Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Msm da mogu ovde postaviti...
    Kako se Texas sprda sa Iowom 34-0 na poluvremenu...
    Verovatno ovo niko ni ne gleda... ali ovo je izivljavanje....
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • ha...izgleda da ce Homo zbog 3 int-a da izgubi dobijenu utakmicu...

      Comment


      • opet nema odgovora....novo pitanje. kako se zove poznati frizerski umetnik koji je bio prijatelj prenosa nfl lige u sezoni 2008? da olaksam pitanje covek ima i akademiju.
        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • Cruz za jos jedan bolestan TD

          Comment


          • Jel neko gleda derbi AFC IStocne divizije?
            NE dobro poceo i vodi sa 10:0.
            Dzetsi su sve blizi end zoni.

            Comment


            • Gledam ja naravno, dobijaju ovo Patsi... Da jos Tommy boy ubaci koji pas za TD i Jetsi idu na ispod .500. Kakve muke Phille, ne bi me cudilo da najure Reida do kraja sezone ako se ovako nastavi. Steta za Cama ali decko stvarno ima divnu buducnost ispred sebe, mozda postane najbolji QB lige.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ipak je Buffalo cvrst orah.
                Razmisljam ko ce se usuditi da njemu da otkaz nakon svih godina koje je on sluzio Filadelfiji.
                Realnije mi deluje da ce pre on da podnese ostavku.
                Iznenandjenje veceri je sto su Dzajantsi na svom terenu izgubili od Sijetla.

                Comment


                • Newton je sjajan,ali sjajan. Malo im samo fali da postanu odlican tim.

                  Btw,ja cekam packers-falcons. Imam osecaj da ce biti brutalno dobar mec

                  Comment


                  • Steta za propustenu sansu u poslednjim sekundama.Jos kako je Hernandez nije uhvatio, igrac Dzetsa pokupio tu loptu i osvojio malo prostora.
                    Posle prvih 30 minuta, 10:7 za Petriotse.

                    Edit:To Welkeru care!
                    Last edited by Ricma; 09-10-11, 22:48.

                    Comment


                    • Ljudi, kako smo dobili svoj deo pdfa hajde da ga izorganizujemo, sve ideje su dobrodosle. Ja sam za to otvorimo teme za konferencije, a da ostavimo ovo da se dopisujemo tokom utakmica i da imamo po temu za najboljeg igraca i najboljeg rukija nedelje.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • opa vidimo da se nfl vraca na sportklub forum.
                        NebojsaNS@
                        imao ovde nfl ne jednu nego tema i tema . lepih diskusija i prica ali pojavi se jedan mandrov i sve je nestalo.cek da opet onaj mandrov sto prosli put izbrisao topik izbrise i ovaj kutak.
                        evo ja jedino dodjem po nekada isto tako mr.zlatni ali sve u svemu zalosno kako se nfl prati na forumu kanala koji je nekada prenosio ovu ligu.

                        inace .evo jos jedno pitanje. kako se zovu firma koja ima najbolje papuce i sandale a bila je prijatelj prenosa nfl lige na sportklubu? moram priznati da iz tog proizvoda sa anatomskim ulozkom ne izlazim kada sam kuci u vertikalnom polozaju.
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Poznato mi je to dule, ali sta sad, pokusavamo da nesto pokrenemo sa mrtve tacke, valjda da to nije nesto lose. Vas forum je veoma kvalitetan i mi necemo dostici taj kvalitet, ali ne mozes nas kriviti za pokusaj.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • ma samo pricaj te o nfl-u. mozda se on i vrati na sk a onda mandrov koji je izbrisao forumsku temu od 2006-2009 bolje da je miljama daleko od foruma a ljudi koji su odrzavali u to vreme forum nece se vracati ovde. kao sto rece imaju svoj dom koji su sami napravili.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Poznato mi je to dule, ali sta sad, pokusavamo da nesto pokrenemo sa mrtve tacke, valjda da to nije nesto lose. Vas forum je veoma kvalitetan i mi necemo dostici taj kvalitet, ali ne mozes nas kriviti za pokusaj.

                              Naravno da nije loše što se trudite...Međutim, mislim da nije potrebno da to pokušavate u sredini koja se dokazala kao vrlo negostoljubiva. Kada već postoji mesto (kao što i sam reče), postoji kvalitet i gde ne moraš da se štrecaš da li će ti neko obrisati posove samo zato što voliš ovaj sport- iskoristite šansu, pa dođite!
                              Naravno, ja neću ostavljati adresu ovde (jer znam da će to neki jedva čekati da bi mi lupili ban), ali zato možete adresu saznati preko PM-a. Usput (samo da se zna), mnogi vaši članovi sa "čvarcima", tamo su redovni članovi!

                              Comment


                              • Hvala vama na brizi,i duletu i tebi,ali ova administracija je nova i nema nikakve veze sa tim brisanjem tog pdf,po stoti put to govorim,tako da mozes bez straha da budes ovdje,nece te niko dirati,posto vidim da se vracate na forum.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X