Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako tek je momku prva godina , moze se sutra povrediti i zavrsiti karijeru i stati odmah prica , ako ovako bude igrao i provede u Vasingtonu celu karijeru , uzmu 3-4 SB-a moze se onda pricati da je najveci svih vremena u Vasingtoni , 13-0 , verovatno 14-0
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • On najmanje ima veze s tim sto smo mi ispali, urnisale su nas povrede krajem sezone + slabija forma Ilije i defanzivne linije (bar onog dela koji je bio zdrav) i bilo je dovidjenja prijatno. Al' gde god okrenem RG III ovo, RG III ono, ja ne mogu, mene to izludjuje.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ja vise smaram sa Wilsonom. Previse je hypea oko RG III, ali stvarno igra fenomenalno za jednog rookieja, za njega i jos nekoliko likova zaboravis da su bre klinci, mladji su od mene.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • raspada se odbrana Sijetl-a tesko da mogu da okrenu ovo
          Last edited by najob; 06-01-13, 22:11.

          Comment


          • Ne preteruj, brate.

            Nije se zavrsila prva cetvrtina, a ti vec proglasavas pobednika.Ima vremena da se odbrana Sijetla dovede u red.Ovo je PO, sve je moguce.

            Comment


            • Dok se dovede odbrana u red bice 20 razlike , rutinski dobijaju Redskinsi
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma ja znam samo da su Wizardsi ocajni. (no offence Ljubasine ) Ima Washington jednu titulu u NBA-u al tad su jos bili Bulletsi. Nisam uopste znao za ove iz NHL-a i MLB-a jer ne pratim, a NFL sam tek sad poceo.

                A ovaj Mac hejtuje sve redom. Razumem i ja to da ne volis kad se svi pale na nekoga. Prvo sto mi pada na pamet je eto Derrick Rose. Ja ga ne mrzim uopste, al ga ni ne volim previse jer maltene svako koga znam da igra basket se pali na njega.

                Razumi da sam ja tek poceo ovo da pratim, vidim ovog decka, pomislim vau, saznam da je rookie i ono.

                RG III
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Ne preteruj, brate.

                  Nije se zavrsila prva cetvrtina, a ti vec proglasavas pobednika.Ima vremena da se odbrana Sijetla dovede u red.Ovo je PO, sve je moguce.
                  ne proglasavam nego vidis stanje na terenu

                  Comment


                  • Ma bre, stoji da Griffin igra stvarno odlicno i iznad nekih ocekivanja + mnogo dobar decko, koliko znam ortak sa Derrick-om, al' meni se to gadi kad svi ispiraju usta s njim, isto kao Schlierenzauer u skokovima. Mogu da ga secem da nije mamin i tatin sin, al' kad ga takvim mediji prikazu dzabe, moze ti biti kucni prijatelj smorice te i okrenuti te protiv njega. Sta cu kad imam takav mentalni sklop, diskretni heroji ftw.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Seattle ima big play offense, psihicki veoma jaku ekipu koja se vracala iz minusa, dok ne sviraju kraj sa njima ne mozes biti siguran. Mogu sada da ispolivaju 20 poena u cetvrtini kao nista. Ludilo je ovde tek pocelo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by RRondo9 View Post
                        Ma ja znam samo da su Wizardsi ocajni. (no offence Ljubasine ) Ima Washington jednu titulu u NBA-u al tad su jos bili Bulletsi. Nisam uopste znao za ove iz NHL-a i MLB-a jer ne pratim, a NFL sam tek sad poceo.

                        A ovaj Mac hejtuje sve redom. Razumem i ja to da ne volis kad se svi pale na nekoga. Prvo sto mi pada na pamet je eto Derrick Rose. Ja ga ne mrzim uopste, al ga ni ne volim previse jer maltene svako koga znam da igra basket se pali na njega.

                        Razumi da sam ja tek poceo ovo da pratim, vidim ovog decka, pomislim vau, saznam da je rookie i ono.

                        RG III

                        'Nas kako, od Derrick-a nema mnogo boljih ljudi na svetu, a kamo li u svetu sporta, negde u tom rangu je i RG III i normalno je da se i njih dvojica kapiraju. Drago mi je da se klinci danas loze na njega, to je dobar znak. ;)
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Kakvo hvatanje Ricea, sta rekoh za big play offense.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Dok se dovede odbrana u red bice 20 razlike , rutinski dobijaju Redskinsi
                            U ovoj sezoni su imali najbolju odbranu i jace ekipe od Vasingtona ih nisu busile.Verujem da ce uhvatiti prikljucak ako nista drugo, daleko je ovo od gotovog.

                            Comment


                            • Pazi, nemoj misliti da ne volim Derricka. Verovatno najbolji covek u ligi sa jos par igraca. Navijacu za njega da osvoji prsten, samo ako ne bude morao preko Bostona da ide. Ono sto mene nervira je to sto sam rekao, loze se ljudi na njega previse. No ajde da se normalni ljudi loze, vec sve neki sto mi idu na kurac onako, kad se zaleti u basketu na kos pa krene da se dere DERRIIIIIIIIIIICKKKKKKKK ROOOOOOOOOSEEEEEE, a ja ga onako stalozeno gledam kako zicer omasuje. Bude mi zao Rose-a sto ga uopste pominje.

                              I btw, slazemo se oko diskretnih heroja, ne verujem da mi je u bilo kom sportu omiljeni igrac u top 10 igraca, sem mozda RG-a za koga ne znam gde se kotira.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=ZCyDokztqd0 legenda

                                Comment

                                Working...
                                X