Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapravo, gledajuci taj matchup, sanse su oko 55-45, samo zbog povreda Packersa i domaci teren tu moze biti problem, Candlestick park je jedno od najtezih mesta za dobiti utakmicu. Inace bi bilo 50-50 GB ima bolju odbranu nego ranije, a napad im je vec tri godine najbolji u NFL, tu ni LB linija Ninersa ne moze nista. Svakako, division weekend je najbolji deo NFL sezone, meni i bolji od Super Bowla, bez imalo zezanja.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mnogo vise iskustva ima Rodgers od Smitha , mnogo vise , to ce biti od krucijalne prednosti u konacnici za GB
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kaepernick ce startovati za Ninerse, vec 5 nedelja startuje ako nisi obavesten, cetvrtsrbin greje klupu kao sto i zasluzuje. Ali isto se odnosi i na njega. Samo je Collin opasnost i nogama, to mu je velika prednost.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Sources close to Skins camp say RG3 has torn ACL & PCL & will not play for a min of 14-18 months.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Sources close to Skins camp say RG3 has torn ACL & PCL & will not play for a min of 14-18 months.

            Sta je koji kurac PCL i sto tolika pauza u pm ?
            sigpic

            Comment


            • Auuuu , ako je to tacno Redskinsi slobodno ne moraju ni igrati sledecu sezonu , neka se odmore 1 godinu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma vratice se on do sredine sledece sezone, sta vam je. Otici ce opet kod onog doktora i taman do novembra da moze da igra. Samo nije smeo pigmej da ga koristi, mogao je i sa Kirkom, ovako ce biti bez Roberta duze vreme i nije sigurno kakav ce se vratiti. Nije svako Adrian Peterson.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Veceras National championship game NCAA. Bice tesko smaranje, dve davezke odbrane koje su strasne timski, ali pojedinacno nema igraca koji ce zapaliti NFL, sem mozda eventualno ali malo verovatno Manti Teo. Verovatno Bama dobija do 3. Manje od 40 poena.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Nista se jos ne zna oko Griffina...sutra ide na preglede, pa bi trebalo sve da bude jasnije. Ono dole sto sam napisao izgleda nije tacno.

                    Comment


                    • Znam da ima tema za NCAA ali ajde, posto je Nebojsa ostavio ovde onda cu i ja... Ovo je sramota sta rade Notr Damu-u, SRAMOTA!!! Prvo hvatanje pa sada i ovu loptu koju su osvojili....smesno! Razumem greske sudija ali stvarno kako vreme vise odmice, kako godine prolaze, sve sam sigurniji da sport vise nije sport jer neki timovi jednostavno moraju da pobede. Sada ispada kako kukam ali nepravdu mrzim vise nego ista! Jeb..a ih i Alabama i Saban!

                      Comment


                      • Grevota bi bila da se RGIII toliko napati...ne vjerujem u te gluposti.Ima on da se vrati ziv i zdrav do pocetka sezone.

                        Miko, SF da dobije GB kad god oces ;) Ima Kaepernick da ih naguzi Rodgers je fantastican,ali SF je jednostavno bolji

                        Comment


                        • Ala opra Alabama, sami su postigli preko 40. Ne volim ih nikako, ali kada dodju ove bitne utakmice ne mozes staviti pare protiv njih. Razbili su tu strasnu odbranu ND, nisu mogli LB nista Laceyu i Hiltonu, sila i jedan i drugi. I dalje mislim da je jedino Oregon bio sa nekim sansama da ih dobije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Rob Ryan dobio otkaz u Dalasu i izjavio da ce biti bez posla maximalno 5 minuta Ocito iznenadjen otkazom , ja bi njega volio videti kao glavnog trenera nekog tima ali ne znam koliko je to realno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Intervjuisace ga neko sigurno, recimo Chicago gde je njegov cale pravio cuda, a ne bi me cudilo ni da ode u Jetse kod brata. Zanimljiv lik svakako. Chip ostaje na Orgonu. Jos pet mesta otvoreno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Mene je iznenadio Andy Reid , mislio sam da ce u Arizonu i da ce Vicka sa sobom povesti , odluka da ode u Chiefse , nije skroz ocajna ali dosta losa , videcemo koga ce na draftu uzeti , nisam upucen u ove manje divizije i lige pa nzm ko je trenutno najveci kvalitet za prvog pika
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X