Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gagablues View Post
    Hvala za objašnjenje.
    Eurosport2 prenosi NCAA football svake subote uveče, i to ekipu Notre Dame svaki put kad su domaćini- pa eto tako sam se odlučila da mi oni budu favoriti. pošto mogu da ih pratim skoro svake druge nedelje.
    Jeste zanimiljiv sport kad se udubiš i kad naučiš pravila i shvataš igru. Zaista nije čudo što je najpopularniji sport u USA. Jedino malo zeza vremenska razlika ali sreća pa ima repriza preko dana.
    I gledas kako gubis pare
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      I gledas kako gubis pare
      Ja se ne kladim..

      Comment


      • Notre Dame mi je isto cool tim, imam njihov dukser Odatle je dosao najbolji QB svih vremena Joe Montana
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Steta

          Da mi je neko rekao da ce nakon 4 kola u NFC-u jedino Arizona i Atlanta biti 100% ne bi mu verovao Minesota 3-1 ;) NO 0-4 Ovamo tabela bas luda Packersi 2-2

          U AFC-u jedino Brownsi bez pobede
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ako, navijajte svi za NE, jeb'o vas NE...




            Tacno da su jedina ekipa u ligi, ne bih mogao da ih pratim, bas zato sto ih svi vole.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Notre Dame mi je isto cool tim, imam njihov dukser Odatle je dosao najbolji QB svih vremena Joe Montana
              Fighting Irish.

              Comment


              • Hvala obojici.

                Mac brate, sta cu ? Navijam za sve sto ima veze sa Bostonom. Jednostavno mi se svidja mentalitet tog grada, sve ili nista.

                Jos jedno pitanje. Ima li ovde kakav LeBron/Miami da ga/ih mrzim ?
                sigpic

                Comment


                • Tom Brady/New England/Bill Belichick



                  I, naravno, Dallas i Homo.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Dallas it is. Jos su me sinoc zajebali na kladzi. Gde ces vise ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Laze Mac kao pas, ali treba mrzeti Dallas.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Laze Mac kao pas, ali treba mrzeti Dallas.
                        Znam.
                        sigpic

                        Comment


                        • I ako ces vec mrzeti nekoga, onda hejtuj Tebowa. Shvatices vec vremenom zasto...

                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Cek sad da vidim koliko znam o njemu.

                            - Igra za Jets-e, he's excited to play there.
                            - Rezervni je QB.
                            - That kid is a gamer, baller, playmaker and a shot caller and all he does is win.
                            - Ono sto radi na slici je tebowing.
                            - Ima clutch gene.
                            - And he can't throw !

                            Ispravi me ako gresim. I dodaj sta fali.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jebeni svestenik.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja sam NFL poceo da gledam jos dok je bio na trecem kanalu rts-a , tad sam se i upoznao sa pravilima ove igre...zatim sam izgubio svaki kontakt sa ovim sportom, dok arenasport nije pocela da prenosi tekme (pre 2 sezone cini mi se) tako da sam se opet zainteresovao za ovu igru. Nisam neki ekspert, ne poznajem toliko igrace ali zaista uzivam dok pratim utakmice

                                Sobzirom da sam veci fanatik bejzbola i da tamo navijam za Njujork Jenkinse, Atlantu i Sinsinati, onda sam se u NFL-u vodio istim sistemom i odlucio se za Dzajantse, Falkonse i Bengalse. Ima tu jos ekipica koje su mi simpaticne kao San Francisko, Majami, Cikago, ali i timovi koji su mi na crnoj listi poput Grin Beja, Nju Inglanda, San Dijega, Tampe...(inace kad vec nabrajamo omiljene timove da spomenem da u basketu navijam za Cikago Bulse, a u hokeju za Nju Dzerzi Devilse )

                                Sve u svemu volim nedeljom uvece da se opustim uz NFL od 7 pa do zore
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X