Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji ludak je onaj Cowherd ali koleginica mu nije za bacanje
    Nema vise ekipa koje su run first,sad je ovo sve pass happy ali mislim da moras da imas koliko toliko dobru igru trcanjem da bi trazio nesto u PO osim ako nisi Green Bay.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Sto juce rece Cowherd debil na SportsNation-u, danas maltene niko vise nema vrhunski napad trcanjem (osim Texans-a). Green Bay bolestan napad, ali sa ispodprosecnom odbranom i losim trcanjem. NE ne moze nista da odbrani, prvi nosilac u AFC-u. Tako da, ocekuje nas odlican PO, ja mislim da ovde nista nije nemoguce.
      Mislim da je prlicno velika zabluda da GB ima tanku odbranu. Oni okrecu posed najbolje u ligi, najvise Inta u vrhu kad su u pitanju FF, to je po meni daleko bitnije od jardi koje dopustaju. A napad po zemlji najtvrdji po meni ima SF pa uz Hjuston tu su Rejvensi, nije da nema run ekipa. Bice silan PO tu se slazemo. Moja prognoza, Balt vs NO SB winner Balt sa TD razlike.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Mislim da je prlicno velika zabluda da GB ima tanku odbranu. Oni okrecu posed najbolje u ligi, najvise Inta u vrhu kad su u pitanju FF, to je po meni daleko bitnije od jardi koje dopustaju. A napad po zemlji najtvrdji po meni ima SF pa uz Hjuston tu su Rejvensi, nije da nema run ekipa. Bice silan PO tu se slazemo. Moja prognoza, Balt vs NO SB winner Balt sa TD razlike.
        Iznudjuju oni dosta turnover-a, ali pogledaj i koliko poena primaju. Ja dam glavu da svaka ekipa koja je usla u PO moze da im stavi 30+ poena. Nije to uopste slaba odbrana po imenima, to su izuzetno kvalitetni igraci, ali prosle sezone su bili daleko bolji po tom pitanju. Sto se tice running game-a, zaboravih SF (ne znam kojom magijom), a sto se tice Baltimore-a, oni ne mogu da daju loptu Ray-u kada su u zaostatku. To su pricali i Flacco i Harbaugh, jednostavno kad se juri rezultat, posebno sa malo vremena, kako trcati? Upravo to je razlog onih silnih poraza na gostovanjima, rano su ulazili u zaostatak i onda manjak lopti za Rice-a.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • San Francisco ima mozda najbolju odbranu u PO,za njih bi se moglo reci da su run first ekipa ali to samo sto Harbaugh nema poveranja u Smith-a.Svi za njih govore da su dobri kad imaju prednost ali ako padnu u neki veci zaostatak pa moraju pasom da pobede nekoga tu postaje opasno za njih mada su Eagles-e i jos neke pobedili u regularnoj sezoni i ako su bili u velikom zaostatku.Voleo bi da oni nesto vise ucine u PO jer me nekako posecaju na old school ekipe.

          Comment


          • Zaboravih da prokomentarisem malopre na kraju posta, Michelle je
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Zaboravih da prokomentarisem malopre na kraju posta, Michelle je
              Po meni jedna od boljih na ESPN

              Comment


              • Ima i ona jedna sto je intervjuisala Derrick-a za Bozic protiv Lakers-a i pipkala tokom celog intervjua, ja sam vristao od smeha.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Opasna je ona u SC u cizmama Hannah Storm

                  Comment


                  • Jeste da titule u glavnom osvajaju odbrane. Ali ja ne vidim nacin da Baltimor to uradi. Em sto im je QB smece,em sto im je hvataci korpus smece. Pa njima najbolje ruke ima fucking Dennis Pitta

                    Mislim da Pitt moze do titule,ako Big Ben bude bio koliko toliko zdrav.

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      San Francisco ima mozda najbolju odbranu u PO,za njih bi se moglo reci da su run first ekipa ali to samo sto Harbaugh nema poveranja u Smith-a.Svi za njih govore da su dobri kad imaju prednost ali ako padnu u neki veci zaostatak pa moraju pasom da pobede nekoga tu postaje opasno za njih mada su Eagles-e i jos neke pobedili u regularnoj sezoni i ako su bili u velikom zaostatku.Voleo bi da oni nesto vise ucine u PO jer me nekako posecaju na old school ekipe.
                      Harbaugh je mnogo puta napominjao da ima poverenja u Smitha i da mu je nudjeno da ga tradeuju, ali da je on trazio da ostane jer je to tip QBa koji mu treba, on je od pocetka hteo da forsira trcanje ;) Saintsi ce ih ipak oprati kada se ukrste.

                      Edit: Michelle je
                      Last edited by Nebojsa; 07-01-12, 15:09.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ali je ipak draftovo Kaepernick-a u drugoj rundi za svaki slucaj ako ovaj nesto zabrlja
                        Last edited by Monta Ellis #11; 07-01-12, 15:36.

                        Comment


                        • Josh McDaniels is a Patriot. Be affraid...

                          Dobro ga se Bill setio, ne moze sve sam. O Brein mi nikad nije bio mdju omiljenim likovima.
                          Last edited by Nebojsa; 07-01-12, 16:55.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Jos da dovedu Randy Moss-a i gde ce da im bude kraj

                            Comment


                            • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                              Jos da dovedu Randy Moss-a i gde ce da im bude kraj
                              Sta ce nam, penzioner, tu su Welker, Gronk i Hernandez, jos Ocho da se osvesti i da dobijemo i deep threat Bas zbog 85ice je dobro sto je dosao Josh, sa njim je playbook bio jednostavniji, i valjda ce kreten lakse nauciti. A i covek je Bradyev guru, njih dvojica se razumeju na nerealnom nivou. Sigurno nece vikati na Josha kao na O`Breina pre nekoliko nedelja.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ali bilo je lepo sa njim 2007 svi oni rekordi ali samo da nije bilo onih Giants-a i onog cuvenog hvatanja zaboravio sam kako se zvao onaj lik sto je preko Harrisona uhvatio onu loptu iz ocaja

                                Comment

                                Working...
                                X