Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubo ako matori Tony ponovi week 4 ,veceras,prvi poraz ti se smesi ali tih 26 jednom ako ponovi do kraja sesone,ja zadovoljan al dobro odigrano takticki si me nadmudrio
    sigpic

    Comment


    • Nista nije nemoguce protiv bednih Jetsa

      Comment


      • NFL Region ‏@NFLREGION 2h
        Ahmad Bradshaw will have neck surgery he is out for the season.
        .....

        Comment


        • Julio Jones verovatno propusta ostatak sezone
          Greota ce biti da ne gledamo takvu zver...

          Comment


          • Vidim niko nije stavio .. Adrianu Pitersonu je preminuo dvogodisnji sin i ocekuje se da ne igra neko vreme za Minnesotu ..

            Ali ipak su se pojavile informacije da bi mogao da igra sutra protiv Panthersa

            http://es.pn/GRKuAX

            Comment


            • Joe Flacco

              ...ma boli njega uvo. Ogulio je budale i sad uziva.

              Comment


              • Denver kako dobiju loptu TD Odgledao sam ceo mec Balt vs GB solidan mec,odbrane iznenadjujuce odlucile ali i greska Baltimora da ne pusti vreme da istekne na kraju 1pol sto je na kraju ispalo da ih je kostalo pobede...Mason Crosby mi done 15 poena kao kiker GB Sad mi Seahawksi igraju,i veliki Rasel Wilson tj.ne bas veliki
                sigpic

                Comment


                • Bolji je bio GB. Rodgers dobar dio utakmice imao samo Nelsona i opet uspio da objasni.

                  E sad da se navija za gospodina Brees-a

                  Comment


                  • 2 povrede je bila cena pobede,al odlicna veza Rodzers Nelson,i ja navijam za gospodina Breesa i Saintse
                    sigpic

                    Comment


                    • Sahranise Amendolu...

                      Comment


                      • Moreno fenomenalan

                        Comment


                        • Ala me Red Wings ugazi, ja kad gubim gubim onako posteno 100 razlike

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Ala me Red Wings ugazi, ja kad gubim gubim onako posteno 100 razlike
                            Ako pobedim a pobedicu, zahvaljujuci tvom porazu idem naped jedno mesto valjda

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Ala me Red Wings ugazi, ja kad gubim gubim onako posteno 100 razlike
                              A ja strahovao da ti mene ne oderes Pratio sam score od pocetka i nije mi islo bas najbolje... i reko ovaj ce da me pregazi. Kad ono obratno



                              EDIT: Uh, kako su ovo provukli

                              EDIT 2: Sta uradi Brady sinoc... Prvo je napravio sranje na 2 minuta do kraja, da bi u poslednjim sekundama bacio jedini TD pas u poslednje 2 utakmice
                              Last edited by powerslave; 14-10-13, 08:13.

                              Comment


                              • Auuu tek sad sam video Tomin poslednji drive. Kakav majstor
                                Zanimljivo i da je novajlija Collie imao 2 jako bitna hvatanja u tom drajvu.

                                Talib se povredio, valjda nece dugo odsustvovati
                                Covek je juce zaustavio najboljeg TE-a lige na 0 hvatanja!

                                Comment

                                Working...
                                X