozda ce Dalton i Green uspeti nesto da preokrenu ali cisto sumljam.
                              T.J. Yates

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Tesko se iz ovoga moze izvuci Sinsinati, ovo je za njih najverovatnije kraj.
                                Sreca je u par navrata bila na strani Teksasana.
                                Zaboravio sam malocas da propustim da komentarisem, a to je sta je trebalo Sinsinatiju da potrosi sve challenge u prvom poluvremenu?

                                Hjuston ide na Baltimor, dok NE ceka pobednika meca Denver-Baltimor.
                                Maricu, vidis li ti da ti nesto ne valja u postu
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X