Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, nas nije feed 1, nego feed 2, izaberi Srbiju gore.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Bice veceras ludo pogotovo ona druga utakmica Stafford i Johnson protiv Brees-a i kompanije koliko ce poena tu da padne nisam pametan,u ovoj prvoj ocekujem da odbrane dominiraju a i ova dva rookie QB mi nesto ne ulivaju poverenje mada ocekujem da Dalton nastavi sa dobrim partijama.

      Comment


      • Mene stvarno ova prva utakmica ne privlaci ni najmanje, ali zato ce Detroit - NO biti sick, sick game... Jedina nada Lions-a je da pass rush bude na najvisem mogucem nivou i da Suh, Fairley i Vanden Bosch uteraju strah u kosti dr Drew-u od starta. Jedino greota sto Bulls-i igraju u isto vreme, tako da cu samo zdrakati gore na tv s vremena na vreme.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ma kakav NBA,veceras i sutra samo NFL

          Comment


          • Ova prva ce najvise zavisiti od Houstonovog trcanja. Ako uspeju da dominiraju na point of attack kao tokom cele ove godine, nece Sinsi izvaditi ni da Dalton baci 300 jardi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Bengals-i ce verovatno u odbrani da forsiraju "8 man in the box" da zaustave trcanje Houston-a pa da ih nateraju da ih T.J. pobedi pasom u sta cisto sumljam da on moze da uradi,ali videcemo opasan je Foster nikad se ne zna.

              Comment


              • Mislim da cu gledati obe tekme

                Ne vidim nacin da patetican sekondari Lionsa zaustavi Brees-a. A u prvoj tekmi navijam za tigrice

                Comment


                • Yates je igrao odlicno do poslednja dva kola, najveci problem ce mu biti ta povreda, igrace ali verovatno pod blokadama. Ne zaboravi da je imao dva gamewinning drivea u prva dva meca. Sigurno da moze da rasiri, a i ima hvatace za to. Zato sto ce Sinsi igrati 8 man box (a nisu neka odbrana sve zajedno, to se videlo protiv jacih timova), bice dosta 1 na 1 situacija. Houston je za mene tu jos uvek favorit.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Houston-u svaka cast na ovoj sezoni sa svim onim povredama opet su uspeli da udju u PO ali mislim da ce Bengals-i da pobede opasan je A.J Green videcemo sta ce Joseph da uradi sa njim u svakom slucaju Green-u ne gine double team non stop

                    Comment


                    • Da li neko moze da napise koji igraci iz ove cetiri ekipe nece igrati zbog povreda?

                      Najvise me zanima da li igra Andre?

                      Comment


                      • Andre mora da igra ovo je PLAY OFF,toliko godina je ceko i sad da ne igra

                        Comment


                        • Mozda i nece, Joseph ce verovatno gledati da pokrije ako se ide u duzinu, ipak je on iskusniji od Greena i mocice da ga izbaci iz takta i routa, Manning ce se vise baviti Simpsonom i TE za mid range play, bice nesto plice. Mislim da ce ovde bitan faktor biti iskustvo, jer su glavna napadacka oruzja Bengalsa rookieji, Texansi ipak imaju i nesto iskusnijih igraca. A i ucice nesto odmorniji, oni su rotirali u proslonedeljnom mecu, Sinsi je igrao punom snagom. Pa je opet jedva pobedio.
                          A ako Yates ulazi majstor Jake Delhomme.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Bengals-i trebaju da bacju loptu onome WR kojeg bude pokrivo Kareem Jackson jer je on covek potpuno izgubljen moze malo dete da kompletira pas kad on nekoga pokriva

                            Comment


                            • Jasno je da ce Texansi da oru celu tekmu i da ce Tate i Foster biti kljuc za pobedu. Ali ja se ipak uzdam u duo Dalton-Green

                              Comment


                              • Sto juce rece Cowherd debil na SportsNation-u, danas maltene niko vise nema vrhunski napad trcanjem (osim Texans-a). Green Bay bolestan napad, ali sa ispodprosecnom odbranom i losim trcanjem. NE ne moze nista da odbrani, prvi nosilac u AFC-u. Tako da, ocekuje nas odlican PO, ja mislim da ovde nista nije nemoguce.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X